Menu strony
Rodzice
little tikes

Kiedy brak ci pomysłów najlepszych zabawek edukacyjnych, warto zainteresować się Little Tikes

Jeśli jesteś rodzicem niedużego dziecka, na pewno świetnie wiesz, jak bardzo ważne jest, aby dawać mu jedynie takie zabawki, które będą przedstawiały dla niego jakąś wartość edukacyjną.
dziecko

Mozaiki magnetyczne i kredki Crayola – w jaki sposób obecnie owocnie rozbudzić w dziecku pomysłowość?

Dzieci to naprawdę pomysłowe istoty, a obowiązkiem rodzica jest ową kreatywność rozbudzić oraz rozwijać.
Dziecko i rodzic, chłopiec

Autyzm a Zespół Aspergera to inne zaburzenia. Te dwa zaburzenia się różnią, chociaż wiele osób o tym nie wie

Jak w każdym czasie, tak i teraz rodzą się dzieci z autyzmem lub Zespołem Aspergera. W naszym kraju jedni, jak i drudzy definiowani są tak samo, chociaż obie przypadłości znacznie się od siebie różnią. Niestety, niska świadomość i brak wiedzy na ten temat są na niezbyt wysokim poziomie, a wszystko to przez brak zrozumienia czy chęci poznania świata tak żyjących dzieci. W tym artykule postaramy się trochę przybliżyć tą tematykę, udzielić odpowiedzi na pytanie czym są te dwie przypadłości?
bawiącie się dzieci

Niezwykłe prezenty którymi możemy obdarować nasze pociechy

Każde dziecko zasługuje na to, aby je cenić i nagradzać. Jeśli i nasza pociecha wymaga niemałego dopieszczenia z naszej strony – a więc rodziców, to powinniśmy porządnie przemyśleć, co zagwarantuje jej wielką radość.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

Autyzm u dziecka to jeszcze nie wyrok! Co należy wiedzieć na ów temat?

Dziecko to spora odpowiedzialność. Szczególnie dzieci, które są chore. Na przykład autyzm to dzisiaj być może nie powszechne schorzenie, ale jakby nie patrzeć niemała część dzieciaków cierpi na autyzm. Co powinni zrobić tacy rodzice, którzy na poważnie podchodzą do szczęścia swoich dzieci? No cóż, z pewnością zaczęcie leczenia to naprawdę wskazana kwestia. Naturalnie nawet najbardziej skuteczne ćwiczenia dla dzieci autystycznych nie są w stanie wyleczyć naszego dziecka, lecz to niewątpliwie dobry początek.
1 2 3 4