Menu strony
Komputer
dzieci

Kolorowanki dla najmłodszych

Lato w naszym kraju bywa mokre, zima trwa długo, powinniśmy więc mieć pomysły na zabawy dla dzieciaków na te dni. Dobrze też, by te rozrywki nie ograniczały się do patrzenia w telewizor. Postarajmy się, aby zabawy były angażujące i wspomagające rozwój. Wcale nie wymaga to ogromnego wysiłku, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki.
rośliny

Dlaczego warto jest się zainteresować awangardową szczoteczką do zębów?

W dzisiejszych dniach większa część ludzi wie, co to jest kabel USB. Zazwyczaj służy on naturalnie do przyłącza do laptopa różnych urządzeń takich jak myszka czy też drukarka.
komputer

Ranking najciekawszych legendarnych gier na PC

Pośród wielu komputerowych gier, jakie co chwilę pojawiają się w sklepach, znajdzie się kilka takich, które zyskały miliony graczy i popularność w wielu krajach. Jedną z takich gier jest counter stike, której fabuła opiera się na walkach antyterrorystów z terrorystami, jedna ze stron musi bronić wziętych zakładników a druga dobrze ich pilnować.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy nieopierzony rodzic musi zastanowić się nad tym, jak prawidłowo wychować malucha. To przecież bardzo odpowiedzialne wyzwanie – w czasie wielu lat edukacji kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasami niestety nie ma ochoty i prościej wyjąć zabawki i włączyć maluchowi tv, jednak takie rzeczy nie mogą zdarzać się regularnie. Trzeba z stanowczo podkreślić, że oglądanie telewizji nie tylko nie uruchamia rozumu dzieciaka, ale także jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!
konsola X-box 360

Co wiecie o konsolach?

Świat gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest wielką branżą show biznesu, która ma swoich znanych twórców, legendarne marki, swoje pokazy nowinek, prestiżowe trofea... Jest to dzisiaj tak duża branża, jak cały świat filmowy z jego studiami hollywoodzkimi i najsłynniejszymi reżyserami.
gra edukacyjna

Gry na komputer są właściwe dla calutkiej rodziny, trzeba tylko wiedzieć, po jakie tytuły się sięgać

Jak się okazuje, komputer może być wykorzystywany nie tylko do pracy, ale też w celach rekreacyjnych. Na komputerze można skorzystać z internetu i czytać o różnych ciekawych zdarzeniach oraz miejscach. Można także oglądać interesujące filmy i seriale czy zagrać na zajmujących grach. Istnieje mnóstwo ewentualności spędzania czasu przed komputerem. Warto wybrać optymalne programy oraz gry dla siebie, by naprawdę być zadowolonym
place zabaw

Place zabaw - wspaniała alternatywa dla gier komputereowych czy telewizora

Teraz coraz mocniej akcentuje się wagę energicznego trybu egzystencji.
wzrok

W jaki sposób trzeba dbać o wzrok, żebyśmy cieszyli się nim jeszcze długi czas?

Osoby, które zakładają okulary, zazwyczaj borykają się z jakąkolwiek wadą widzenia. Mogłaby być to dalekowzroczność albo astygmatyzm. Czy nosimy okulary czy nie, powinniśmy dbać o swe oczy w każdej okoliczności.
stanowisko pracy - ergonomiczne

Praktyczna oraz zdrowa praca przy kompie

Bardzo dużo fachów ma charakter ściśle siedzący, wiele osób każdego dnia spędza minimum 8 godzin tuż przy pececie, pracując bezustannie. Taka praca zdoła być ciężka, jako że wiele godzin spędza się w pozycji siedzącej, a to nie jest zdrowe ani komfortowe.
pokój dziecka

O blogach

Do niedawna, nikt nie miał pojęcia, co to jest blog i czemu on ma służyć. Osoby, które w przeszłości pisały pamiętnik w wersji papierowej, nie śniły nawet, iż kiedyś będą mogły to zarejestrować na pececie oraz będą mogły podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi osobami.
1 2