Menu strony
Dzieci
Dziecko z koniem

Stajnia z końmi w stolicy

W dzisiejszych czasach wszyscy uprawiają jakiś sport. Niektóre osoby stawiają na jogging, część osób wskakuje na rower, a część osób stawia na jazdę konną. W każdym większym i mniejszym mieście jest możliwość uczenia się jazdy konnej.
Tort

O całkiem zwyczajnych i tych niecodziennych zabawkach dla naszych dzieci, czyli na tropie podarunku doskonałego

Jadąc w gości do młodych rodziców trzeba obligatoryjnie wziąć ze sobą jakiś, nawet niewielki, prezent. Kiedy dziecko podrośnie i ma cztery lub pięć lat, to i wówczas przyjeżdżanie z tzw.


Moda na zabiegi lunchowe

Maluchy mają problemy z prawidłową wymową wielu słów — należy w takim wypadku spotkać się z doktorem

Seplenienie lub trudności z wymawianiem niektórych sylab to najlepsze pole do współpracy z logopedę.


karnawał dekoracje

Zabawa na karnawał, czyli na jaki strój się zdecydować, by zaszokować swoich znajomych

Tak naprawdę już mamy wiosnę i z wyczekiwaniem czekamy na lato, ale już ostatnio można zastanowić się nad tym, co nałożymy na siebie na zabawę w karnawale. Jeszcze kilkanaście tygodni temu na przebrania pozwalały sobie najczęściej dzieci.
szafka pod telewizor

Każdy musi troszczyć się o kręgosłup swego dziecka — zatem trzeba kupić dla niego najlepszy tornister

rodzice chcą dla swych brzdąców jak najlepiej. Dbają o ich zdrowie i edukację. Powinni zadbać też o prosty kręgosłup.


dziecko

Troska o poprawny rozwój a także zdrowie dzidziusia

Zaniedbania powstające z chwilą rozwoju dziecka mogą odbić się echem nie tylko na jego aktualnym stanie zdrowia, ale w szczególności przekładać się na nieprawidłowe funkcjonowanie w przyszłości.
nasiona

Dieta dla kobiet w trakcie ciąży - a więc, parę ciekawostek z tym związanych

Bycie dziewczyną w trakcie ciąży chyba dla większości z nas samych kojarzy się mocniej wraz z negatywnymi aspektami tego stanu: z nadwagą, zmianami hormonalnymi, oddawaniem pokarmu oraz innymi mniej rzucającymi się w oczka rzeczami, takimi jak chociażby ukazanie się rozstępów, czy to, co się dzieje z kobiecym ciałem Po skończeniu ciąży, a co dla wielu dziewczyn to jak "strzelenie w plecy".
Odżywianie

Laserowa korekcja wad spojrzenia - czyli, jaką rzecz dobrze jest na ten konkretny temacik mieć pojęcie

Na czym polega zabieg laserowej korekcji wzroku? Dla kogo tak naprawdę jest ów zabieg oraz jak do końca się po dowiadywać, czy się jakąś osoba kwalifikuje do niego? Jakie powstały metody laserowej korekcji naszego własnego wzroku? Jak dużo każdy z rodzajów zabiegów wspomnianej korekcji spojrzenia ma możliwość nasze osoby kosztować? Tego wszystkiego dowiesz się bez problemu z naszego nowego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!
Kobieta u lekarza

Polskie przychodnie w Irlandii

Centrum medyczne jest to niezależny publiczny instytut pomocy zdrowotnej. Proponuje szereg usług medycznych z obszaru rozmaitych dziedzin. Można tutaj zrobić między innymi potrzebne badania ambulatoryjne jak i profilaktyczne, zaczerpnąć konsultacji dużej ilości specjalistów. W wielu miasteczkach za granicą można napotkać polskie centra medyczne, a nawet polskie ambulatoria.
naklejki

Naklejki u lekarza pomagają zmniejszyć strach

Dzieci przeważnie obawiają się tego co jest niewiadome, przez to też nie uwielbiają chodzić do lekarza, zwłaszcza jeśli okazują się małe. Dobrym pomysłem, aby przyzwyczaić je z tym miejscem, jest nagrodzenie ich za odwagę, a zatem podarowanie niewielkiej rzeczy, która spowoduje, że poczują się docenione i zauważone.