Menu strony
Rozrywki

Solidny odpoczynek w parku wodnym

Pływanie w wodzie zwykle kojarzy się nam z wczasami – w sezonie, kiedy temperatury są najcieplejsze. Lecz przyjście chłodnych miesięcy (można dojść do wniosku, że w Polsce zima trwa pół roku) nie powodu, że rozrywki w wodzie są niewykonalne. W Polsce nowoczesne parki basenowe rosną w oczach.
park dla dzieci

Zachwycające oraz innowacyjne place rozrywek dla brzdąców

Współcześnie place do rozrywek dla smyków wyglądają wyśmienicie. Jest tam wszystko co sprawia przyjemność brzdąców oraz gdyby mogły byliby tam przez pełen okres korzystając z wszelkiej atrakcji czy też z wszelkiego sprzętu jakie są tam przygotowane dla maluchów.
place zabaw

Jakie place zabaw brać pod uwagę

Organizowanie wolnego czasu dla naszych najmłodszych to z pewnością ogromnie trudna sprawa. Wielu z nas, odpowiedzialnych rodziców z pewnością chce dostarczyć swojemu dziecku najlepsze warunki edukacyjne, tak aby jego możliwości poznawcze były wybitnie mocno rozwinięte, niemniej pomimo tego w dzisiejszych warunkach po wielokroć znalezienie takiego miejsca przychodzi nam z trudem.
drzwi od escape rommu w Trójmieście

Z jakich powodów pokoje typu escape room są tak bardzo popularne, jak wygląda w nich zabawa.

W pogoni za emocjami i rozrywką ludzie zaczynają wymyślać coraz to nowe rzeczy, czasami naprawdę niezwykłe i wyjątkowe. Do nowości tego typu, od całkiem niedawna obecnych na naszym rynku, są specjalne pokoje, znane także jako escape room, z jakich poprzez rozwiązywanie różnych zagadek i łamigłówek po prostu trzeba wyjść.