Menu strony
Pedagog
przedszkole dwujęzyczne

Które przedszkole obecnie warto dopasować dla naszych maluchów?

Powszechnie wiadomo, że edukacja to niebywale ważna cześć naszego życia. Z przeżycia bowiem wiemy, że to jak potoczy się nasza ścieżka edukacyjna od najmłodszych lat w wielu przypadkach ustala naszą przyszłość. W związku z takim stanem spraw czynimy z naszej strony wszelkie wysiłki, aby nasze pociechy mogły rozwijać się w dobrych warunkach.
Dzieci w baseniku ogrodowym

Czy warto posłać dzieci do przedszkola lub raczej oddać je pod opiekę dziadków?

Każdy rodzic, jaki na szczęście posiada potomstwo w wieku paru wiosen potencjalnie zastanawia się, czy posłać je już do przedszkola lub może wszakże zostawiać je na parę godzin u dziadków.
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Prawie nikt nie wie, że gro pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież co w tym trudnego Trzeba tylko opowiadać o danych częściach programu i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami przygotować klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego dostaje całe dwa miesiące wolnego - tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
dziecko w szkole

Kompleksowe oferty powiązane z edukowaniem dzieci, jakie zagwarantują im optymalny rozwój

Osoby, które biorą odpowiedzialność za bogate oferty powiązane z edukacją najmłodszych, jakie zapewnią im doskonały rozwój fizyczny oraz umysłowy są świadome, iż tylko i wyłącznie dzięki temu będą posiadały szansę pozyskać dobre wyniki. Aktualnie kompleksowe podejście jest tym, co stanowi podstawę w każdej bez wyjątku dyscyplinie, także w wychowaniu.