Menu strony
Model
lego technic

Wspaniałe klocki pobudzające wyobraźnię

Mój wujaszek jest tzw. złotą rączką. Człowiekiem który - jak mi się zdawało w dzieciństwie - potrafi skonstruować niemal wszystko, od karmika dla ptaków w ogrodzie, po meble własnej konstrukcji. Z profesji wujek lakieruje auta.
maskotka

Sprawdzamy jaka czapka będzie właściwa dla noworodka?

Uzupełnienie dziecinnej konfekcji jak też akcesoriów jest niezmiernie wciągającym zajęciem, w toku którego można doznać zachwytu nad paletą modeli, Kolorów a także niezwykłym czarem niewielkich rozmiarów.
Niemowlak i jego zabawki

Należy zatrzymać ważne dla nas momenty na profesjonalnych zdjęciach

Znacznie częściej doceniamy fakt posiadania odpowiednio zrobionych fotografii, na których wszystko jest świetnie wyważone, dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się różnorakiego typu sesje. Nie poprzestajemy już tylko na tych ślubnych, ale też coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które robione mogą być w studiu przy ciekawej aranżacji wnętrza, jak i w terenie, jeżeli jedynie aura na to pozwala.
Wycieczki, góry

Jak wybrać najlepszy sprzęt turystyczny na biwak?

Eskapady z plecakiem, to od dłuższego czasu bardzo znana forma spędzania wolnego czasu. Turyści preferujący taki sposób urlopowania, to nie rzadko zapaleńcy, którzy za nic w świecie nie wymieniliby swojego namiotu na najbardziej wyszukany pałac. Biwakowanie ma swój swoisty urok, pamiętajmy jednak, że dobrze dobrany sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej podróży.
Doktorzy

Ruchome protezy: z jakiej przyczyny spadają i czy warto je przyklejać?

Ruchome protezy dzielimy na protezy częściowe jak też całkowite. Protezy całkowite stosowane są w przypadku, kiedy w jamie ustnej nie ma własnych zębów pacjenta ani implantów, natomiast częściowe, jeżeli implanty występują.


Ruchome protezy: z jakiej przyczyny spadają i czy warto je przyklejać?

Dlaczego protezy zsuwają się? Każdy z tych rodzajów protez wykorzystuje nieco inne mechanizmy umożliwiające im utrzymywać się w ustach.