Menu strony
Krew
siniak

W jaki sposób poradzić sobie z nabitymi siniakami w czasie krótszym, niż siedem dni?

Któż z was nie nabił sobie siniaka? Każdy zrobił sobie ich całą masę, w najróżniejszych miejscach, na nogach, rękach, łokciach, pewnie i na twarzy. Rozumieją, jak powszechny może być to problem wszyscy, którzy mają dzieci- są w stanie nabić sobie siniaka na podwórku, podczas zabawy, w szkole na przerwie, ganiając z kolegami lub koleżankami, albo na zajęciach z w-f. Tak samo osoby, którzy aktywnie wypoczywają, również sami sportowcy, nauczyciele tańca, czy nawet studenci AWF. Czym w istocie jest siniak, dlaczego i jak powstaje, oraz jakie są sposoby nasiniaki?
krew

W sytuacji, kiedy chcesz zadbać o swoje zdrowie, co jakiś czas wykonuj badania krwi

Lekarze są zgodni, że profilaktyka zapewnia ogromną szansę unikania wielu poważnych chorób. Do działań zapobiegawczych zaliczane są z pewnością odpowiednie odżywianie, ruch oraz odpowiednią dawkę odpoczynku. Bardzo istotne jest również, by co jakiś czas wykonywać badania krwi i analizować otrzymane wyniki.
Pokrzywa

Najsmaczniejszy syrop pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe soki!

Pokrzywa to nie tylko zielsko. Od stuleci używana jest z szacunkiem ze względu na właściwości medyczne i wartości odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera dużo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych korzystnych w wielu chorobach. Od dawna używana jest w medycynie naturalnej.