Menu strony
Last minute
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wycieczki last minute. To genialna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.

Gdzie jechać na wakacje z dzieckiem?

Jeśli ktoś wybiera się na wakacje z dzieckiem, cała podróż musi być dokładnie zaplanowana. Nie powinno się zapominać, że dziecko potrzebuje czegoś innego niż osoba dorosła i powinno się zadbać o odpowiednią rozrywkę. Po co wyjeżdżać na przykład na Cypr, gdy dziecko wynudzi się tam za wszystkie czasy. Po pierwsze należy sprawdzić, czy miejsce gdzie będziemy nocować jest przygotowane dla dzieci. Należy sprawdzić, czy znajdzie ono tam jakieś rozrywki, które umilą mu czas. Bez wątpienia wczasy rodzinne wymagają więcej przygotowań. Z drugiej strony są też bardzo miłe, a wyjazd z całą familią może dostarczyć ekscytujących wydarzeń i na pewno zbliży rodzinę.

Wakacje za granicą

Pomysł na wymarzone wczasy uzależniony jest od rozmaitych czynników. Każdy człowiek preferuje inne sposoby wykorzystywania wolnego czasu, toteż hasło „lato 2014” dla każdej osoby będzie znaczyć coś innego. Część ludzi spędzi nadchodzące wczasy w swoich domach. Niektórzy na pewno pozostaną w kraju, gdzie jest bardzo dużo możliwości wypoczynku.
plaża

Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Polskie lato nie rozpieszcza, jest w stanie nawet poważnie denerwować. Zmarznięci potrzebujemy urlopu w ciepłych krajach. Podobno last minute to dobry wybór na idealny urlop. Bez względu na porę roku ciepłe kraje idealnie mieszczą się w sferze pragnień. Większość rodaków spędza odpoczynek w nad Bałtykiem, chociaż znacznie częściej spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – ściągają każdego lata coraz więcej ludzi.
Last minute Turcja

Last minute w trakcie jesieni

W czasie lata nie wyruszyłeś nigdzie na odpoczynek? Nie martw się! Jesień to świetny okres na dalekie wyprawy, a biura podróży już szykują promocje. Za oknem deszcz i wiatr, a w dalekich stronach ciągle jest pogodnie. Fajnie oderwać się chociaż na kilka dni, by zrelaksować się gdzieś w Tunezji bądź w Turcji.
Cellulit można pokonać dietą

Fantastyczny urlop za granicą

Wypoczynek to coś na pewno ważnego dla każdego z nas. Przecież jeżeli w ciągu tygodnia pracujemy po kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy pod rząd, trudno nie czuć zmęczenia. I dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w Polsce? Generalnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas pojechać za granicę, chociażby po to by zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić niezapomniane zabytki, itp.

Urlopu przyszedł czas!

Urlop za pasem. Zdaje się, że do wyjazdu pozostało nam jeszcze wiele czasu, ale to tylko ułuda. Przeleci jak z bicza strzelił. Warto już teraz rozejrzeć się, znaleźć renomowane
wakacje w grecji

Last minute? tylko dokąd

Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nie dziwi więc fakt, że gdzie się nie obejrzysz można spotkać oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może pojechać do z egzotycznych krajów nie pozbywając się przy tym większej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – powinno się dokładnie obserwować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem sekunda nieuwagi, aby przegapić kapitalną wycieczkę.
relaks na wakacjach

Super pomysły na wakacje w tropikalnych krajach

Każdy człowiek od wielu wieków miał nadzwyczaj wiele obiektów. Zmieniały się one niczym kolory w kalejdoskopie czy to ze względów subiektywnych, lub także obiektywnych. Jeden zostawał jednak w egzystowaniu człowieka na zawsze - fach. Tak jak dawno, jak i współcześnie, wytwórczość ma głównie finał zarobkowy, a pieniądze są wszystkim ludziom niezbędne do godnego egzystowania. Ludzie pracujący mają prawo do urlopu. Dużą grupę z nich stanowią Ci, jakich stać na droższe od lokalnych, wycieczki zagraniczne. Zmiana układu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce na terenie Polski w roku 1989 miała znaczący wpływ na ożywienie turystyki.
kreta

Jak zaplanować wyjazd

Kiedy chcemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest wygodniejszym wyjściem, gdyż nie musimy zajmować się organizowaniem transportu na miejsce, rezerwacją miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Jest duża konkurencja na rynku turystycznym i łatwo znaleźć np. last minute kreta all inclusive. Wystarczy porównać oferty w internecie. Obecnie tani wypoczynek za granicą jest jak najbardziej możliwy.
1 2