Menu strony
Ginekolog
Kobieta u lekarza

Polskie przychodnie w Irlandii

Centrum medyczne jest to niezależny publiczny instytut pomocy zdrowotnej. Proponuje szereg usług medycznych z obszaru rozmaitych dziedzin. Można tutaj zrobić między innymi potrzebne badania ambulatoryjne jak i profilaktyczne, zaczerpnąć konsultacji dużej ilości specjalistów. W wielu miasteczkach za granicą można napotkać polskie centra medyczne, a nawet polskie ambulatoria.
gabinet ginekologiczny

Do jakiego pójść ginekologa? Co jest ważne w kwestii wyboru? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Ginekologia to dziedzina nauk medycznych trudniąca się chorobami narządów płciowych kobiety. Ten temat jest dość delikatny, dlatego większość kobiet unika wizyt u lekarza ze względu na strach oraz wstyd przed wizytą ginekologiczną. W tej kwestii bardzo istotna jest profilaktyka, którą poprzez badania jest w stanie nam zagwarantować jedynie lekarz ginekolog.
Pobieranie krwi

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Bardzo często korzystamy z lekarza prywatnie. To świadczy o poprawie statusu majątkowego, ale z cała pewnością wynika z słabo działającej społecznej służby medycznej.
pogotowie

Warto dbać o własne zdrowie

Nasz styl życia wyjątkowo szkodzi naszemu organizmowi. Na co dzień narażamy się na dużo stresujących sytuacji. Pracujemy zdecydowanie za dużo, co sprawia, że jesteśmy nieustannie zmęczeni i poddenerwowani. Odbija się to niekorzystnie nie tylko na naszym samopoczuciu, ale też na relacjach z rodziną. Nie jesteśmy w stanie odnaleźć chwili, by spędzić z nimi czas. Nie umiemy również odpoczywać. Przykuci do laptopów, marnujemy wolny czas w czterech ścianach, zamiast spędzić czas na dworze i upajać się świeżym powietrzem.
ginekologia estetyczna

Co mają do dyspozycji kobiety, którym nie odpowiada wygląd swoich narządów intymnych.

Kobiety bardzo lubią dbać o swój wygląd, jak się okazuje bardzo chętnie także w intymnych miejscach. Tu niestety duże zamieszanie robią porody, często się bowiem przytrafiają się rozmaite naderwania, które mogą znacznie pogorszyć wygodę codziennego życia.