Menu strony
Wyprawka
pokój dziecka

Wychowywanie potomka

Wychowywanie dziecka poza wielką radością i spełnieniem, to również częste problemy iporażki. Jednym z nich jest kwestia finansowa, bo jak powszechnie wiadomo, pieniędzy nigdy za wiele, także dla naszych dzieci. Tymczasem kwestia finansowa jest zazwyczaj bagatelizowana, jakby jej nie było, albo jak gdyby nie było możliwe zestawiać nasze dziecko z pieniędzmi. Mamy świadomość, są sprawy bezcenne, jak bliskość czy macierzyństwo, ale jest także rzeczywistość, którą rządzą pieniądze.
Dziecięcy sen

Znacznie bardziej ekonomiczne przygotowanie wyposażenia dla swojego maluszka

Dane jednoznacznie ukazują raczej przykrą prawdę - a konkretniej, bardzo często rodziców nie stać na przygotowanie wyprawki dla swojego dziecka. Co prawda wypłata przeciętnego polskiego ojca, polskiej rodzicieli, jest o wiele większa, niż kiedyś, lecz i tak można powiedzieć, że w bardzo wielu przypadkach jest tak, iż kupno wszelkich rzeczy niezbędnych dla niemowlaka to niemal męka. Fajnie, że mimo wszystko uradowani rodzice mają możliwość jakoś sobie ze wszystkim radzić. To jak?
Niemowlę

Kompletowanie wyprawki dla noworodka – co dziś koniecznie powinno się w niej znaleźć, aby rodzice byli przygotowani na przyjęcie pociechy?

Przyjęcie na świat dziecka jest bezwzględnie najpiękniejszym momentem w życiu każdej osoby. Opieka nad noworodkiem to ogromne wyzwanie i ciężki obowiązek, dlatego warto się do niego możliwie jak najlepiej przygotować. Przede wszystkim, konieczne jest skompletowanie stosownej wyprawki. Co zdecydowanie musi się w niej znaleźć?
paputki skórzane dla dzieci

Niewielka, lecz konieczna wyprawka dla niemowlęcia - co powinna zawierać?

Przyjście na świat długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zwykle będą zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają wybierać niewielkie ubranka, czyli body lub kurteczki.