Menu strony
Hotele
szklarska poręba

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

Wśród zielonych lasów, w kotlinie potoku Kamienna, na stokach Gór Karkonoszy i Izerów, rozciąga się tajemniczy ogród pradawnych dziejów, obyczajów, wierzeń, czarów i przyrody. Jego władcą jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.
Morze, Jastrzębia Góra

Najbardziej lubiane rejony letnich wycieczek

Już niedługo okres urlopowy, a więc powinniśmy pomyśleć, gdzie w tym roku spędzimy wakacje. Przecież oczekiwaliśmy ich okrągły rok. W pocie czoła wykonywaliśmy swoje obowiązki, zdając sobie sprawę z tego, że latem odbijemy sobie wszystkie znoje. Już od kilku miesięcy przeglądamy w pracy ukradkiem katalogi biur podróży i wymyślamy dzikie wyprawy w nieznane.
Kraków

Czemu Kraków jest tak popularny?

Kraków jest miastem, które wedle publikowanych zestawień rokrocznie ściąga do siebie najwięcej turystów spośród innych miast Polski. Takie olbrzymie zainteresowanie Krakowem powoduje, że noclegi w Krakowie muszą stanąć na wysokości zadania i zagwarantować zakwaterowanie setkom tysięcy gości.
Olsztyn

Wycieczka biznesowa do Olsztyna. Gdzie się zatrzymać?

Gdy jesteśmy osobą na pewnym stanowisku i nieraz w ramach naszego zawodu przychodzi nam wykonywać wycieczki po całym kraju, zapewne parokrotnie musieliśmy spać w hotelach. W zależności od tego, kto za nie płacił, preferowaliśmy różne wymagania. Lecz jeśli interesują nas warunki zakwaterowania jakie posiadają hotele Olsztyn musi trafić nam do gustu. Jeśli udajemy się na Mazury zawodowo, z pewnością przyjdzie nam sprawdzić tamtejsze hotele Olsztyn, który jest największym miastem wojewódzkim, posiada bardzo atrakcyjne warunki zakwaterowania.
Villa Mare

Pomyśl o wypoczynku nad morzem

Rozpoczyna się lato, okres urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas potrzebuje paru dniach relaksu po miesiącach ciężkiej pracy. Sporo Polaków decyduje się obecnie na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba wyjeżdżać na egzotyczną wyspę, by idealnie odpocząć i świetnie spędzić wakacje. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała oferta.

Wyjazdy nad Morze Bałtyckie

Wyjazdy nad Morze Bałtyckie są nieodzowną częścią wakacji dla wielu Polaków. Bałtyk chociaż dość często wita urlopowiczów niezbyt ładną pogodą, nie może narzekać na brak zainteresowania turystów. Jadąc w ten obszar Polski należy zdawać sobie sprawę z tego, że możemy mieć problem z zakwaterowaniem.
wiatraki

Urlop w Polsce

wiatraki

Urlop w Polsce

Sezon letni zbliża się ogromnymi krokami. Czeka nas, jak co roku, wybór kierunku. Utarło się, że najlepiej spędza się wakacje za granicą. Polacy pokochali takie państwa, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachwycamy się ich bajkową urodą, wspaniałymi zabytkami a także starożytną historią. Również warunki hotelowe spełniają nasze wygórowane standardy.
pokój hotelowy

Jak zaplanować profesjonalne meetingi branżowe?

Sporo firm posiada taką filozofię działania, że co jakiś czas organizuje wszelkiego gatunku meetingi, czy warsztaty dla swoich przedstawicieli na różnych stanowiskach w firmie. Takie marki rozumieją z tego, że w owych warsztatach drzemie ogromna siła oraz iż są one znakomitym sposobem na wprowadzanie unowocześnień przy jednoczesnym motywowaniu podwładnych.
zakopane

Urlop w Tatrach

Polska jest ślicznym krajem. Nie uważają tak jedynie jej dumni mieszkańcy, ale obiektywni turyści z zagranicy (do przykładowo popularnej od jakiegoś czasu Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie dziwi). My, obywatele Polski, mamy kilka klejnotów. Jednym z naszych dóbr narodowych są strzeliste Tatry.
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wakacje last minute. To świetna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że idealna oferta ukaże się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy lecieć na wakacje.
1 2