Menu strony
Przebarwienia
pasty dla palaczy

Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że palenie jest niezwykle niedobre dla zdrowia. Jednakże, niektórzy nie są w stanie rzucić nałogu, ponieważ jest on silniejszy od ich silnej woli.


Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Jednakże, palenie nie powinno wpływać na czystość zębów oraz oddech nałogowca.
Idealna skóra bez rozstępów

Nowość w walce z przebarwieniami

Czas zadbać o skórę. Stop. Czas pozbyć się pamiątek z wakacji. Stop. Czas, by zredukować zmiany, które są efektem przemijającego czasu. Stop. Przyszedł czas na usuwanie przebarwień. Stop. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań i powiedzieć im… stop!
palomar

Pomysły na wiosnę - unicestwić przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.