Menu strony
Łóżeczko
narożnik wypoczynkowy

Meble jak też inne akcesoria dla niemowląt

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas niezwykle ważny i trudny zarówno dla samego dziecka, jak również członków rodziny. W szczególności w przypadku pierworodnego dziecka, matka nabywa umiejętności, jak poprawnie dbać o jego zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Okres niemowlęcy kończy się w raz z pierwszym rokiem życia.
Dzieci

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlaka? Dowiedz się, jakie ubranka należy kupić

Oczekiwanie, gdy maluch się urodzi, to okres wielkich przygotowań. Bobasowi konieczny jest własny pokój, a już na pewno łóżeczko, w którym będzie spędzało większą część czasu w pierwszym etapie życia. Poza łóżeczkiem, butelkami, oliwkami, wózkami i kocykami zakupić należy też ubranka, z których część zabierzemy już do szpitala. Co musi znajdować się w takiej wyprawce, aby w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za kolejnymi śpiochami albo czapeczką?
Mata piankowa – puzzle

Maty i kołyski dla niemowląt. Zabawne maty dla dzieci

Maty edukacyjne to zabawki edukacyjne, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Nazywane są matami edukacyjnymi, jako że znakomicie pobudzają różne zmysły maluszka zarówno słuchu, dotyku jak i wzroku.
bobas

Fajnie gdy przedmioty mają szansę rosnąć razem z pociechą

Czasem rodzice zastanawiają się nad kupieniem jakiegoś urządzenia dla dziecka, lecz jednocześnie myślą sobie, że to mimo wszystko niepotrzebny wydatek, ponieważ maluch przecież szybko z niego wyrośnie. Nie mniej należy wyjaśnić, że są takie produkty, które przynajmniej do kilku lat mogą zmieniać się razem z naszą pociechą, a co się z tym łączy, możemy być pewni, iż będzie to naprawę świetny wydatek, który nieraz zezwoli nam na wspanialszą opiekę nad naszym maluchem.
Wyprawka niemowlaka

Wyprawkowe wątpliwości, czyli parę podstawowych wskazówek zakupowych.

Kupowanie wyprawki dla dziecka jest poniekąd niezwykle trudne, ale z drugiej strony dość przyjemne. Każda kobieta w ciąży raduje się bowiem zmianami w życiu i pragnie podarować swojemu dziecku same najlepsze rzeczy. Planowanie wyprawki i kupowanie konkretnych towarów sprawia przyszłej mamie wiele satysfakcji oraz pozwala nastawienia się na wielkie zmiany własnego życia. Na pewno każda kobieta w ciąży chce podarować własnemu dziecku tylko najlepsze rzeczy, kupuje je także dla siebie, bo ma wtedy pewność, że otoczyła własne dziecko bezpiecznymi i najpiękniejszymi artykułami.