Menu strony
Cukrzyca
Słodkości

Podstawowe informacje o przyczynach powstawania i najważniejszych objawów cukrzycy.

Jedną z najczęściej występujących cywilizacyjnych chorób jest cukrzyca. W wielu przypadkach objawy jej na samym początku nie są zbytnio widoczne, statystycznie co drugi chory nie wie o tym tego, że właśnie choruje.
herbata

Napar z ziela - roślina długowieczności. Sprawdź ważne informacje!

Herbata (czyli napar z rośliny Camellia sinensis) jest doceniana i rozchwytywana przez miliony ludzi na całym świecie od wielu stuleci. W krajach takich jak Państwo Środka, Japonia bądź też Wyspy Brytyjskie jest ona niezwykle ważnym składnikiem dziedzictwa kulturowego oraz obyczajowości. Istnieje sporą ilość odmian herbaty, jakie wyróżniają się różnorodnym smakiem, mocą, wonią oraz kolorem jak i działaniem.
Klinika leczenia niepłodności

Sposób na niepłodność

Zjawisko niepłodności jest jednym z najpoważniejszych problemów współczesnego świata. niepłodność to niezdolność do posiadania dzieci i może oznaczać niezdolność do zajścia w ciążę lub jej utrzymania przez kobietę. W tej ostatniej sytuacji korzystne w zapobieganiu mogą okazać się badania prenatalne, czyli diagnozowanie płodu.
ząb

Co to jest choroba Stargardta, której osoby może dotyczyć i jakie ma symptomy?

Jeśli na środku pola widzenia będzie ciemniejsza plamka lub zaobserwujemy tak zwane mroczki lub zamglone punkty, mogłoby to symbolizować pojawienie się dolegliwości związanych z siatkówką oka.
zdjęcie maszynki do golenia

Co zrobić, ażeby właściwie zatroszczyć się o stan swego zdrowia?

To niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Wiek, płeć, przynależność rasowa czy szerokość geograficzna nie ma w owym przypadku najmniejszego znaczenia.
suplementy diety

Szansa dla mężczyzn

Preparat Permen jest polecany dla mężczyzn, którzy z powodu nadmiernej pracy, nieuważnego odżywiania się, braku ruchu, wieku oraz licznych sytuacji stresowych nie czerpią już pełnej przyjemności ze swojego życia seksualnego.