Menu strony
Stawy
nordic walking

Plusy nordic walking

W dniach, kiedy dane jest nam nieraz z konieczności spędzać naprawdę bardzo dużo godzin w bezruchu, przy pracy biurowej, nad papierami, przed monitorem, robi się coraz bardziej cenna każda forma ruchu, jaką możemy wykonywać. Mało prozdrowotna, jednak wciąż istotna okazuje się dawka aktywności, jakiej wymaga chociażby uporządkowanie domu. Ale kiedy chodzi o walory zdrowotne, znacznie bardziej roztropnie oddać się innym rodzajom aktywności – prace porządkowe i czyszczenie obciążają krzyż, stawy i w inny sposób boleśnie nadwerężają i tak przemęczone fragmenty naszego ciała.
zestaw do płukania oka

Skompletowanie apteczki pierwszej pomocy

Wycieczka w góry jest bardzo dobrym pomysłem na koniec tygodnia. Należy jednakże pamiętać, by przed każdą, nawet krótką trasą, należycie się zabezpieczyć.


Skompletowanie apteczki pierwszej pomocy

Stosownie wyekwipowana apteczka musi być pierwszą rzeczą, o której pomyślimy, gdy podejmiemy decyzję o zdobywaniu górskich tras.
Kobieta u lekarza

Polskie przychodnie w Irlandii

Centrum medyczne jest to niezależny państwowy zakład pomocy zdrowotnej. Oferuje mnóstwo usług lekarskich z obszaru różnych dziedzin. Można tutaj wykonać między innymi niezbędne badania ambulatoryjne jak i profilaktyczne, skorzystać z porad wielu specjalistów. W wielu krajach za granicą można napotkać polskie centra medyczne, a także polskie ambulatoria.
pacjentki

Smarowidło końska, przeciwko Bebilon Nutriton - a więc, lekarstwa, suplementy i kosmetyki dostępne online

Co to bywa maść końska, i w jakim momencie ją stosujemy w wypadku tej, którą to nazywamy "chłodzącą"? Czym jest Bebilon Nutriton oraz dla kogo jest przeznaczony? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego felietonu!


Smarowidło końska, przeciwko Bebilon Nutriton - a więc, lekarstwa, suplementy i kosmetyki dostępne online

Smarowidło końska to nic innego jak połączenie ziółek, olejków eterycznych i naturalnych substancji które leczą, ściśniętych wewnątrz jednego preparacie.
guma do ćwiczeń

Bardzo wielofunkcyjny przyrząd treningowy

Przyszła wiosna, a razem z jej przybyciem mnóstwo osób przypomina sobie o tym, że trzeba zadbać o zdrowie i udoskonalić figurę. Dla osób, które miast siłowni wolą poćwiczyć w zaciszu domowym, sklepy oferują sporo rozmaitych przyrządów i akcesoriów.
lekarz

Urodziło ci się dziecko i musisz zrobić mu usg bioderek, a może sama masz problem ze stawami – sprawdź, gdzie można się udać i kto może pomóc

Co w przeciągu trwającego życia jest najistotniejsze? Jednoznacznie – zdrowie. Trzeba zatem o nie się troszczyć. Cyklicznie dać się przebadać (profilaktyka jest niezwykle istotna już od pierwszych dni każdego człowieka), trenować, zdrowo się odżywiać. Nasza forma jest bardzo istotna. Dzięki niej jesteśmy mocni. A można ją wytrenować tylko wtedy, kiedy mamy zdrowe stawy. Co zrobić, kiedy pojawia się w nich pierwszy ból?