Menu strony
Leki
Pieniądze

Kupuj leki taniej

Chcesz wydawać mniej na leki? Teraz możesz oszczędzić nawet do kilkuset złotych rocznie, korzystając z portalu www.LepszyLek.pl. To pierwszy w Polsce internetowy portal umożliwiający znalezienie najtańszego leku z tym samym składnikiem w aptece.
Ciężarówka, tir, transport

Dokładne warunki przewozu leków w temperaturze kontrolowanej !

Przewóz leków musi przebiegać na podstawie wszelakich wymogów uwzględnionych między innymi w odpowiednich ustawach dotyczących stricte tego typu działań przewozowych. W świetle przepisów artykuły lecznicze nie mogą być traktowane jak innego rodzaju towary masowe.
tabletki

Który środek przeciwbólowy powinno się dzisiaj stosować?

Nie da się zataić faktu, że ból jest jednym z składników życia codziennego, jaki mimo naszej kolosalnej niechęci występuje na co dzień. Nasz organizm jest bowiem niedoskonałym układem wymagającym wsparcia specjalistycznych farmaceutyków medycznych, aby mógł prawidłowo działać.
tabletka

Nasze życie pełne jest niepewności o różne schorzenia. Na szczęście na wiele z takich nieprzyjemnych doświadczeń jest odpowiedni lek

Nigdy nie możemy czuć się maksymalnie pewni, że będziemy zdrowi, że nie zagrażają nam żadne schorzenia. Niestety, to jest ta nasza ludzka kondycja, o której można powiedzieć, że jest niepewna. Każdy z nas więc obawia się o stan swojego zdrowia, niektórzy mówią o tym głośno przy okazji każdego spotkania, inni w ogóle nie poruszają tego tematu, bojąc się o tym myśleć, jednak trudno całkowicie wyprzeć to ze swojego umysłu.
lekarstwa

Sprawdzanie lekarstw bez recepty oraz leków ziołowych w aptekach on-line

Ostatnimi czasy można zaobserwować wyjątkowy wzrost działających aptek w dużych miejscowościach. Co kawałek można odnaleźć sklepy sprzedające leki, czy też zioła i leki ziołowe. W nagłych przypadkach idziemy do najbliższej apteki, nierzadko takiej, w której produkty farmaceutyczne są drogie. Jeżeli jednak są produkty, na które nie potrzebujemy recepty, a kupujemy je stosunkowo często, możemy skorzystać z apteki.
apteczka PPP

W przypadku pierwszej pomocy wielkie znaczenie ma szybka reakcja oraz odpowiednie zaopatrzenie

W życiu przydarza się dużo nieoczekiwanych incydentów, w których niezwykle duże znaczenie mają nasze predyspozycje z obszaru pierwszej pomocy. W istocie jest to niezmiernie rozległa dziedzina, na którą składają się nie jedynie czynności resuscytacyjne, lecz również opatrywanie ran czy usztywnianie uszkodzonych kończyn.
suplementy diety

Szansa dla mężczyzn

Preparat Permen został stworzony dla mężczyzn, którzy z powodu nadmiernej pracy, nieuważnego odżywiania się, braku wysiłku fizycznego, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej przyjemności ze swojego życia płciowego.

Jakie są objawy depresji oraz jak ją leczyć?

często nadal jest tematem tabu. Osoby, które na nią cierpią, same przed własnym odbiciem wstydzą się do tego przyznać, tym bardziej przed rodziną i znajomymi. Stąd tak wiele przypadków tej choroby nie jest leczonych. Wielu z nas nie wie także, jak pomóc osobom dotkniętym depresją, w jakich miejscach takiej pomocy szukać oraz jak zareagować, kiedy się z nią stykają.
tabletki

Jakie zagrożenia może nieść za sobą rynek lekarstw sprzedawanych bez recepty, na co trzeba uważać przy ich kupnie

Farmaceutyczny rynek to wielkie sumy, wynoszące miliardy złotych. Koncerny które się zajmują produkowaniem lekarstw niestety coraz bardziej są nastawione nie na dobro pacjenta, lecz na jak najwięcej zysków. Bardzo dobrze jest to widoczne w reklamach radiowych i telewizyjnych, czasami spoty w niektórych blokach zajmują więcej niż pół czasu. Firmy farmaceutyczne z niektórych leków zrobiły sobie wspaniałe źródło dochodu, zarabiając na tym bardzo duże pieniądze.
praca

Ogólnodostępne środki bez recepty, jakie są w stanie znacznie polepszyć powszednie funkcjonowanie organizmu

Współcześnie dowolny człowiek działa na co dzień coraz bardziej intensywnie. Coraz szybsze tempo prędzej czy później niekorzystnie odbija się na organizmie.
1 2 3