Menu strony
Model
maskotka

Sprawdzamy jaka czapka będzie właściwa dla noworodka?

Uzupełnienie dziecinnej garderoby i akcesoriów jest niesłychanie wciągającym zajęciem, w czasie jakiego możesz doznać zachwytu nad mnogością wzorów, barw jak też niezwykłym urokiem niewielkich rozmiarów.
Wycieczki, góry

Jak wybrać najlepszy sprzęt turystyczny na biwak?

Wyprawy z plecakiem, to od wielu lat niezwykle popularna opcja spędzania wolnego czasu. Turyści którzy wybierają taki sposób urlopowania, to często hobbyści, którzy za nic w świecie nie zastąpiliby swojego namiotu na najbardziej luksusowy pałac. Wypoczynek pod namiotem ma swój swoisty urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej wycieczki.
Niemowlak i jego zabawki

Należy zatrzymać ważne dla nas momenty na profesjonalnych zdjęciach

Znacznie częściej zauważamy fakt posiadania profesjonalnie przygotowanych zdjęć, na których wszystko jest świetnie zrobione, dlatego również coraz większym zainteresowaniem radują się różnego rodzaju sesje. Nie poprzestajemy już tylko na tych ślubnych, lecz także coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które robione mają szansę zostać w studiu przy fajnej aranżacji wnętrza, jak i w plenerze, kiedy tylko aura na to pozwala.
lego technic

Wspaniałe klocki pobudzające wyobraźnię

Mój wuj jest tak zwaną złotą rączką. Mężczyzną który - jak mi się zdawało gdy byłem dzieckiem - jest w stanie zbudować nieomal wszystko, od karmika dla ptaków w ogrodzie, po meble samodzielnej konstrukcji. Z profesji wuj lakieruje samochody.
Doktorzy

Ruchome protezy: z jakiej przyczyny spadają i czy warto je przyklejać?

Ruchome protezy dzielimy na protezy częściowe jak też całkowite. Protezy całkowite stosowane są w przypadku, kiedy w jamie ustnej nie ma własnych zębów pacjenta ani implantów, natomiast częściowe, jeżeli implanty występują.


Ruchome protezy: z jakiej przyczyny spadają i czy warto je przyklejać?

Dlaczego protezy zsuwają się? Każdy z tych rodzajów protez wykorzystuje nieco inne mechanizmy umożliwiające im utrzymywać się w ustach.