Menu strony
Oczy
Morze, Jantar

Bioenergoterapia - niezaprzeczalnie jedna z najpopularniejszych „odmian” medycyny alternatywnej.

Długie kolejki do lekarzy, korupcja, niedostępność badań i informacji, wysokie ceny leków, przekładane terminy wizyt, kłopoty z rejestracją - wyliczać można bez ustanku.
oczy

Laserowa korekcja wzroku - operacja, która może odmienić życie mnóstwa osób

Współcześnie coraz więcej osób cierpi na rozliczne schorzenia połączone z widzeniem. Mnóstwo z nich niedowidzi, choruje na kataraktę albo ciężki astygmatyzm. Nie da się ukryć, że w wielkim stopniu jest to wina naszego trybu życia a także tego, że za bardzo przemęczamy oczy. Szczególnie dotyczy to osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem, przykładowo w pracy. Dobrze jest pamiętać, że gro wad widzenia nie można cofnąć w samoistny sposób i z upływem czasu będą się one wzmagać. Gdy więc posiadamy tego świadomość zadbajmy o nasze oczy odpowiednio wcześnie, żeby móc cieszyć się dobrym wzrokiem jak najdłużej. Noszenie okularów bądź szkieł kontaktowych jest niczym w skonfrontowaniu z stałym niedowidzeniem, które niezwykle uprzykrza życie. Warto natomiast wiedzieć, że coraz więcej schorzeń da się zoperować, za pomocą czego stan naszych oczu ulega reformie, a my widzimy wyraźniej.
młodość

U seksuologa

Nie pamiętasz już, kiedy ostatni raz kochaliście się, on ma kłopoty z erekcją, a tobie akt miłosny sprawia boleść – kłopoty w życiu intymnym skutecznie wyniszczają związek dwojga ludzi.
oko

Już dziś zaopatrz się w fundamentalne akcesoria do soczewek kontaktowych! Niezbędny będzie na pewno płyn i pojemnik!

Ówcześnie coraz więcej ludzi ma kłopoty ze wzrokiem. Długie godziny przez notebookiem, sporo rozwiązywanych zadań domowych , a także wertowanie czasopism przy lampce nocnej, to jedynie niektóre powody, jakie skutkują pogarszaniem się wzroku.Ludzie starsi z reguły mają problemy z widzeniem na niewielką odległość, to znaczy że borykają się oni z dalekowzrocznością. Tego rodzaju kłopoty pojawiają się dopiero po 40 roku życia, wobec tego dzieciaki nie muszą się tym niepokoić.
okulistyka

Okulistyka – jak dziś są leczone różnego rodzaju choroby oczu i czy zabiegi przynoszą odpowiedni efekt?

Warto troszczyć się o własne oczy, aby działały możliwie jak najlepiej przez dłuższy czas. Niestety, wiele osób udaje się do lekarza dopiero, kiedy zaczyna dziać się coś niepokojącego. Tymczasem, wielkie znaczenie mają szczegółowe badania profilaktyczne, jakie dają szansę możliwie jak najszybciej zdiagnozować ewentualne choroby, a jak powszechnie wiadomo, początkowe stadium zwiększa możliwość wyleczenia.
Górnik Zabrze

Aktywne formy wypoczynku jako relaks i odpoczynek

Dzięki czynnym formom wypoczynku można nie tylko się zrelaksować i wypocząć od ciągłego przesiadywania za biurkiem, ale również poprawić swoją formę.


Aktywne formy wypoczynku jako relaks i odpoczynek

Spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu oddziałuje na pracę naszego systemu.
Sprinter z protezą nogi

Jaką szczoteczkę do zębów najlepiej wybrać? O jakich kwestiach wiedzieć? Co jest najbardziej istotne?

Najlepiej wyczyszczone zęby to gwarancja, że nie będzie trzeba co chwila chodzić do dentysty. A tak może się zdarzyć, jak nie dbamy o uzębienie albo przypominamy sobie o nich, jak zaczynają nam doskwierać, czujemy ból , zdajemy sobie sprawę, iż coś się dzieje, coś niewłaściwego.
na diecie

Jakie istnieją najpopularniejsze przyczyny dolegliwości siatkówki oka?

Wzrok to wyjątkowo istotny dar każdego żyjącego organizmu. Bez zdolności właściwego obserwowania świata, niewykonalne lub niezwykle utrudnione jest wykonywanie większości czynności.
zmniejszenie warg sromowych

Czym jest zabieg zmniejszenia sromowych warg? Dla kogo jest taka operacja? Jakie są wskazania do jego wykonania?

Faktycznie nikt do końca nie zdaje sobie sprawy, jak powinny prezentować się wargi sromowe, lecz bardzo dużo kobiet decyduje się na ich odmianę. Czasem zmiany są zauważalne bez lekarskiej diagnozy, w innych sytuacjach niezbędne jest to, co może powiedzieć lekarz, czy nasz przypadek jest klasyfikowany do operacji.


wzrok

W jaki sposób trzeba dbać o wzrok, żebyśmy cieszyli się nim jeszcze długi czas?

Osoby, które noszą okulary, często borykają się z jakąkolwiek wadą widzenia. Może być to krótkowzroczność albo astygmatyzm. Czy nosimy okulary czy też nie, powinniśmy dbać o swoje oczy w każdej okoliczności.
1 2 3