Menu strony
Pedagog
Dzieci w baseniku ogrodowym

Czy warto posłać dzieci do przedszkola lub raczej oddać je pod opiekę dziadków?

Każdy rodzic, który na szczęście ma potomstwo w wieku paru lat potencjalnie zastanawia się, czy też wysłać je już do przedszkola lub być może wszakże pozostawiać je na parę godzin u babci i dziadka.
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Prawie nikt nie wie, że gro pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież co w tym trudnego Trzeba tylko opowiadać o danych częściach programu i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami przygotować klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego dostaje całe dwa miesiące wolnego - tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
dziecko w szkole

Kompleksowe oferty powiązane z edukowaniem dzieci, jakie zagwarantują im optymalny rozwój

Osoby, które biorą odpowiedzialność za bogate oferty powiązane z edukacją najmłodszych, jakie zapewnią im doskonały rozwój fizyczny oraz umysłowy są świadome, iż tylko i wyłącznie dzięki temu będą posiadały szansę pozyskać dobre wyniki. Aktualnie kompleksowe podejście jest tym, co stanowi podstawę w każdej bez wyjątku dyscyplinie, także w wychowaniu.
przedszkole dwujęzyczne

Które przedszkole obecnie warto dopasować dla naszych maluchów?

Powszechnie wiadomo, że edukacja to niebywale ważna cześć naszego życia. Z przeżycia bowiem wiemy, że to jakim sposobem potoczy się nasza droga szkolna od najmłodszych lat w wielu przypadkach ustala naszą przyszłość. Z uwagi na taki stan spraw wykonujemy z naszej strony wszelakie wysiłki, aby nasze dzieci mogły rozwijać się w dobrych warunkach.