Menu strony
Zaburzenia
Mowa

Dziwne choroby – ciekawe przypadki

Lunatykowanie jest zjawiskiem, które wciąż budzi pewne spory. Dla sporej grupy jest to jedynie niewinna przypadłość, dla innych jednak olbrzymi problem ze zdrowiem. Jest to dolegliwość, która może dotykać zarazem dorosłych jak i małe dzieci.
zdrowie - landszaft

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u doktorów to bez wątpliwości nic przyjemnego - oczywiście pomijam osoby., które najprawdopodobniej są hipochondrykami lub mają inne tego rodzaju zaburzenia, jednakże w większości przypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarzy. Z jednej strony zwykle unikamy tego jak ognia, z drugiej jednakże powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, iż zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć - właściwie każdy z nas zna to przysłowie, jednak ze stosowaniem go w praktyce niestety zwykle bywa już trochę gorzej. Tymczasem regularne badania często pozwalają na wcześniejsze wykrycie różnego rodzaju schorzeń i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia - a nie da się przecież ukryć, że w takich przypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
psychoterapia

Z Twoim wzrokiem dzieje się coś niedobrego

Od pewnego czasu odnosisz wrażenie, że bardzo popsuła się ostrość Twojego widzenia. Okulista zasugerował wypróbowanie innych soczewek, lecz to także nie przyniosło zamierzonego efektu.
posiłki

Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

zaburzenia lękowe, są niejednorodną grupą chorób charakteryzujących się bardzo zróżnicowanym obrazem klinicznym, to znaczy specyficznymi oznakami, czasem trwania itd.


Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Rozmaitość owa odzwierciedla się w wielu rodzajach sposobów leczenia, dobieranych zależnie od przypadku zaburzenia lękowego.
logopeda

Niepokoisz się, że twoja pociecha nie rozwija się odpowiednio? Odwiedź psychologa dziecięcego albo logopedę w Poznaniu, żeby rozwiać swoje wątpliwości

Dawniej, kiedy to jeszcze pociechy rodziły się w mieszkaniach i nikt nie martwił się przebiegiem ciąży, nie było jeszcze dostępu do doktorów, jacy pomogliby maluchom z różnego rodzaju dolegliwościami lub niepełnosprawnościami. Żyjąc w XXI wieku, gdzie każdy człowiek ma dostęp do służby zdrowia jest całkowicie inaczej. Jeśli tylko rodzic zobaczy podejrzane objawy winien niezwłocznie pójść do lekarza, żeby sprawdzić czy to nic poważnego.