Menu strony
Lekarz
tabletki

Wizyty w wirtualnych aptekach

Zima to czas w którym grypa i przeziębienie zbierają swoje największe żniwa. Kolejki do internistów, kaszlący ludzie w autobusach, poczekalniach i szkołach. Zwykłe apteki są pełne pacjentów, długie kolejki chorych i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką temperaturą i bolącym już gardłem doprowadzają do tego, że szukamy innych sposobów zdobycia niezbędnych leków.
psycholog

Chcesz się odmienić, nadal rozwijać, spożytkować własny potencjał – sprawdź, kto może Tobie pomóc

Dzisiejszy świat to w ogromnej mierze bieg. Pęd do spełnienia zawodowego, pęd do mamony, gonitwa do polepszania swojego położenia. W tym bezustannym biegu często zapominamy o sobie. Wówczas zaczynają się problemy. Kto wtedy jest w stanie wspomóc?

Czy należy rozpocząć rehabilitację po ?

W chwili, gdy wychodzimy ze szpitala potrzebna jest nam rehabilitacja Wrocław. Wrocław jest miastem, gdzie na pewno znajdziemy pasujące do naszej przypadłości ośrodki rehabilitacyjne. Ludzie, którzy w nich pracują będą w stanie poprawić naszą kondycję, a dzięki swemu wszechstronnemu przeszkoleniu wesprą nas też psychicznie.
szpital

W jaki sposób zwalczyć nietrzymanie moczu - objaśnienie problemu, symptomy i leczenie

Nietrzymanie moczu to bardzo wstydliwy kłopot dla ludzi, którzy chorują na tę przypadłość. Nierzadko zdarza się tak, że chorzy wcale nie wybierają się do lekarza, gdyż jest to według nich za bardzo krępujące. Statystyki potwierdzają, że do problemu nie przyznaje się ok. 1/3 chorujących. Aktualnie kłopot nietrzymania moczu dotyczy od 4 do 5 milionów mieszkańców Polski. dwukrotnie częściej chorują kobiety.
nadciśnienie

W wypadku kiedy zastanawiasz się nad powiększeniem penisa, musisz znaleźć właściwy gabinet specjalistyczny

Dla panów wymiar penisa ma spore znaczenie. Panowie nierzadko uważają, że mogliby mieć znaczniejszy organ i dzięki temu zapewniać swym kochankom lepszą rozkosz.
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Są choroby, z którymi nie biegniemy natychmiast do lekarza. Staramy się poradzić sobie na własną rękę wykorzystując popularne środki. Trzeba jednakże uważać wybierając je. Nie zapominajmy, żeby czytać z uwagą wszelkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, by nie okazało się, że zakupiony środek nam szkodzi zamiast pomagać.
okulistyka

Okulistyka – jak dziś są leczone różnego rodzaju choroby oczu i czy zabiegi przynoszą odpowiedni efekt?

Warto dbać o swoje oczy, aby działały możliwie jak najlepiej przez długi czas. Niestety, dużo osób przychodzi lekarza dopiero, kiedy zaczyna dziać się coś niepokojącego. Tymczasem, ogromne znaczenie mają regularne badania profilaktyczne, jakie dają szansę możliwie jak najszybciej zdiagnozować potencjalne schorzenia, a jak dzisiaj wiadomo, pierwsze stadium zwiększa możliwość wyleczenia.
pomoce logopedyczne dla dzieci

Kiedy pociecha wymaga dodatkowej uwagi ze strony opiekunów? Czy warto zastosować dodatkowe pomoce dydaktyczne do pracy w zaciszu domowym?

Dzieci potrzebują sporo uwagi, troski oraz należy poświęcać czas na to by się dobrze rozwijały jak i na ich wychowanie. W przypadku dzieci z niepełnosprawnością albo takich z różnymi problemami, to poświęcenie rodziców jest jeszcze większe, aniżeli w przypadku dziecka zdrowego.
logopeda

Niepokoisz się, że twoja pociecha nie rozwija się odpowiednio? Odwiedź psychologa dziecięcego albo logopedę w Poznaniu, żeby rozwiać swoje wątpliwości

Dawniej, kiedy to jeszcze pociechy rodziły się w mieszkaniach i nikt nie martwił się przebiegiem ciąży, nie było jeszcze dostępu do doktorów, jacy pomogliby maluchom z różnego rodzaju dolegliwościami lub niepełnosprawnościami. Żyjąc w XXI wieku, gdzie każdy człowiek ma dostęp do służby zdrowia jest całkowicie inaczej. Jeśli tylko rodzic zobaczy podejrzane objawy winien niezwłocznie pójść do lekarza, żeby sprawdzić czy to nic poważnego.

Dobry specjalista w Twojej miejscowości

Każdy z nas co jakiś czas potrzebuje konsultacji u lekarza-specjalisty. Pytanie jak szukać dobrych lekarzy? Skąd mieć pewność, iż lekarz, do którego się wybieramy jest dobry? Jak poinformować innych, jeśli okaże się, że lekarz, do którego się udaliśmy to zwykły nikt godny zaufania?
1 2 3 4 5