Menu strony
Maluch
nerf wyrzutnia


Zabawki – wybierajmy je zależnie od upodobań naszego malucha i podług jego umiejętności

Dzisiejsze zabawki są niezwykle mocno zróżnicowane i co istotne – zwłaszcza dla maluchów – nierzadko faktycznie ciekawe.

Oferty polskich przedszkoli

Niesamowicie przyjemna, rodzinno-edukacyjna atmosfera, jaka panuje w naszym znakomitym, otwockim przedszkolu jest dla rodziców gwarancją pewności oraz bezpieczeństwa ich maluchów. Jeżeli chodzi o przedszkole Otwock oferuje atrakcyjne ceny, a przede wszystkim znakomite warunki. Żadne dziecko ani żaden opiekun nie będą zawiedzeni, biorąc pod uwagę mnogość zajęć dodatkowych. Dodatkowe ćwiczenia dla dzieci prowadzone są przez doświadczonych dydaktyków.
disney

Jakie możliwości mają w obecnych czasach rodzice przy wychowywaniu swoich dzieci, jak pomóc im w tym może internet.

Starsze pokolenia przy wychowywaniu dzieci przede wszystkim korzystały z doświadczeń uzyskanych od mam i babć. Książek było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie miał pojęcia.
blizna

Co powinna mieścić apteczka domowa?

Apteczka domowa jest niezwykle istotna, aby zagwarantować bezpieczeństwo naszej rodzinie, a również gościom, którzy odwiedzają nas.


Co powinna mieścić apteczka domowa?

Powinny się w niej znaleźć tak środki opatrunkowe, jak i leki.
zakład

Wyobraźnia ma działać! Które zabawki wskazane jest kupować dziecku?

Nauka poprzez zabawę? Czemu nie? Tak dzidziusiom, jak także starszym dzieciom pomogą w tym odpowiednio dobrane zabawki, jakie nie tylko są przyjazne i barwne, lecz też wspomagają rozwój dziecka, ucząc je pomysłowości oraz samodzielności.


Wyobraźnia ma działać! Które zabawki wskazane jest kupować dziecku?

Dzieci to najbardziej wymagający konsumenci, dlatego określone dla nich produkty muszą być nie wyłącznie śliczne i efektowne, ale przede wszystkim wysokiej próby i bezpieczne.
czapki dziecięce

Czapka dla brzdąca - kiedy nieodzowna?

To czy ją wkładać a także kiedy, sprawia z reguły mnóstwo emocji – szczególnie wśród naszych babć. Bywa, iż podpowiadają, ażeby szkrab nosił ją nawet w cieplutkim mieszkaniu.
dziecko

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze ogromna uciecha, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby ofiarować własnemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Największym pragnieniem każdej mamy i taty jest zdrowe maleństwo. Od razu po narodzinach nasze myśli kręcą się już wyłącznie wokół spraw maluszka. Każdy rodzic już od najwcześniejszych lat chce wyposażyć dziecko we wszystko to, co najwspanialsze. Nie patrząc na wydatki zastanawiamy się , czy wyprawka dla noworodka którą przygotujemy będzie wystarczająca, aby nasze dziecko było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest zaledwie start. Sama wyprawka dla noworodka to jest najmniej, bo przecież w trosce o zdrowy ewolucję umysłowy malucha trzeba dokonać nabycia odpowiednich zabawek i to jak najszybciej.
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, często korzystają z zaproszenia na święta od najbliższych. Jak zorganizować wyprawę?
dieta w nietolerancjach pokarmowych

Kiedy udać się do dietetyka?

Jedzenie stanowi podwalinę naszego życia, dostarcza składniki konieczne do prawidłowego funkcjonowania, lecz również sprawia przyjemność jak też bywa formą opędzania czasu wolnego.


Kiedy udać się do dietetyka?

Bezrefleksyjne spożywanie pokarmów nierzadko prowadzi do nadwagi.
higiena

Co można podarować chłopcu w wieku od 7 do 13 lat?

Masz synka w szkolnym wieku, jakiego rozpiera werwa? Nie wiesz jak go poskromić? Spróbuj go zmęczyć rozrywką na świeżym powietrzu.


Co można podarować chłopcu w wieku od 7 do 13 lat?

Wiemy, iż nie jest to łatwe, pomimo to chcemy Ci zaproponować nieco prostych rozwiązań.
1 2