Menu strony
Dzieci
Święty Mikołaj

Wizyta Mikołaja jest niesamowitym przeżyciem

Okres bożonarodzeniowy to czas, w którym dzieciaczki znacznie częściej namyślają się nad tym, co dostaną pod choinkę. O ile większe myślą o tym w kategorii rodziców, o tyle młodsze zastanawiają się, co im zakupi Mikołaj, a więc sympatyczny pan z dużym brzuchem oraz białą brodą.
ibum forte

Najlepszy medykament na często spotykany ból głowy czy nerwobóle

Jeśli uskarżamy się na różnorodnego rodzaju bóle, które jednak zaliczają się do kategorii takich stosunkowo słabych, zazwyczaj stosujemy leki popularne i dostępne bez większego kłopotu w aptekach.
in vitro

Ciężki temat - co sądzisz o zabiegach in-vitro? Trzeba o tym rozmawiać.

Chociaż niewiele się o tym jeszcze pisze, w obecnych czasach coraz większa ilość dziewczyn ma trudności z zajściem w ciążę. Co źle wpływa na kwestię naszej płodności i czy można temu zaradzić? In-vitro to bez wątpienia ciężki temat, ale okazuje się, iż musi się z nim zmierzyć coraz większa ilość kobiet. Co ma niedobry wpływ na naszą płodność? W współczesnych czasach na pewno fakt, iż dziewczyny zwykle odkładają decyzję o urodzeniu dzieci na odległą przyszłość. Jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz kobiety często rodziły dziecko przed dwudziestym szóstym rokiem życia.
Smaczny posiłek - szczęśliwe dziecko

Jakim sposobem wykształcić nasze dzieciaki na wartościowych ludzi?

W życiu dużej części z nas nadchodzi pewnego dnia moment, kiedy to zamierzamy założyć własną rodzinę. Jest to poniekąd nasza normalna kolej rzeczy, dlatego też można potwierdzić to za niewątpliwy fakt mający miejsce w życiu większości z nas.
Zabawki dla dzieci

Przyjazne dla środowiska oraz edukacyjne zabawki dla twoich dzieci. Co kupić, by zatroszczyć się o ich rozwój?

Kiedy mamy w swojej rodzinie małe dziecko z pewnością w niedługim czasie nadejdzie się okazja, aby kupić mu prezent. Jak wiadomo, obecnie dzieci mają mnóstwo dużo zabawek, a nie często się nimi bawią. Przed zakupieniem prezentu, dobrze jest pomyśleć czego dziecko potrzebuje.
szuflada z zabawkami

Gdzie szukać tanich i jednocześnie interesujących zabawek dla dzieci?

Posiadanie dzieci to nie wyłącznie duża uciecha i przyjemność, ale też duży obowiązek. O dziecko musimy troszczyć się cały czas, szczególnie jeżeli nie jest ono jeszcze samodzielne. Utrzymanie dziecka też kosztuje, powinnyśmy liczyć się z wieloma różnorodnymi wydatkami na pożywienie, ubranka dla dziecka, a także na zabawki.
Odżywianie

Laserowa korekcja wad spojrzenia - czyli, jaką rzecz dobrze jest na ten konkretny temacik mieć pojęcie

Na czym polega zabieg laserowego korygowania wzroku? Dla kogo w rzeczywistości bywa wspomniany zabieg oraz jak do finiszu się dowiedzieć, czy się ktoś kwalifikuje do niego? Jakiego typu powstały sposoby laserowego korygowania naszego własnego wzroku? Jak dużo każdy z rodzai zabiegów wspomnianej korekcji wzroku ma możliwość nasze osoby kosztować? Tego wszyściutkiego po dowiadujesz się bez problemiku z naszego nowiutkiego - świeżo co wydzierganego - felietoniku!
psycholog

Pomoc psychologa – dowiedz się, w jakich sytuacjach może być potrzebna twojemu dziecku

Kiedy mamy dziecko, całkiem zmienia się nasze myślenie. Na pierwszym miejscu stoi nasza pociecha, toteż robimy to, co będzie dla niej dobre. Z tego względu, gdy tylko zauważamy, że coś się z nią dzieje, pragniemy jej pomóc.
psycholog

Straszne skutki nerwów w naszym otoczeniu

Stres jest wiecznie obecny w naszym życiu. Jest to bardzo pożądany stan w naszym organizmie. Odrobina stresu stymuluje nas do aktywności, sprawia, że bierzemy się w garść i radzimy sobie z problemami błyskawicznie. Jest on stałą częścią naszego funkcjonowania, stąd też powinniśmy umieć sobie z nim poradzić, tak, aby działał na naszą korzyść. Jednakże bardzo często bywa tak, że stres zaczyna być dla naszego zdrowia po prostu zgubny. Wtedy trzeba błyskawicznie zająć się tym problemem. Jeśli zignorujemy tego wroga, możemy tego później gorzko żałować.
zabawki konstrukcyjne

Oryginalne zabawki dla naszych pociech - co wskazane jest kupić maluchowi?

Asortyment zabawek dla dzieci jest dziś naprawdę ogromny, wskutek tego mamy w czym wybierać. Jeszcze kilkanaście lat temu, w sklepach rządziły przede wszystkim laleczki, klocki, pluszaki lub wozy, współcześnie mamy dostęp do takich zabawek, o których najpierw nam się nie śniło.