Menu strony
Komputer
stanowisko pracy - ergonomiczne

Praktyczna oraz zdrowa praca przy kompie

Wiele fachów ma charakter ściśle siedzący, mnóstwo osób wszelkiego dnia spędza minimum 8 godzin przy pececie, pracując ciągle. Taka praca może być męcząca, bowiem wiele godzin spędza się w pozycji siedzącej, a to nie jest zdrowe ani komfortowe.
komputer

Ranking najciekawszych legendarnych gier na PC

Wśród licznych gier komputerowych, jakie co roku pojawiają się w sklepach, znajdzie się parę takich, które zyskały miliony graczy i popularność na całym świecie. Jedną z tego typu produkcji jest counter stike, fabuła której opiera się na walce antyterrorystów z terrorystami, jedna strona powinna obronić zakładników a druga dobrze ich pilnować.
konsola X-box 360

Co wiecie o konsolach?

Branża gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest ogromną branżą przemysłu rozrywkowego, która posiada swoich słynnych twórców, najlepsze marki, swoje targi najnowszych produkcji, prestiżowe nagrody... Jest to obecnie tak ogromna branża, jak cały rynek filmowy z jego studiami hollywoodzkimi i najsłynniejszymi producentami.
wzrok

W jaki sposób trzeba dbać o wzrok, żebyśmy cieszyli się nim jeszcze długi czas?

Osoby, które noszą okulary, zazwyczaj zmagają się z jakąkolwiek wadą widzenia. Może być to dalekowzroczność lub astygmatyzm. Czy też nosimy okulary czy też nie, musimy troszczyć się o swoje oczy w każdej okoliczności.
place zabaw

Place zabaw - wspaniała alternatywa dla gier komputereowych czy telewizora

W tej chwili coraz bardziej dobitnie podkreśla się istotność aktywnego stylu życia.
pokój dziecka

O blogach

Jeszcze do niedawna, nikt nie wiedział, czym jest blog a także czemu on ma służyć. Osoby, jakie niegdyś spisywały pamiętnik w papierowej wersji, nie marzyły nawet, iż kiedyś będą mogły to utrwalić na pececie i będą mogły się podzielić swymi wywodami z innymi ludźmi.
dzieci

Kolorowanki dla najmłodszych

Lato w naszym kraju bywa mokre, zima trwa długo, powinniśmy więc mieć pomysły na zabawy dla dzieciaków na te dni. Dobrze też, by te rozrywki nie ograniczały się do patrzenia w telewizor. Postarajmy się, aby zabawy były angażujące i wspomagające rozwój. Wcale nie wymaga to ogromnego wysiłku, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki.
rośliny

Dlaczego warto jest się zainteresować awangardową szczoteczką do zębów?

W dzisiejszych dniach większa część ludzi wie, co to jest kabel USB. Zazwyczaj służy on naturalnie do przyłącza do laptopa różnych urządzeń takich jak myszka czy też drukarka.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy nieopierzony rodzic musi zastanowić się nad tym, jak prawidłowo wychować malucha. To przecież bardzo odpowiedzialne wyzwanie – w czasie wielu lat edukacji kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasami niestety nie ma ochoty i prościej wyjąć zabawki i włączyć maluchowi tv, jednak takie rzeczy nie mogą zdarzać się regularnie. Trzeba z stanowczo podkreślić, że oglądanie telewizji nie tylko nie uruchamia rozumu dzieciaka, ale także jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!
gra edukacyjna

Gry na komputer są właściwe dla calutkiej rodziny, trzeba tylko wiedzieć, po jakie tytuły się sięgać

Jak się okazuje, komputer może być wykorzystywany nie tylko do pracy, ale też w celach rekreacyjnych. Na komputerze można skorzystać z internetu i czytać o różnych ciekawych zdarzeniach oraz miejscach. Można także oglądać interesujące filmy i seriale czy zagrać na zajmujących grach. Istnieje mnóstwo ewentualności spędzania czasu przed komputerem. Warto wybrać optymalne programy oraz gry dla siebie, by naprawdę być zadowolonym
1 2