Menu strony
Lekarz
laser

Laserowa korekcja wzroku oraz astygmatyzm - co wskazane jest na ten temat dowiedzieć

Laserowa korekcja wzroku to aktualnie jedna z najbezpieczniejszych procedur na usuwanie wad wzroku. Jest ona bardzo skuteczna i zezwala na usunięcie wielu rozmaitych wad wzroku, na przykład krótkowzroczności. Jest to strategia bezinwazyjna, jaka charakteryzuje się idealną efektywnością. Dzięki laserowej korekcji wzroku zdołamy raz na zawsze pożegnać się z noszeniem okularów bądź soczewek.
Budowa domu wielorodzinnego

Pojawienie się dziecka to jeden z najcudowniejszych dni w życiu każdej mamy - wszyscy się cieszą oraz witają nowego członka rodziny

Dziecko jest zawsze długo oczekiwanym cudem w każdej rodzinie. Mama i tata radują się, a babcie i dziadkowie są dumni z następnego członka rodziny - wnuczki lub wnuka, którego będą w stanie rozpieszczać oraz mówić mu o otaczającym go świecie.


zdrowe odżywianie to podstawa

Dlaczego dobrze jest pójść do dietetyka? W jakim momencie dobrze jest to zrobić? Co dzięki temu zyskamy?

Wiele osób chcących zrzucić trochę kilogramów i poprawić swój wygląd, stosuje różnego rodzaju diety, jak również więcej się rusza. Niektórzy dostrzegają, iż te wszystkie działania przynoszą rezultaty, inni z kolei nie są zadowoleni z efektów. Z tego powodu dobrze jest czasem zwrócić się o wsparcie do specjalisty, którym jest dietetyk. Czemu opłaca się skorzystać z jego usług? Kiedy się do niego udać?
zmysł

Co powinniśmy mieć w domowej apteczce?

Chaos, przeterminowane leki, nienależyte warunki przechowywania - tak z reguły wyglądają nasze apteczki . Farmaceuci nazywają je nawet składami medykamentów, gdyż Polacy mają na nieszczęście tendencję do kupowania lekarstw na zapas oraz przechowywania ich latami.
na zdrowie

Funkcja przychodni - co powinno się wiedzieć?

Każdy, kto ma ubezpieczenie lecznicze, może się nieodpłatnie leczyć w oddziałach, które mają podpisaną umowę z NFZ. Są to przychodnie ogólne, gdzie przede wszystkim przyjmują lekarze pierwszego kontaktu. To pacjent postanawia, kto ma go leczyć. Przychodnia jest w stanie odmówić zarejestrowania do konkretnego doktora w takim przypadku, jak ma on już pod pieczą 2750 pacjentów.
uszkodzenie łękotki

Co zrobić i jak poradzić sobie z obrażeniami, czyli skręcenie kolana nie koniecznie jest takie straszne.

Aktywność fizyczna jest cenna dla dobrego zdrowia. Zarazem fizycznego, jak i psychicznego. Podczas wysiłku do organizmu trafiają endorfiny, popularny hormon szczęścia, mający pozytywny wpływ na nasze odpowiednie samopoczucie.
Słodkości

Podstawowe informacje o przyczynach powstawania i najważniejszych objawów cukrzycy.

Jedną z najczęściej diagnozowanych cywilizacyjnych chorób jest cukrzyca. W wielu przypadkach jej początkowe objawy nie są zbytnio widoczne, statystycznie co druga chora osoba nie ma świadomości tego, że właśnie choruje.
psycholog

Chcesz się odmienić, nadal rozwijać, spożytkować własny potencjał – sprawdź, kto może Tobie pomóc

Dzisiejszy świat to w przeważającej mierze maraton. Pęd do pracy, pęd do pieniędzy, pęd do polepszania swojego położenia. W tym ciągłym biegu zazwyczaj zapominamy o sobie. Wtenczas rodzą się się kłopoty. Kto Wtenczas jest w stanie pomóc?
nadciśnienie

W wypadku kiedy zastanawiasz się nad powiększeniem penisa, musisz znaleźć właściwy gabinet specjalistyczny

Dla mężczyzn rozmiar penisa ma wielkie znaczenie. Mężczyźni nierzadko uważają, że mogliby mieć znaczniejszy organ i dzięki temu zapewniać swym kochankom lepszą przyjemność.
Dziecko i rodzic, chłopiec

Autyzm a Zespół Aspergera to inne zaburzenia. Te dwa zaburzenia się różnią, chociaż wiele osób o tym nie wie

Jak w każdym czasie, tak i obecnie przychodzą na świat dzieci z autyzmem lub Zespołem Aspergera. W Polsce jedni, jak i drudzy określani są tak samo, chociaż obie przypadłości znacznie się od siebie różnią. Niestety, niska świadomość i wiedza na ten temat są na niskim poziomie, a wszystko to przez brak zrozumienia czy chęci poznania świata tak żyjących dzieci. W tym artykule spróbujemy trochę przybliżyć tą tematykę, odpowiedzieć na pytanie czym są te dwie przypadłości?
1 2 3 4 5 6