Menu strony
Podróże
Wielki Budda Sri Lanka

Bajeczne wakacje do wschodniej Azji na wyciągnięcie ręki

Orientalna podróż do Azji

Podróże są doskonałym źródłem wiedzy i interesujących przeżyć. Jeździmy w dalekie wyprawy, po to, aby przeżyć przygodę, poznać inne kultury, poczuć przyjemne ciarki. Podczas podróży do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która utkwi mu w pamięci na wiele lat.
podóże

Niezawodny przepis na niesamowite wakacje za granicą

Wakacje poza granicami naszego kraju są podstawowym celem dla wielu wczasowiczów, którzy rozmyślają o beztroskim wypoczynku. W obecnych czasach dość łatwo można zorganizować odpowiedni wyjazd, kierując się ofertami dostępnymi w biurach turystycznych. Niezwykle istotne jest, aby zawsze mieć gwarancję, że wybrany przez nas odpoczynek okaże się w stu procentach bezpieczny – z tego względu najlepiej sięgnąć po usługi przywołanych biur podróży.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najchętniej wybieranych miejsc w Europie, jeśli chodzi o różnego typu wyjazdy, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw na kontynencie. Do Turcji wyjeżdżają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
Last minute Turcja

Last minute w trakcie jesieni

W trakcie lipca i sierpnia nie wyruszyłeś nigdzie na wypoczynek? Nie martw się! Jesień to idealny czas na odległe eskapady, a biura podróży już szykują promocje. Za szybą słota, a w śródziemnomorskich krajach dalej jest pogodnie. Warto udać się choć na chwilę, by wypocząć gdzieś w Tunezji lub w Turcji.
miasto Legnica