Menu strony
Leki
Pieniądze

Kupuj leki taniej

Chcesz wydawać mniej na leki? Teraz możesz oszczędzić nawet do kilkuset złotych rocznie, korzystając z portalu www.LepszyLek.pl. To pierwszy w Polsce internetowy portal umożliwiający znalezienie najtańszego leku z tym samym składnikiem w aptece.
Ciężarówka, tir, transport

Dokładne warunki przewozu leków w temperaturze kontrolowanej !

Przewóz medykamentów musi przebiegać zgodnie ze wszystkimi wytycznymi przewidzianymi między innymi w odpowiednich ustawach dotyczących stricte tego typu operacji przewozowych. Na podstawie przepisów artykuły medyczne nie powinny być traktowane jak każdy inny masowy towar.
zdrowie

Zatroszcz się o własne zdrowie i wygodę z nabytymi preparatami oraz artykułami higienicznymi

Choć każdy człowiek staje się świadom, że to właśnie zdrowie bywa najważniejsze w jego życiu, dobrze jest zadbać również o swą urodę oraz wygodę. To aspekty, które poważnie oddziałują na nastrój człowieka, jak także na jego samoocenę, więc nie powinno się ich bagatelizować. Szczególnie, że teraz o pewne sprawy można zadbać naprawdę wygodnie i dyskretnie, bowiem potrzebne preparaty oraz artykuły higieniczne można kupić także w sieci.
Apteka

W jaki sposób franczyza może wpływać na obecny rynek farmaceutyczny w Polsce.

Nie ma praktycznie dzielnicy, na jakiej by nie było przynajmniej jednej apteki, a często będzie ich dużo więcej. Czy w takiej ilości są potrzebne, to inna rzecz, lecz jeśli w tak dużej liczbie działają, to zapewne im się to będzie opłacać. I rzeczywiście, otworzenie swojej apteki cały czas jest świetnym pomysłem na prowadzenie biznesu, szczególnie jeżeli wejdzie się do jakiejś sieci franczyzowej.
Warzywa

Jakie dolegliwości możemy zdiagnozować przez badanie moczu oraz co znaczy białko w moczu?

Jest to podstawowe badanie, które dostarcza informacji o działaniu samych nerek, lecz również o pracy innych organów tego typu jak wątroba albo trzustka. Zezwala także stwierdzić, czy w drogach moczowych nie posiadamy stanu zapalnego.
krzyż na aptece

Apteka internetowa funkcjonuje przez cały czas

Apteka internetowa ma możliwość nam zaoferować szeroką ofertę leków. Niejednokrotnie nie lubimy przepłacać za zakupy oraz lubimy wykorzystywać z różnorakich wyprzedaży, aby posiadać pewność, że wielka ilość pieniędzy pozostała w naszej kieszeni.
leki i suplementy

W jaki sposób trzymać w mieszkaniu leki by były bezpieczne


Gdzie się nie obejrzymy to są medykamenty. W każdym przedsiębiorstwie są oznaczone właściwe miejsca, w których możemy je wyszukać jeśli akurat są nam konieczne. Tak samo posiadają one swoje stałe miejsce w każdym domu, gdzie wiemy co się znajduje w apteczce oraz w razie potrzeby gdzie możemy je szybko wyszukać, żeby dać sobie ulgę. Co istotne, to też jest obowiązek posiadania medykamentów i podstawowych środków opatrunkowych w samochodzie, tak by w razie konieczności móc ich bez najmniejszego kłopotu zażyć. Ale w czym muszą być one trzymane?
brzuch

W jaki sposób nareszcie zażegnać kłopoty z zaparciami?

Co robić, jeśli nieustannie mamy zaparcia? No cóż, nic to miłego, pewnie nawet jacyś masochiści akceptują tę myśl. Trudno tak na odległość w sposób jednoznaczny wskazać z jakich przyczyn chorujemy na zaparcia, lecz tak naprawdę jeżeli nie jesteśmy wyjątkami, w zasadzie można coś sensownego powiedzieć. Chociaż zwróćmy swoją uwagę na jedno: tak czy siak wyłącznie lekarz rodzinny jest w stanie skutecznie pomóc. Wiadomo - w dzisiejszych czasach szukamy porad zdrowotnych za pośrednictwem Internetu, to naturalnie ma sens, ale tak czy siak należy zwrócić uwagę na to by nie ufać całkowicie takim radom. Prawda jest taka, że nadal wyłącznie lekarz jest osobą, która jest w stanie udzielić nam pomocy. Choć pewnie wszyscy wiemy, że doktorzy nie są swoistymi magami, a więc można w sumie rzec, iż nie można ufać autentycznie nikomu. No takie są realia. Musimy je akceptować, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie przyjemnie.
apteka

Czym się różni apteka internetowa od tradycyjnej? Czy opłaca się robić zakupy w aptece przez internet? Czy jest to coś bezpiecznego?

Coraz bardziej chętnie kupujemy towary w aptekach internetowych. Nie jest to dziwne, kiedy spojrzymy na rozwój handlu w sieci. Z każdym rokiem jest coraz lepiej, to znaczy, iż obroty idą w górę oraz bardzo dużo firm, które wcześniej korzystały z handlu tradycyjnego, obecnie przerzuca się na sprzedaż w internecie. Właściciele aptek stacjonarnych dość często przestrzegają, że handel lekami w sieci to nowość, dlatego też kupując w takich miejscach powinniśmy wykazać się dużą ostrożnością. Czy tak rzeczywiście jest?
apteczka PPP

W przypadku pierwszej pomocy wielkie znaczenie ma szybka reakcja oraz odpowiednie zaopatrzenie

W życiu ma miejsce dużo niespodziewanych sytuacji, w których niezmiernie duże znaczenie mają nasze kompetencje z zakresu pierwszej pomocy. Tak naprawdę jest to niesłychanie szeroka dziedzina, na którą składają się nie jedynie czynności resuscytacyjne, ale również opatrywanie ran czy usztywnianie naruszonych kończyn.
1 2 3