Menu strony
Zaburzenia
Mowa

Dziwne choroby – ciekawe przypadki

Lunatykowanie jest zjawiskiem chorobowym, które nieustannie rodzi pewne spory. Dla wielu jest to tylko niegroźna przypadłość, dla innych z kolei duży problem ze zdrowiem. Jest to dolegliwość, która może dotknąć zarazem osoby dorosłe jak i małe dzieci.
posiłki

Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

zaburzenia lękowe, są niejednorodną grupą schorzeń znamionujących się dosyć zróżnicowanym obrazem klinicznym, to znaczy specyficznymi objawami, czasem trwania etc.


Leczenie nerwicy - metody, lekarstwa antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Różnorodność ta odzwierciedla się w wielu wariantach metod leczenia, dobieranych zależnie od przypadku nerwicy.
zdrowie - landszaft

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u lekarza to bez wątpliwości nic fajnego - oczywiście pomijamy osoby., które najprawdopodobniej są hipochondrykami lub mają inne tego typu zaburzenia, jednak w większości wypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarza. Z jednej strony najczęściej unikamy tego jak możemy, z drugiej jednakże powinniśmy zdawać sobie sprawę z faktu, że oczywiście lepiej jest zapobiegać niż leczyć - chyba każdy z nas zna to powiedzenie, jednak ze stosowaniem go w praktyce niestety zwykle bywa już trochę gorzej. Tymczasem regularne badania niejednokrotnie pozwalają na wczesne wykrycie różnego rodzaju chorób i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia - a nie da się przecież zaprzeczyć, że w takich przypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
logopeda

Niepokoisz się, że twoja pociecha nie rozwija się odpowiednio? Odwiedź psychologa dziecięcego albo logopedę w Poznaniu, żeby rozwiać swoje wątpliwości

Dawniej, kiedy to jeszcze pociechy rodziły się w mieszkaniach i nikt nie martwił się przebiegiem ciąży, nie było jeszcze dostępu do doktorów, jacy pomogliby maluchom z różnego rodzaju dolegliwościami lub niepełnosprawnościami. Żyjąc w XXI wieku, gdzie każdy człowiek ma dostęp do służby zdrowia jest całkowicie inaczej. Jeśli tylko rodzic zobaczy podejrzane objawy winien niezwłocznie pójść do lekarza, żeby sprawdzić czy to nic poważnego.
psychoterapia

Z Twoim wzrokiem dzieje się coś niedobrego

Od pewnego czasu odnosisz wrażenie, że znacznie pogorszyła się ostrość Twojego widzenia. Okulista zasugerował wypróbowanie innych soczewek, lecz to też nie przyniosło spodziewanego efektu.