Menu strony
Turyści
nocleg w malowniczym mieście

W momencie kiedy planujesz pobyt w Rzeszowie, znajdź wygodny hotel, najlepiej gdzieś w centrum miasta

Nieważne czy wyjeżdża się w podróże biznesowe czy zupełnie turystyczne – w każdym przypadku należy zagwarantować sobie najlepsze okoliczności pobytu. Kluczowa okazuje się już podróż, lecz nie mniej ważne staje się zamówienie dogodnych miejsc noclegowych. W przypadku, gdy planuje się pobyt w stolicy województwa podkarpackiego, warto poszukiwać obiektów noclegowych w centrum miasta, żeby mieć wszędzie niedaleko.
wiatraki

Urlop w Polsce

wiatraki

Urlop w Polsce

Okres urlopowy przybliża się ogromnymi krokami. Czeka nas, jak w każdym roku, wybieranie miejsca. Utarło się, że idealnie spędza się urlop za granicą. Rodacy pokochali takie kraje, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachwycamy się ich egzotyczną krasą, unikalnymi zabytkami a także bogatą kulturą. Także bazy noclegowe spełniają nasze wygórowane standardy.
wakacje w Egipcie

Wyjazdy do Egiptu w szczególnie atrakcyjnych cenach

Egipskie kurorty aktualnie podobnie jak i kiedyś zaliczane są do niezwykle chętnie odwiedzanych również przez polskich turystów. Doceniane jest znaczne zaangażowanie organizatorów wczasów na miejscu w mieście takim jak Hurghada, które może zagwarantować rozrywkę na doskonałym poziomie. Bezgraniczny wybór wśród ciekawych wycieczek fakultatywnych, a także wyjątkowo atrakcyjne ceny za propozycje pojawiające się z dużą systematycznością zachwyca wszystkich zaciekawionych.
Hiszpania

Wyjazdy last minute: Włochy, Turcja, Bułgaria, Hiszpania

W sieci z dnia na dzień pojawia się większa liczba ogłoszeń, dotyczących interesujących, tanich wyjazdów zagranicznych na tak zwany ostatni moment. Rewelacyjnie przygotowane propozycje wyjazdów, takie jak przykładowo wczasy w Hiszpanii, cieszą się stale znaczną popularnością. Osoby zainteresowane tego typu wycieczkami zachęcone są zwykle głównie przez pozytywne doświadczenia z lat wcześniejszych. Niemożliwe staje się możliwe!
Jamajka

Marzy ci się lazurowo czysta woda, błękitne niebo i cudowny klimat? – odwiedź Jamajkę

Im zimniej na zewnątrz, tym bardziej marzy nam się wyjazd w naprawdę ciepłe i tropikalne miejsca. Propozycji do wyboru jest oczywiście sporo. Wielu ludzi pod tym względem decyduje się z reguły na egzotyczne wyspy, a takich sporo zlokalizowanych jest między innymi na Morzu Karaibskim. Kusi ono wspaniałymi lazurowymi wodami oraz słonecznymi i piaszczystymi plażami. Z tego też względu właśnie zwłaszcza te wyspy cieszą się największym zainteresowaniem turystów. Należy do nich między innymi Kuba, Haiti, czy bardzo sławna Jamajka.
wakacje

Gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Najlepsze oferty!

Oferta wakacyjna polskich biur podróży non stop się powiększa. Non stop pojawiają się w nich nowe kierunki. Znajdują się wśród nich także te nadzwyczaj egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Pośród tych ostatnich znajduje się także Barbados. Na co się zdecydować?
aktywny wypoczynek w górach

Polskie warunki turystyczne a miasta takie jak Szczyrk oraz Szklarska Poręba

Wyjątkowe uroki górskich krajobrazów to doskonały pomysł na wakacje. Oglądanie zachodów czy wschodów słońca ze swoją miłością, rodziną lub zwariowana zabawa wśród przyjaciół to znakomity relaks. Biorąc pod uwagę noclegi w Szklarskiej Porębie, baza hotelowa ma się czym szczycić.
widok na Szklarską Porębę

Turystyczne atrakcje w rejonie Gór Stołowych, propozycja noclegów w miejscowościach w tamtej okolicy.

Teren Gór Stołowych od lat jest miejscem często odwiedzanym przez wielu turystów. Już wieki temu miasteczka zlokalizowane na tym obszarze kusiły kuracjuszy, a dziś turystyka spełnia istotną rolę w większości tamtejszych miejscowości. Na przyjeżdżających w ten region czekają liczne szlaki piesze i rowerowe, ich całkowita długość wynosi ponad 100 kilometrów i dochodzą do wszystkich najważniejszych miejsc z tego regionu.
berlin

Wyjazd motywacyjny do Berlina - które biuro podróży wybrać?

Wyjazdy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz częściej wybierana forma motywacji podwładnych przez pracodawców. Z myślą o tym powstał cały szereg usług poświęconych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.
szklarska

Szklarska Poręba ma interesującą i bogatą przeszłość

Szklarska Poręba, to miejscowość położona w południowo – zachodniej części Polski, w pobliżu granicy z Czechami. Jest to miejscowość o niezwykle ciekawej historii, ponieważ podczas II wojny światowej posiadała ona całkowicie odmienną nazwę pochodzącą z języka niemieckiego i miejscowość ta znajdowała się pod rządami państwa niemieckiego. Oczywiście jest to aktualnie jedna z najbardziej popularnych miejscowości w tej części Polski, gdyż położona jest w niezwykle malowniczej okolicy, niedaleko gór.
1 2