Menu strony
Przyjęcie
wesele

Sala weselna okolice Wrocławia prezentuje ciekawą propozycję

Jeżeli pragniemy urządzić wesele, które odbędzie się z daleka od gwaru dużego miasta, to wciąż mamy szansę sprawdzić, jakie oferty znajdują się na obrzeżach oraz w pobliskich miejscowościach.
Taniec

Nietypowe rozrywki na wesele

Imprezy motywacyjne, pikniki oraz wesela wymagają wyjątkowej atmosfery oraz zagwarantowania uczestnikom mnóstwa rozmaitych atrakcji. W wielu sytuacjach dobrze jest odejść od powszechnie stosowanych rozwiązań i zaimponować uczestnikom imprezy nietuzinkowym, świeżym podejściem do tematu widowiska.

Odzież, dodatki - co dzisiaj założyć?

Każda z nas wielokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i dziesiątki innych ubrań. moda ewoluuje szybko i należy za nią nadążać. Nie musi to oznaczać zmiany całej garderoby co sezon, ale parę strojów, które zawsze są na czasie i mogą stanowić idealną bazę stroju należy posiadać.
urodziny dziecka

Wyśmienity i niesamowicie uniwersalny poczęstunek na przyjęcie dla dzieci

Przyjęcie dla dzieci jest nie lada wyzwaniem dla organizatorów. Każde dziecko ma inne upodobania a także zdarzają się dzieci, które niechętnie siadają do posiłku. Aby nasze przyjęcie było udane, musimy przyrządzić przekąski, które zasmakują każdemu uczestnikowi przyjęcia.