Menu strony
Model
maskotka

Sprawdzamy jaka czapka będzie właściwa dla noworodka?

Uzupełnienie dziecinnej garderoby a także akcesoriów jest niezmiernie wciągającym zajęciem, podczas którego można doświadczyć zachwytu nad gamą modeli, odcieni jak też niezwyczajnym czarem małych rozmiarów.
lego technic

Wspaniałe klocki pobudzające wyobraźnię

Mój wuj jest tak zwaną złotą rączką. Mężczyzną który - jak mi się zdawało gdy byłem dzieckiem - jest w stanie zbudować nieomal wszystko, od karmika dla ptaków w ogrodzie, po meble samodzielnej konstrukcji. Z profesji wuj lakieruje samochody.
Niemowlak i jego zabawki

Należy zatrzymać ważne dla nas momenty na profesjonalnych zdjęciach

Coraz częściej doceniamy fakt otrzymanie odpowiednio zrobionych fotografii, na których wszystko jest idealnie zrobione, przez to także znacznie większym powodzeniem radują się różnego typu sesje. Nie poprzestajemy już jedynie na tych ślubnych, ale też znacznie częściej decydujemy się na sesje rodzinne, które wykonywane mają szansę zostać w studiu przy fajnej aranżacji wnętrza, jak i w plenerze, jeżeli tylko aura na to pozwala.
Wycieczki, góry

Jak wybrać najlepszy sprzęt turystyczny na biwak?

Podróże z plecakiem, to od dłuższego czasu bardzo powszechna forma spędzania wolnego czasu. Turyści którzy wybierają podobny sposób urlopowania, to nie rzadko miłośnicy, którzy za żadne skarby nie zastąpiliby swojego namiotu na najbardziej elitarny hotel. Biwakowanie ma swój niepowtarzalny urok, pamiętajmy jednak, że prawidłowo dobrany sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej eskapady.
Doktorzy

Ruchome protezy: z jakiej przyczyny spadają i czy warto je przyklejać?

Ruchome protezy dzielimy na protezy częściowe jak też całkowite. Protezy całkowite stosowane są w przypadku, kiedy w jamie ustnej nie ma własnych zębów pacjenta ani implantów, natomiast częściowe, jeżeli implanty występują.


Ruchome protezy: z jakiej przyczyny spadają i czy warto je przyklejać?

Dlaczego protezy zsuwają się? Każdy z tych rodzajów protez wykorzystuje nieco inne mechanizmy umożliwiające im utrzymywać się w ustach.