Menu strony
Muzeum
praga

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować specjalnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Stolica Czech to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i doskonały podręcznik opisujący prądy w historii sztuki. Zadziwia bajkowa atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Do wakacji, gotowi, start!

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Z pewnością każdy z was kojarzy, co to jest oferta last minute. Jednak czy ktoś z was zna first minute? Jeśli nie, już podpowiadamy. Rezerwując wycieczkę kilka miesięcy przed terminem odlotu, możecie zaoszczędzić sporo gotówki, bo wtedy agencje podróży zmniejszają ceny. Jeśli zatem interesują cię tanie wczasy w ciepłych stronach, wykup miejsca już dzisiaj, w okresie zimowym. W tym wpisie przedstawiamy parę atrakcyjnych celów wakacyjnych, które powinieneś wybrać w tym roku.
last minute

Wakacje 2014

Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, przedstawiamy trzy atrakcyjne państwa, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy znowu odwiedzisz lokalne lub cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam okropny kryzys gospodarczy, warto odwiedzić ten stary kraj latem. Każdy turysta, który uwielbia historię, musi zobaczyć cudowny Akropol.
Wrocław

Jakie atrakcje warto zobaczyć wybierając się do Wrocławia?

Wrocław to miasto, jakie wzbudza wielkie zaciekawienie pośród wielu turystów, do Wrocławia entuzjastycznie przyjeżdżają również zagraniczni turyści. Miasto to niewątpliwie ma liczne atrakcje turystyczne, charakteryzuje się śliczną architekturą, cudownymi krajobrazami bądź powabnymi uliczkami, znajduje się tu dużo muzeów, teatry, kina bądź galerie handlowe. Na pewno będąc we Wrocławiu nie można się nudzić, gdyż atrakcje wrocławia urzekną każdego turystę.