Menu strony
Last minute
Last minute Turcja

Last minute w trakcie jesieni

W czasie lata nie wyruszyłeś nigdzie na odpoczynek? Nie martw się! Jesień to świetny okres na dalekie wyprawy, a biura podróży już szykują promocje. Za oknem deszcz i wiatr, a w dalekich stronach ciągle jest pogodnie. Fajnie oderwać się chociaż na kilka dni, by zrelaksować się gdzieś w Tunezji bądź w Turcji.
Cellulit można pokonać dietą

Fantastyczny urlop za granicą

Wypoczynek to coś na pewno ważnego dla każdego z nas. Przecież jeżeli w ciągu tygodnia pracujemy po kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy pod rząd, trudno nie czuć zmęczenia. I dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w Polsce? Generalnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas pojechać za granicę, chociażby po to by zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić niezapomniane zabytki, itp.

Urlopu przyszedł czas!

Urlop za pasem. Zdaje się, że do wyjazdu pozostało nam jeszcze wiele czasu, ale to tylko ułuda. Przeleci jak z bicza strzelił. Warto już teraz rozejrzeć się, znaleźć renomowane

Gdzie jechać na wakacje z dzieckiem?

Gdy ktoś wybiera się na wakacje z dzieckiem, cała podróż musi być dokładnie zaplanowana. Należy pamiętać o tym, że dziecko potrzebuje czegoś innego niż człowiek dorosły i należy zapewnić mu rozrywkę dla niego odpowiednią. Po co wyjeżdżać na przykład na Cypr, gdy dziecko ma się tam nudzić. Po pierwsze należy sprawdzić, miejsca noclegu i czy jest przygotowane dla dzieci. Należy sprawdzić, czy znajdzie ono tam jakieś rozrywki, które umilą mu czas. Oczywiście wczasy rodzinne wymagają więcej przygotowań. Z drugiej strony są też bardzo przyjemne, a wakacje z dziećmi mogą być źródłem wielu wrażeń i na pewno zbliżą rodzinę.
wakacje w grecji

Last minute? tylko dokąd

Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nie dziwi więc fakt, że gdzie się nie obejrzysz można spotkać oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może pojechać do z egzotycznych krajów nie pozbywając się przy tym większej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – powinno się dokładnie obserwować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem sekunda nieuwagi, aby przegapić kapitalną wycieczkę.
relaks na wakacjach

Super pomysły na wakacje w tropikalnych krajach

Każdy człowiek od wielu wieków miał nadzwyczaj wiele obiektów. Zmieniały się one niczym kolory w kalejdoskopie czy to ze względów subiektywnych, lub także obiektywnych. Jeden zostawał jednak w egzystowaniu człowieka na zawsze - fach. Tak jak dawno, jak i współcześnie, wytwórczość ma głównie finał zarobkowy, a pieniądze są wszystkim ludziom niezbędne do godnego egzystowania. Ludzie pracujący mają prawo do urlopu. Dużą grupę z nich stanowią Ci, jakich stać na droższe od lokalnych, wycieczki zagraniczne. Zmiana układu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce na terenie Polski w roku 1989 miała znaczący wpływ na ożywienie turystyki.
kreta

Jak zaplanować wyjazd

Kiedy chcemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest wygodniejszym wyjściem, gdyż nie musimy zajmować się organizowaniem transportu na miejsce, rezerwacją miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Jest duża konkurencja na rynku turystycznym i łatwo znaleźć np. last minute kreta all inclusive. Wystarczy porównać oferty w internecie. Obecnie tani wypoczynek za granicą jest jak najbardziej możliwy.
plaża

Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Nasze lato nie porywa, może nawet poważnie denerwować. Zmarznięci szukamy odpoczynku w cieple. Rzekomo last minute jest najlepszym sposobem na idealny urlop. Niezależnie od pory roku wyjazdy zagraniczne idealnie znajdują się w sferze naszych marzeń. Spora grupa Polaków wybiera urlop w kraju, chociaż coraz częściej spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – przyciągają każdego roku znowu więcej turystów.
Wielki Budda Sri Lanka

Bajeczne wakacje do wschodniej Azji na wyciągnięcie ręki

Orientalna podróż do Azji

Podróże są doskonałym źródłem wiedzy i interesujących przeżyć. Jeździmy w dalekie wyprawy, po to, aby przeżyć przygodę, poznać inne kultury, poczuć przyjemne ciarki. Podczas podróży do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która utkwi mu w pamięci na wiele lat.
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wakacje last minute. To świetna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że idealna oferta ukaże się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy lecieć na wakacje.
1 2