Menu strony
Medycyna estetyczna
palomar

Pomysły na wiosnę - unicestwić przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
Idealna skóra bez rozstępów

Nowość w walce z przebarwieniami

Czas zadbać o skórę. Stop. Czas pozbyć się pamiątek z wakacji. Stop. Czas, by zredukować zmiany, które są efektem przemijającego czasu. Stop. Przyszedł czas na usuwanie przebarwień. Stop. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań i powiedzieć im… stop!
zabieg

W jaki sposób lekarze medycyny estetycznej są w stanie przywrócić zakłopotanym kobietom wiarę we własne możliwości

Dbanie o swoją aparycję jest domeną pań, choć i panowie zaczynają pomału przywiązywać większą uwagę do swego wyglądu. Dzięki zadbanej oraz pięknej prezencji łatwiej dostać etat, nawiązać znajomości czy wreszcie nie zapłacić mandatu. Jeżeli ktoś ma poczucie niższości z powodu trochę odstających uszu bądź piegów na czole, ten nie jest odważny, a w konsekwencji nie jest szczęśliwy - w życiu zawodowym czy prywatnym nie wiedzie mu się najlepiej. W niektórych przypadkach problem tkwi głębiej, bo blizny po operacjach na tyle szpecą brzuch bądź dolną kończynę, że czterdziestolatka krępuje się pokazać na plaży w stroju kąpielowym. Aby odmienić swoje życie, warto pójść do gabinetu medycyny estetycznej.
usta

Medycyna estetyczna daje ci nowoczesne narzędziami, dzięki którym będziesz jeszcze ładniejsza

W dzisiejszych czasach wiele zainteresowania poświęca się wyglądowi zewnętrznemu, jak także dążeniu do perfekcyjnej urody. Nowoczesna medycyna estetyczna stała się sprzymierzeńcem kobiet i mężczyzn, którzy pragną zadbać o wspaniałe ciało, nieskazitelną skórę, jak także ulepszyć to, co stworzyła matka natura. Korekty w klinikach medycyny estetycznej cieszą się coraz większym powodzeniem, stały się także łatwiej dostępne, a coraz częściej także dostępne w promocyjnych warunkach cenowych.
brzuch

Medycyna estetyczna w posłudze każdej kobiety, czyli dzisiaj każda z nas może wzbudzać zachwyt urodą

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który aktualnie cieszy się coraz większą popularnością. Nie brak kobiet, które z chęcią poddają się konkretnym zabiegom. Dzięki nim mogą poczuć się wspaniale. Medycyna estetyczna umożliwia pozbycie się rozmaitych defektów urody, do których zaliczamy oczywiście nadmierna tkanka tłuszczowa czy popularna pomarańczowa skórka.
Kwas hialuronowy, zabiegi kosmetyczne

Zabieg botoksem w Warszawie

Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale grono jego fanek rośnie. O czym mowa? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ciuchami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych. Po depigmentacji i peelingu wskazało go 23% respondentek. Zwolenników botoksu jest coraz więcej zwłaszcza zimą. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i w czasie karnawału.