Menu strony
Podhale

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.
Gwiewont Zakopane

Zakopane jest piękne o każdej porze roku. Zobacz co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najpopularniejszym miastem w naszym kraju, zwłaszcza w okresie zimowym. Pobliskie Tatry przyciągają, przyciąga także tradycyjna kultura a także architektura. Zakopane to miejsce wyjątkowe pod każdym typem. Tu każdy wynajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w prywatnych kwaterach sprzyjają rodzinnym urlopom w stolicy Podhala. Jaki jest tego rezultat? Od wielu lat Zakopane cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony gości, którzy stawiają na aktywny wypoczynek w cudownym otoczeniu. Zakopane może im wiele zaoferować w tym zakresie.
krajobraz gór

Co warto zobaczyć w Nowym Targu? Kiedy odwiedzić to miasto? Na co zwracać uwagę?

Nowy Targ to wspaniałe miasto zlokalizowane w granicach województwa małopolskiego, które jest bardzo dobrym punktem wypadowym dla wielbicieli Podhala. Nowy Targ, położony u zbiegu bardzo ważnych w tym obszarze rzek: Białego i Czarnego Dunajca jest miejscem, z jakiego jesteśmy w stanie wyruszyć zarówno w Tatry, ale również w Pieniny. Malownicze oraz atrakcyjne pod kątem turystycznym są również najbliższe okolice tego miasta. Inne informacje - użyteczny link.