Menu strony
Operacja

Jak pozbyć się zeza?

Oko to najważniejszy organ człowieka, albowiem aż 82% bodźców jest przekazywanych do mózgu właśnie przez oczy. One sprawiają, że spoglądamy na świat i jego wspaniałości. Z tej przyczyny tak znaczące jest, abyśmy nie zaniedbywali wad wzroku – zwłaszcza u naszych pociech. Nieleczone wady wzroku, np. zez - nie tylko przeszkadzają dzieciom, ale mogą spowodować niedowidzenie.
terapia czynnikami wzrostu

Terapia czynnikami wzrostu - co to jest i kiedy się ją stosuje

Terapia czynnikami wzrostu jest w dzisiejszych czasach coraz bardziej znana i popularna. Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu tego artykułu i odpowiemy sobie na pytanie czym jest terapia czynnikami wzrostu, zastanowimy się nad tym, czym tak właściwie są czynniki wzrostu. Czynniki wzrostu to rzecz jasna nic innego, jak białka, jakich główną rolą jest pobudzanie procesów naprawczych i regeneracyjnych tkanek, jakie powstają w wyniku rozmaitych uszkodzeń. Czynniki wzrostu są więc odpowiedzialne za migrację komórek do miejsc, jakie pozostały naruszone, gdzie się rozmnażają i różnicują.
urządzenie

Nie musi być wyrokiem jaskra operacja może okazać się być proponowana

Warto spojrzeć na różne operacje okulistyczne, tak żeby przekonać się, że większość z nich okazuje się być naprawdę bezpieczna, a jeszcze natychmiast po ich zrobieniu, będziemy posiadali ewentualność wyjścia do domu.
laryngolog

Z troską o sprawy kobiece - co proponuje nowoczesna medycyna estetyczna?

Dzisiejsza medycyna oferuje mnóstwo zabiegów, o jakich nie tak dawno nawet nie śniliśmy. Dzięki niej wiele chorób zostało kompletnie wyeliminowanych, a życie ludzi borykających się z rozlicznymi dolegliwościami stało się proste.
Wiosną zrzucamy kilogramy

Waginoplastyka jest niesamowicie modna

Od czasu do czasu jest tak, że pragniemy coś zmienić w naszym wyglądzie i potrzebujemy do tego odpowiednich specjalistów. Dlatego właśnie takim powodzeniem radują się chirurdzy plastyczni, bo oni okazują się być w stanie spełniać sporo wymagań własnych pacjentów odnośnie ich wyglądu.


Waginoplastyka jest niesamowicie modna

Dla różnych pacjentek istotna będzie waginoplastyka


Waginoplastyka jest niesamowicie modna

Musimy sobie wydawać kwestię z tego, że dla wielu kobiet niezwykle istotne jest to, jak prezentują się w strefach intymnych.
Uśmiechnięta kobieta

Damskie dolegliwości i bezpieczny zabieg, który robi się sprawnie oraz bez niepożądanych powikłań

Mówi się, iż kobiety są bardziej skomplikowane od panów, jest to prawda a może fałsz? Wychodzi na to, że jest coś na rzeczy przy tym nawet nie trzeba wchodzić specjalnie w zagadnienia psychologiczne, żeby to pojąć. Można choćby zwrócić uwagę na budowę kobiecych narządów płciowych i problemy z tego wynikające, żeby zrozumieć, że coś w tym jest. Dla przykładu. Zabieg histeroskopii.
zlewozmywak

Czy interesuje nas operacja plastyczna pochwy?

Różnorakiego typu kompleksy mogą nam odbierać satysfakcję z życia i sprawić, że będziemy posiadali problemy z nawiązaniem znajomości. Z tego powodu nie powinno zaskakiwać, że coraz większym powodzeniem cieszy się plastyka miejsc intymnych, gdyż chcemy, żeby one też prezentowały się jak najpiękniej.


rekonstrukcja kolana

odbudowa kolana

Zastąpienie stawu kolanowego protezą jest konieczne wówczas, gdy jego uszkodzenia wyłączają leczenie umożliwiające zachować prawdziwy staw. Zniszczenie stawu kolanowego, zwane chorobą zwyrodnieniową, może pojawić się na skutek zużycia chrząstki stawowej, związanej z podeszłym wiekiem. Jeśli zużycie jest rozległe, wtedy sprawia ono cierpienie i ograniczenie ruchomości. Rekonstrukcja kolana polega na wymianie nadwątlonych części kolana na syntetyczny staw kolanowy.
Kobieta u lekarza

Leczenie problemów z oczami

Niektórzy ludzie uważają okulary za modny gadżet, dodatek do stroju, za pomocą którego uzyskują niezwykły wygląd. Osoby, które mają problem ze wzrokiem traktują je bardzo serio. Wady wzroku obecnie są bardzo rozpowszechnione, coraz częściej można spotkać osoby w okularach lub noszące soczewki. Ludzie ci powinny być pod stałą opieką specjalisty. Bardzo często pacjenci wybierają wizyty w dużych klinikach okulistycznych, ponieważ są przekonani, że będą mogli liczyć na profesjonalną opiekę.
żołądek

Jakim sposobem efektywnie zgubić nadprogramowe kilogramy

Spora ilość osób ucieka się do korzystania z różnego typu diet, by walczyć z otyłością. Tymczasem wielu z nich wraca do swojej wyjściowej wagi krótko po ukończonej kuracji . W efekcie dochodzi do zaostrzenia diety oraz zastąpienia poniektórych posiłków specjalnymi drinkami dietetycznymi.