Menu strony
Informatyka
Kupno walut przez internet

Praca jako freelancer

Pytanie, które widnieje w temacie tego tekstu, jest naprawdę ważne dla każdego absolwenta, który chce zarabiać jako informatyk. Muszę od razu zaznaczyć, że praca na etacie i działalność na własną rękę wykazują mocne wady i plusy. Niżej opiszę zwięźle cechy tych modeli zatrudnienia.
Akustyka w szkole

Edukacja za friko

Ogólna opinia jest taka, iż w murach szkolnych przebywają wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwległej tezy są szkoły dla dorosłych, które edukują osoby pragnące uzupełnić oświatowe braki.

Możliwości kształcenia po ogólniaku

Dla chcącego nic trudnego – jak brzmi popularne powiedzenie. Osoba, która chce się rozwijać, poszukuje ścieżki kolejnego kształcenia, z pewnością ją w niedalekiej przyszłości odnajdzie. Trzeba zdobyć dostateczną ilość motywacji, w celu podjęcia kroków w kierunku kolejnego etapu nauki.
Technologie w biznesie

Z jakich powodów naprawdę warto studiować na kierunku informatycznym?

Są te branże, które tak jakby się zwijają - bo weźmy chociażby pod uwagę szewców, lecz są również takie profesje, których przedstawiciele niemal na 100% nie powinni bać się o własną przyszłość. Np. informatycy! Zatem sensownie rozumujący młody człowiek, który póki co nie posiada wyklarowanych planów na przyszłe lata, bez wątpienia musi wiedzieć, że strzałem w dziesiątkę jest zostanie informatykiem. Choć oczywiście nie tym, który pracuje w sklepie komputerowym czy jako belfer w szkole. To mocno przeciętnie się opłaca. Ale już na przykład bardzo dobry programista ma możliwość korzystnie zarobić!
Studenci

Studiowanie w stolicy Dolnego Śląska

Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy zastanawia się, jakie miejsce miałby obrać by zacząć w nim studia. Studia Wrocław? Kraków? Teraz zastanówmy się na tym pierwszym punkcie.