Menu strony
Warunki
szkolenie

W jaki sposób stać się pewnym siebie liderem i zbudować żądny wyzwań i celów zespół czyli podstawowe informacje o biznes coachingu

Na świecie działają miliony firm, a jednak tylko niewielu udało się podbić świat. I o takich firmach, a także o ich produktach, mówi w zasadzie każdy. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, co stało się głównym motorem tak dużego sukcesu, to wielu ludzi będzie znacznie zaskoczonych udzieloną odpowiedzią.
domki

Kiedy szukasz ciekawego miejsca na rodzinny wyjazd, Beskid Śląski oczekuje z atrakcjami

Każda osoba czasami potrzebuje wytchnienia od obowiązków zawodowych oraz domowych. Przyjemny wyjazd w malownicze miejsce pomaga naładować akumulatory, zdobyć energii do kolejnych działań, jak też przyjemnie spędzić czas. Przy wyborze miejsca, w jakie pojedzie się na urlop, należy uwzględnić malownicze ojczyste regiony, jak chociażby Beskid Śląski.
Olsztyn

Wycieczka biznesowa do Olsztyna. Gdzie się zatrzymać?

Gdy jesteśmy osobą na pewnym stanowisku i nieraz w ramach naszego zawodu przychodzi nam wykonywać wycieczki po całym kraju, zapewne parokrotnie musieliśmy spać w hotelach. W zależności od tego, kto za nie płacił, preferowaliśmy różne wymagania. Lecz jeśli interesują nas warunki zakwaterowania jakie posiadają hotele Olsztyn musi trafić nam do gustu. Jeśli udajemy się na Mazury zawodowo, z pewnością przyjdzie nam sprawdzić tamtejsze hotele Olsztyn, który jest największym miastem wojewódzkim, posiada bardzo atrakcyjne warunki zakwaterowania.
jezioro - zdjęcie

Kaszuby to świetne miejsce na wypoczynek w naszym kraju

Wczasy na Kaszubach, to świetne miejsce na wypoczynek dla osób, które preferują zieleń i sporo atrakcyjnych miejsc, które dotyczą kultury i historii takiego miejsca. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych obszarów Polski, jaki słynie z niezwykle ciekawego dialektu, ale również z całkiem innego stylu życia żyjących tam ludzi.