Menu strony
Informatyka
Technologie w biznesie

Z jakich powodów naprawdę warto studiować na kierunku informatycznym?

Są te branże, które niejako się zwijają - weźmy choćby w rachubę szewca, ale są również profesje, których przedstawiciele praktycznie na 100% nie powinni bać się o swoją przyszłość. Np. informatycy! A więc sensownie rozumujący młody człowiek, który jeszcze nie posiada wyklarowanych planów na przyszłość, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien orientować się, że doskonałym rozwiązaniem jest zostanie informatykiem. Chociaż oczywiście nie takim, który pracuje w sklepie czy jako belfer w szkole. To mocno przeciętnie się opłaca. Ale już np. bardzo dobry programista ma możliwość nieźle zarobić!
Kupno walut przez internet

Praca jako freelancer

Pytanie, które widnieje w temacie tego tekstu, jest naprawdę ważne dla każdego absolwenta, który chce zarabiać jako informatyk. Muszę od razu zaznaczyć, że praca na etacie i działalność na własną rękę wykazują mocne wady i plusy. Niżej opiszę zwięźle cechy tych modeli zatrudnienia.
Akustyka w szkole

Edukacja za friko

Ogólna opinia jest taka, iż w murach szkolnych przebywają wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwległej tezy są szkoły dla dorosłych, które edukują osoby pragnące uzupełnić oświatowe braki.

Możliwości kształcenia po ogólniaku

Dla chcącego nic trudnego – jak brzmi popularne powiedzenie. Osoba, która chce się rozwijać, poszukuje ścieżki kolejnego kształcenia, z pewnością ją w niedalekiej przyszłości odnajdzie. Trzeba zdobyć dostateczną ilość motywacji, w celu podjęcia kroków w kierunku kolejnego etapu nauki.
Studenci

Studiowanie w stolicy Dolnego Śląska

Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy zastanawia się, jakie miejsce miałby obrać by zacząć w nim studia. Studia Wrocław? Kraków? Teraz zastanówmy się na tym pierwszym punkcie.