Menu strony
Podhale
krajobraz gór

Co warto zobaczyć w Nowym Targu? Kiedy odwiedzić to miasto? Na co zwracać uwagę?

Nowy Targ to wspaniałe miasto położone w granicach województwa małopolskiego, które jest bardzo dobrym punktem wypadowym dla miłośników Podhala. Nowy Targ, zlokalizowany u zbiegu bardzo istotnych w tym obszarze rzek: Białego oraz Czarnego Dunajca to miejsce, z jakiego jesteśmy w stanie wyruszyć jednocześnie w Tatry, ale również w Pieniny. Malownicze oraz wspaniale pod kątem turystycznym są także najbliższe okolice tego miasta. Inne informacje - całkiem pomocna strona, warto zajrzeć.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeżeli myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Gwiewont Zakopane

Zakopane jest piękne o każdej porze roku. Zobacz co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najbardziej popularny miastem w naszym kraju, szczególnie w zimę. Pobliskie Tatry zachęcają, przyciąga także miejscowa kultura a także architektura. Zakopane to miejsce wspaniałe pod każdym typem. Tu każdy odnajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w prywatnych kwaterach sprzyjają rodzinnym pobytom w stolicy Podhala. Jaki jest tego rezultat? Od wielu lat Zakopane cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony turystów, jacy decydują się na aktywny wypoczynek we wspaniałym otoczeniu. Zakopane jest w stanie im dużo zaoferować w tej dziedzinie.