Menu strony
Zaburzenia
zdrowie - landszaft

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u lekarza to niewątpliwie nic przyjemnego - oczywiście pomijam osoby., które najprawdopodobniej są hipochondrykami lub mają inne tego rodzaju zaburzenia, jednakże w większości wypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarzy. Z jednej strony zwykle unikamy tego jak możemy, z drugiej jednakże musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż na pewno lepiej jest zapobiegać niż leczyć - praktycznie każdy z nas zna to powiedzenie, jednak ze stosowaniem go w praktyce niestety zazwyczaj bywa już nieco gorzej. Tymczasem regularne badania częstokroć pozwalają na wcześniejsze wykrycie różnego rodzaju chorób i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia - a nie da się przecież ukryć, że w takich przypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
posiłki

Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

zaburzenia lękowe, są niejednorodną grupą chorób charakteryzujących się bardzo zróżnicowanym obrazem klinicznym, to znaczy specyficznymi oznakami, czasem trwania itd.


Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Rozmaitość owa odzwierciedla się w wielu rodzajach sposobów leczenia, dobieranych zależnie od przypadku zaburzenia lękowego.
Mowa

Dziwne choroby – ciekawe przypadki

Lunatykowanie jest zjawiskiem chorobowym, które nieustannie rodzi pewne spory. Dla wielu jest to tylko niegroźna przypadłość, dla innych z kolei duży problem ze zdrowiem. Jest to dolegliwość, która może dotknąć zarazem osoby dorosłe jak i małe dzieci.
logopeda

Niepokoisz się, że twoja pociecha nie rozwija się odpowiednio? Odwiedź psychologa dziecięcego albo logopedę w Poznaniu, żeby rozwiać swoje wątpliwości

Dawniej, kiedy to jeszcze pociechy rodziły się w mieszkaniach i nikt nie martwił się przebiegiem ciąży, nie było jeszcze dostępu do doktorów, jacy pomogliby maluchom z różnego rodzaju dolegliwościami lub niepełnosprawnościami. Żyjąc w XXI wieku, gdzie każdy człowiek ma dostęp do służby zdrowia jest całkowicie inaczej. Jeśli tylko rodzic zobaczy podejrzane objawy winien niezwłocznie pójść do lekarza, żeby sprawdzić czy to nic poważnego.
psychoterapia

Z Twoim wzrokiem dzieje się coś niedobrego

Od pewnego czasu odnosisz wrażenie, że znacznie pogorszyła się ostrość Twojego widzenia. Okulista zasugerował wypróbowanie innych soczewek, lecz to też nie przyniosło spodziewanego efektu.