Menu strony
Alkohol
ginekologia

Witamina B 12 dla właściwego działania systemu

Każdy organizm do odpowiedniego działania potrzebuje witamin i minerałów. Najodpowiedniej przyjmować je w zbilansowanej diecie, gdyż zarówno nadmiar jak i deficyt może być niebezpieczny dla zdrowia.
Pizza

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Wkrótce impreza...godzina 16, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na "domówkę" u znajomych, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować około 20 minut od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale minimum razy 3. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, potem suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.
pogotowie

Warto dbać o własne zdrowie

Nasz tryb życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi. Na co dzień narażamy się na mnóstwo niemiłych sytuacji. Bierzemy się na siebie zdecydowanie za dużo, co sprawia, że bywamy ciągle zmęczeni oraz rozdrażnieni. Odbija się to bardzo źle nie tylko na naszym samopoczuciu, ale także na stosunkach z najbliższymi. Nie możemy odnaleźć chwili, aby spędzić z nimi czas. Nie umiemy również odpoczywać. Przywiązani do laptopów, marnujemy wolny czas w mieszkaniu, zamiast wyjść i upajać się świeżym powietrzem.
uśmiechnięte dziecko

Czym jest przewlekle zapalenie trzustki? Czemu się pojawia? Jaka jest jej przyczyna?

Przewlekłe zapalenie trzustki to dość poważna przypadłość, co gorsza czasem rozwija się niepostrzeżenie lub daje wydawać by się mogło standardowe objawy, jakimi są biegunka albo bóle brzucha. W taki sposób bardzo łatwo je zignorować.
powikłania

Co trzeba robić, by skutecznie zapobiegać chorobom trzustki?

To niewątpliwie jeden z najistotniejszych organów ludzkiego ciała. Spełnia dwie zasadnicze funkcje - endokrynną i trawienną.
antykoncepcja

Do kogo należałoby przyjść, jeśli ktoś ma problemy w swoim życiu?

Czasami w naszym życiu bywa tak, że rani nas pewna niebagatelna indywidualna tragedia. Może to być np. wypadek albo śmierć bliskiej osoby. W zależności od naszej sytuacji, tego typu tragedia może naprawdę w dużym stopniu na nas wpływać, przez co nie moglibyśmy w zwykły sposób żyć.
szczoteczki

W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Od pewnego czasu wzrosło w Polsce zainteresowanie trzustką, która do tej pory była nieco zapomnianym organem wewnętrznym w ciele ludzkim.


W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Podstawowym zadaniem tego organu okazuje się być produkowanie insuliny.
butelki alkoholi

Uzależnienie od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie nadal pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie panów. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także walczy z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście aktualnie na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jak je leczyć.