Menu strony
Zaburzenia
psychoterapia

Z Twoim wzrokiem dzieje się coś niedobrego

Od pewnego czasu odnosisz wrażenie, że bardzo popsuła się ostrość Twojego widzenia. Okulista zasugerował wypróbowanie innych soczewek, lecz to także nie przyniosło zamierzonego efektu.
zdrowie - landszaft

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u lekarz to niewątpliwie nic fajnego - oczywiście pomijamy osoby., które prawdopodobnie są hipochondrykami lub mają inne tego rodzaju zaburzenia, jednakże w większości przypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarza. Z jednej strony najczęściej unikamy tego jak możemy, z drugiej jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że z pewnością lepiej jest zapobiegać niż leczyć - praktycznie każdy z nas zna to powiedzenie, jednakże ze stosowaniem go w praktyce niestety zazwyczaj bywa już trochę gorzej. Tymczasem regularne badania często pozwalają na wczesne wykrycie różnego rodzaju schorzeń i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia - a nie da się przecież ukryć, że w takich wypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
posiłki

Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

zaburzenia lękowe, są niejednorodną grupą chorób charakteryzujących się bardzo zróżnicowanym obrazem klinicznym, to znaczy specyficznymi oznakami, czasem trwania itd.


Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Rozmaitość owa odzwierciedla się w wielu rodzajach sposobów leczenia, dobieranych zależnie od przypadku zaburzenia lękowego.
Mowa

Dziwne choroby – ciekawe przypadki

Lunatykowanie jest zjawiskiem chorobowym, które nieustannie rodzi pewne spory. Dla wielu jest to tylko niegroźna przypadłość, dla innych z kolei duży problem ze zdrowiem. Jest to dolegliwość, która może dotknąć zarazem osoby dorosłe jak i małe dzieci.
logopeda

Niepokoisz się, że twoja pociecha nie rozwija się odpowiednio? Odwiedź psychologa dziecięcego albo logopedę w Poznaniu, żeby rozwiać swoje wątpliwości

Dawniej, kiedy to jeszcze pociechy rodziły się w mieszkaniach i nikt nie martwił się przebiegiem ciąży, nie było jeszcze dostępu do doktorów, jacy pomogliby maluchom z różnego rodzaju dolegliwościami lub niepełnosprawnościami. Żyjąc w XXI wieku, gdzie każdy człowiek ma dostęp do służby zdrowia jest całkowicie inaczej. Jeśli tylko rodzic zobaczy podejrzane objawy winien niezwłocznie pójść do lekarza, żeby sprawdzić czy to nic poważnego.