Menu strony
Ginekolog
Kobieta u lekarza

Polskie przychodnie w Irlandii

Centrum medyczne jest to niezależny państwowy zakład pomocy zdrowotnej. Oferuje mnóstwo usług lekarskich z obszaru różnych dziedzin. Można tutaj wykonać między innymi niezbędne badania ambulatoryjne jak i profilaktyczne, skorzystać z porad wielu specjalistów. W wielu krajach za granicą można napotkać polskie centra medyczne, a także polskie ambulatoria.
pogotowie

Warto dbać o własne zdrowie

Dzisiejszy styl życia niezwykle szkodzi naszemu zdrowiu. W pracy narażamy się na mnóstwo niemiłych sytuacji. Bierzemy się na siebie zdecydowanie za dużo, co sprawia, że bywamy wiecznie zmęczeni i rozdrażnieni. Odbija się to niekorzystnie nie tylko na naszym zdrowiu, ale też na stosunkach z rodziną. Nie możemy znaleźć chwili, by poświęcić im czas. Nie umiemy także odpoczywać. Przykuci do ekranów, marnujemy wolny czas w czterech ścianach, zamiast spędzić czas na dworze i upajać się świeżym powietrzem.
Pobieranie krwi

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Ostatnio często chodzimy do lekarza prywatnie. To świadczy o poprawą stanu życia, ale z cała pewnością jest efektem niesatysfakcjonującej państwowej opieki medycznej.
gabinet ginekologiczny

Do jakiego pójść ginekologa? Co jest ważne w kwestii wyboru? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Ginekologia jest dziedziną nauk medycznych trudniąca się chorobami narządów płciowych kobiety. Temat jest dość delikatny, dlatego większość kobiet unika wizyt u lekarza ze względu na strach oraz wstyd przed taką wizytą. W tej dziedzinie bardzo istotna jest profilaktyka, którą przez badania jest w stanie nam zagwarantować jedynie lekarz ginekolog.
ginekologia estetyczna

Co mają do dyspozycji kobiety, którym nie odpowiada wygląd swoich narządów intymnych.

Kobiety bardzo lubią dbać o swój wygląd, jak się ostatnio okazuje coraz częściej również w intymnych miejscach. Tu tak naprawdę sporo zamieszania sprawiają porody, ponieważ często przytrafiają się rozmaite naderwania, jakie mogą znacznie pogorszyć komfort codziennego funkcjonowania.