Menu strony
Świat
plac zabaw

Najlepsze zabawki

Dzieciak od najwcześniejszych lat musi stymulować intelekt i sprawności manualne. Najłatwiej wiedza przychodzi przez zabawę, to powszechnie znana prawda. Najlepszymi narzędziami, które będą mobilizowały intelekt dzieciaka, okazują się pomysłowe zabawki. Poniżej omawiamy towary słynnego amerykańskiego producenta Fisher Price.
dzieci

Gry online dla dzieci

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się niezastąpionym medium używanym do pracy, nauki, komunikowania się z innymi i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. Istotnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym składnikiem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych uciech naszych dzieci.
biblioteka miejska

Poznawanie angielskiego

Język angielski aktualnie jest ogromnie istotny i potrzebny. W przypadku wyjazdu za granicę w większej części krajów na świecie można się po angielsku porozumieć, czego nie można stwierdzić na temat innych języków. Jest to język biznesu, jak również większej części dużych portali w sieci.Ponadto z językiem angielskim ma się do czynienia bardzo często na co dzień, chociażby w piosenkach czy w filmach.
slider_grudzien

Sylwester w Zakopanym

Wielu Polakom w okolicach Świąt Bożego Narodzenia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Planów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeśli inspiracje jak na przykład kąpanie się wlodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt ryzykowna w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie kolejnego roku w operze lub kinie wydaje nam się nazbyt wyświechtane, być może trzeba pomyśleć wybranie się za naszą miejscowość.

Studiowanie we Wrocławiu

Właściwy wybór kierunku na studiach to przepustka do sukcesu. Wszyscy o tym doskonale wiemy. Stąd też ciężkie i bardzo odpowiedzialne zadanie czeka przed tegorocznymi maturzystami. Muszą oni powziąć pierwszą tak ważną decyzję w swym młodym życiu. Wybór, jakiego dokonają, z pewnością wpłynie na ich przyszłość. Muszą więc podejść do sprawy z głową i co najważniejsze, odpowiedzieć sobie na to niełatwe pytanie: co chcę czynić w przyszłości?

A może czas na znakomity film

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem.
przedłużanie krótkich włosów

Jakie są plusy i minusy przedłużania krótkich włosów?

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z wyglądu swoich włosów. Wydają im się krótkie, rzadkie i zaniedbane. Szansą na rozwiązanie tego problemu są coraz bardziej popularne zabiegi przedłużania krótkich włosów. Powinniśmy dowiedzieć się więc, czy przedłużanie krótkich włosów to odpowiedni, a dodatkowo bezpieczny zabieg.
samolot

Nie oczekuj na ostatnią chwilę z rezerwacją miejsc.

Nasz świat się coraz bardziej kurczy, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Rozwój technologii szybkiej komunikacji, takiej jak telefony VoIP oraz publiczna dostępność internetu upraszczają kontakt między ludźmi z przeciwnych krańców globu, czyniąc go niemalże natychmiastowym. Podobnie sprawa ma się z podróżą między odległymi miejscami.
Przedszkole

Co dzieje się w przedszkolach

Jeżeli mówimy o nauce maluchów, to nie jest to proste. Należy pamiętać, że podejście do dziecka musi być zupełnie inne, aniżeli do osób starszych. Dzieci całkiem inaczej pojmują świat. Są przekonane, że to, co sobie wyobrażą może za chwilę stać się rzeczywistością.
wakacje

Niezapomniane wczasy

Każdy chce przeżyć wspaniałą podróż, wybrać się na tropikalną wyspę, opalać się, poznawać inne kultury, lecz przede wszystkim naprawdę wypocząć. Jednak mało osób bierze się za realizowanie takich pragnień - zazwyczaj ograniczają się one tylko do snucia planów.

Niezapomniane wczasy

Opłaca się zmienić ten stan rzeczy.
1 2