Menu strony
Impreza
impreza

W jaki sposób najlepiej zaaranżować imprezę firmową?

Nie da się zataić faktu, że imprezy okolicznościowe są przez nas urządzane na dużą skalę. Na domiar tego trzeba potwierdzić, że stanowią one doskonały sposób na spędzenie wolnych dni czasu. Liczba powodów do wyprawienia dużego towarzyskiego spotkania jest w dniu dzisiejszym ogromna. W tym miejscu wskazane jest pomimo tego podkreślić, że w ostatnim czasie również firmy komercyjne niezwykle chętnie sięgają po taką możliwość, ze względu na łatwą możliwość poprawienia relacji członków zespołu.
Pizza

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Wkrótce impreza...godzina 16, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na "domówkę" u znajomych, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować około 20 minut od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale minimum razy 3. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, potem suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.