Menu strony
Zabytki
szklarska-poręba-obrazek

Wspaniałe wakacje w Polsce

Razem z nadchodzącym latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni preferują odpoczynek w polskich kurortach. Gdzie warto udać się na urlop?

Niedługo lato - radzimy co można robić

Wspólny wypoczynek to perfekcyjny sposób na wakacje, każdy, kto kiedykolwiek partycypował w wyjeździe, w podczas którego łączyli się ze sobą przedstawiciele różnych pokoleń, nie możemy jednak zaprzeczyć, że mówimyrównież o sporym wyzwaniu.
Wilno

Zaplanujmy swój urlop

Czasem jest tak, iż nieplanowanie decydujemy się na jakiś urlop, po prostu stwierdzamy, że zajedziemy tam i tam, i właśnie na miejscu rozpoczniemy poszukiwać ciekawych miejsc do obejrzenia. Prawda mimo wszystko jest taka, że rozsądniej zawsze zawczasu zobaczyć, czy w miejscowości którą planujemy odwiedzić, rzeczywiście jest coś fascynującego, zwłaszcza kiedy planujemy podróż zagraniczną. Jedynie takowe zobaczenie w przewodniku da nam pewność, że wyjazd ta będzie z pewnością fajna i równocześnie będziemy wiedzieli, jakie zabytki niewątpliwie należy, a nawet musimy odwiedzić.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najczęściej wybieranych rejonów Europy, biorąc pod uwagę rozmaite wycieczki, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw w Europie. Do Turcji przybywają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
Geny i styl życia

Plany na wakacje

W jakie miejsca pojadą rodacy w lato 2013? Da się to prosto przewidzieć, ponieważ w zasadzie co roku stawiają na te same kraje.