Menu strony
Rodzice
zabawki drewniane

Sklep internetowy dla dzieci

W czasie wszechobecnej rewolucji cyfrowej coraz więcej najmłodszych zasiada przed monitorem. Od maleńkości surfują w sieci, nierzadko nie znając jeszcze literek, zwyczajnie klikając w obrazki. W TV są programy dla dzieci, tak samo jak i w radiu. Net nie ma takich podziałów. Owszem, są witryny przeznaczone dla pociech, ale sieć praktycznie nie ma granic.
małe dziecko

Gadżety, które powinni mieć młodzi opiekunowie dziecka

Wszystkie rzeczy, jakie powinni zakupić świeżo upieczeni opiekunowie dziecka opłaca się zakupić już na jakiś czas przed jego pojawieniem się na świecie. W takiej sytuacji bowiem wyjątkowo widać, co będzie konieczne. I każdorazowo także jest czas, by jeszcze coś dokupić. A będą to przedmioty tak samo standardowe, jak i w większej mierze wyspecjalizowane, które zapewnią zwiększony komfort w czasie opieki nad dzieckiem. Dlatego między innymi rodzice powinni kategorycznie pamiętać o kupnie towarów tak podstawowych jak: koc, wózek, akcesoria do karmienia, czy środki higieniczne.

Bezbłędnie zaaranżowane przedszkole

Wybór przedszkola nie jest łatwy. Dzieci muszą dobrze się w nim czuć, z kolei rodzice chcą mieć pewność, że jest bezpieczne i pełniswoją edukacyjną funkcję. Wystrój to ważny element przedszkola.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

Autyzm to jeszcze nie jest wyrok! O czym warto wiedzieć?

Dziecko to wielka odpowiedzialność. Zwłaszcza dzieci, które są chore. Między innymi autyzm to dzisiaj być może nie bardzo powszechne schorzenie, lecz jakby nie patrzeć niemała część dzieci cierpi na autyzm. Co muszą robić rodzice, którzy na poważnie podchodzą do szczęścia swoich dzieci? Cóż, niewątpliwie zaczęcie leczenia to bardzo wskazana sprawa. Naturalnie nawet najbardziej efektywne ćwiczenia dla dzieci autystycznych nie są w stanie wyleczyć naszego dziecka, lecz to na pewno dobry start.
zabawy w ogrodzie

Wszyscy rodzice powinni dbać o spędzanie czasu z dzieckiem

Moim zdaniem obowiązkiem każdego szanującego się rodzica jest to, aby najzwyczajniej jego dziecko w żadnym razie nie skarżyło się na znużenie. Wiadoma sprawa: dzieciaki są często niesforne, trudno je zająć, ale no bądź co bądź to nie może zmienić faktu, że każdy rodzic musi dbać o to, aby jego pociecha nie wychodziła z założenia, iż jej życie nie jest fajne.
dzieci

Gry online dla dzieci

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się niezastąpionym medium używanym do pracy, nauki, komunikowania się z innymi i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. Istotnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym składnikiem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych uciech naszych dzieci.
zabawki

Podarunki świąteczne dla pociech – czym należy się kierować w czasie ich kupowania?

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, zwłaszcza dla dzieci, które oczekują na świętego Mikołaja, choinkę ozdobioną światełkami i bombkami oraz prezenty. Dla rodziców natomiast bardzo ważny jest wybór upominków, by zapewnić im radość i spełnić ich pragnienia. Które prezenty sprawdzają się najlepiej? Co dobrze jest kupować dzieciom, żeby wywierać wpływ na ich rozwój?
uśmiechnięte dziecko

Wyprawka dla noworodka – niekończąca się lista nieodzownych towarów do pielęgnacji niemowlaka.

Zjawienie się w domu dziecka przysparza rodzicom nie tylko dużo radości, ale też dużo zmian w ich dotychczas poukładanym życiu. Pierwotnie jest im bardzo trudno znaleźć się w tak nowym dla nich świecie. Przede wszystkim, jeśli mają do tego w domu nowe rzeczy związane z niemowlakiem, których eksploatacja jest im nieznana.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy nieopierzony rodzic musi zastanowić się nad tym, jak prawidłowo wychować malucha. To przecież bardzo odpowiedzialne wyzwanie – w czasie wielu lat edukacji kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasami niestety nie ma ochoty i prościej wyjąć zabawki i włączyć maluchowi tv, jednak takie rzeczy nie mogą zdarzać się regularnie. Trzeba z stanowczo podkreślić, że oglądanie telewizji nie tylko nie uruchamia rozumu dzieciaka, ale także jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!

Dbajmy o zabawki dla swojego malucha!

Niemowlęta od początku swojego życia kochają zabawki - to całkowicie normalne uczucie. Czyli najbardziej znaczącym zadaniem dosłownie każdego z rodziców jest to, aby zawsze wiedzieć jak wielce istotne jest zapewnienie swojemu niemowlakowi takich zabawek, które są fantastyczne pod absolutnie każdym względem.
1 2 3 4