Menu strony
Medycyna estetyczna
palomar

Pomysły na wiosnę - unicestwić przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
zabieg

W jaki sposób lekarze medycyny estetycznej są w stanie przywrócić zakłopotanym kobietom wiarę we własne możliwości

Dbanie o swoją aparycję jest domeną pań, chociaż i faceci zaczynają pomału przywiązywać szczególną uwagę do swego wyglądu. Dzięki schludnej i pięknej prezencji łatwiej dostać pracę, nawiązać znajomości czy wreszcie nie zapłacić mandatu. Jeżeli ktoś ma poczucie niższości z powodu trochę odstających uszu bądź piegów na twarzy, ten nie jest przebojowy, a w efekcie nie jest szczęśliwy - w życiu zawodowym czy pozazawodowym nie wiedzie mu się dobrze. Niekiedy problem tkwi głębiej, bo blizny po operacjach tak bardzo szpecą brzuch lub przedramię, że czterdziestolatka wstydzi się pokazać na plaży w stroju kąpielowym. Aby odmienić własne życie, warto wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej.
brzuch

Medycyna estetyczna w posłudze każdej kobiety, czyli dzisiaj każda z nas może wzbudzać zachwyt urodą

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który obecnie cieszy się sporą popularnością. Nie brak pań, które z chęcią poddają się dodatkowym zabiegom. Dzięki nim są w stanie czuć się odmłodzone. Medycyna estetyczna urzeczywistnia pozbycie się przeróżnych defektów urody, do których można zaliczyć między innymi nadmierna tkanka tłuszczowa czy modna pomarańczowa skórka.
Kwas hialuronowy, zabiegi kosmetyczne

Zabieg botoksem w Warszawie

Co roku w Stanach Zjednoczonych decyduje się na ten zabieg 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale grono jego fanek stale się powiększa. O czym mówimy? O botoksie, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ciuchami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek mimicznych. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania toksyny botulinowej przyznało się 13% obywatelek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. Po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% respondentek. Fanów botoksu przybywa zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prostego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i podczas karnawału.
Idealna skóra bez rozstępów

Nowość w walce z przebarwieniami

Czas zadbać o skórę. Stop. Czas pozbyć się pamiątek z wakacji. Stop. Czas, by zredukować zmiany, które są efektem przemijającego czasu. Stop. Przyszedł czas na usuwanie przebarwień. Stop. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań i powiedzieć im… stop!
usta

Medycyna estetyczna daje ci nowoczesne narzędziami, dzięki którym będziesz jeszcze ładniejsza

W dzisiejszych czasach wiele zainteresowania poświęca się wyglądowi zewnętrznemu, jak też dążeniu do perfekcyjnej urody. Nowoczesna medycyna estetyczna okazuje się sprzymierzeńcem kobiet i mężczyzn, którzy chcą dbać o wspaniałe ciało, cudowną skórę, jak także poprawić to, co przewidziała dla nich matka natura. Korekty w klinikach medycyny estetycznej radują się coraz większym powodzeniem, są także łatwiej dostępne, a coraz częściej także dostępne w promocyjnych cenach.