Menu strony
Lekarz
łysienie androgenowe leczenie

czemu mężczyźni łysieją? Co może mieć na to największy wpływ? Jak jesteśmy w stanie temu zaradzić?

Łysienie androgenowe rodzaju męskiego dotyka wielu panów, a wyleczenie niestety nie zawsze jest proste. Sama jednak próba tego rodzaju leczenia wpływa pozytywnie na psychikę.
psycholog

Pomoc psychologa – dowiedz się, w jakich sytuacjach może być potrzebna twojemu dziecku

Kiedy mamy dziecko, całkiem zmienia się nasz sposób myślenia. Na pierwszym miejscu stawiamy naszą pociechę, dlatego robimy to, co będzie dla niej dobre. Z tej przyczyny, gdy tylko dostrzegamy, iż coś jest z nią nie tak, pragniemy jej pomóc.

Dobry specjalista w Twojej miejscowości

Każdy spośród nas co jakiś czas potrzebuje konsultacji u lekarza-specjalisty. Pytanie jak szukać dobrych lekarzy? Skąd mieć pewność, że specjalista, do którego się wybieramy jest dobry? Jak poinformować innych, kiedy okaże się, że lekarz, do którego poszliśmy to najzwyklejszy nikt godny zaufania?
tabletki

Wizyty w wirtualnych aptekach

Zima i jesień to okres w którym angina i wszelkie infekcje dotykają najwięcej osób. Kolejki do internistów, kichający ludzie w autobusach, poczekalniach i szkołach. Tradycyjne apteki przeżywają oblężenie, długie kolejki rekonwalescentów i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką temperaturą i bolącym już gardłem skutkują tym, że szukamy innych sposobów zdobycia niezbędnych lekarstw.
Kobieta u lekarza

Leczenie w Polsce, czyli wybór specjalisty

gdzie znaleźć najlepszego neurologa w dużym mieście? Przede wszystkim najzdrowiej nie chorować. Czasami potrzebujemy leczenia. Nie brakuje nam specjalistów, ale system wyraźnie ogranicza nas w dochodzeniu do zdrowia. Przyzwyczailiśmy się, że wyłącznie prywatnie odwiedzamy stomatologa czy gabinet okulistyczny Toruń i inne duże miasta maja ten plus, że na każdym rogu znajdziemy skutecznego lekarza.
Pobieranie krwi

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Coraz częściej chodzimy do lekarza prywatnie. To może świadczyć o wyższym statusie, ale zdecydowanie jest wynikiem niesatysfakcjonującej bezpłatnej służby medycznej.
lekarz

Bolączki współczesnych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi są najczęściej bardzo złożone i niezwykle trudno wysnuwać jakieś wnioski. Ale pewnej rzeczy możemy być pewni- dla wielu par seks jest bardzo ważnym elementem, spajającym związek. Bardzo często temperatura w łóżku jest wyznacznikiem kondycji całego związku. Nie da się ukryć, że osoby, które kochają się nawzajem i mają do siebie zaufanie, zdecydowanie częściej uprawiają miłość.
katar, alergia

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Kogo musimy wybrać do walki z chorobami?

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Gdy chorujemy, to pragniemy posiadać gwarancję, że trafiliśmy do najlepszego eksperta.
Budowa domu wielorodzinnego

Pojawienie się dziecka to jeden z najcudowniejszych dni w życiu każdej mamy - wszyscy się cieszą oraz witają nowego członka rodziny

Dziecko jest zawsze długo wyczekiwanym cudem w każdej rodzinie. Rodzice cieszą się, a dziadkowie są dumni z następnego członka rodu - wnuczki lub wnuka, którego będą mogli rozpieszczać i opowiadać mu o otaczającym go wszechświecie.


psycholog

Chcesz się odmienić, nadal rozwijać, spożytkować własny potencjał – sprawdź, kto może Tobie pomóc

Dzisiejszy świat to w ogromnej mierze maraton. Pęd do pracy, gonitwa do pieniędzy, gonitwa do polepszania własnego położenia. W tym ciężkim biegu często zapominamy o sobie samym. Wówczas rodzą się się trudności. Kto wtedy może wspomóc?
1 2 3 4 5 6