Menu strony
Łóżeczko
bobas

Fajnie gdy przedmioty mają szansę rosnąć razem z pociechą

Czasami rodzice zastanawiają się nad zakupem jakiegoś urządzenia dla dziecka, ale jednocześnie myślą sobie, że to mimo wszystko niepotrzebny wydatek, ponieważ maluch przecież błyskawicznie z niego wyrośnie. Nie mniej trzeba wyjaśnić, iż są takie przedmioty, które przynajmniej do kilku lat mają szansę rosnąć razem z naszą pociechą, a co się z tym łączy, mamy szansę być przekonani, że będzie to naprawę wspaniały wydatek, który nieraz pozwoli nam na lepszą opiekę nad naszym maluchem.
Wyprawka niemowlaka

Wyprawkowe dylematy, czyli parę zasadniczych rad zakupowych.

Kupowanie wyprawki dla dziecka jest poniekąd niezwykle trudne, ale jednocześnie stosunkowo pasjonujące. Każda kobieta w ciąży raduje się bowiem zmianami w życiu i pragnie podarować przyszłemu dziecku wszystko, co najlepsze. Szykowanie wyprawki oraz kolekcjonowanie konkretnych produktów daje przyszłej mamie wiele satysfakcji oraz daje możliwość nastawienia się na wielkie zmiany własnego życia. Na pewno każda kobieta w ciąży pragnie podarować własnemu dziecku same najlepsze produkty, kupuje je również dla siebie, bo ma wtedy pewność, iż otoczyła własne dziecko odpowiednimi oraz najpiękniejszymi artykułami.
narożnik wypoczynkowy

Meble jak też inne akcesoria dla niemowląt

Pierwsze miesiące życia niemowlęcia to okres bardzo istotny i trudny zarówno dla samego dziecka, jak i członków rodziny. Szczególnie w przypadku pierworodnego dziecka, matka uczy się, jak poprawnie zapewniać mu dobre zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Okres niemowlęcy kończy się w raz z pierwszym rokiem życia.
Dzieci

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlaka? Dowiedz się, jakie ubranka należy kupić

Oczekiwanie, gdy maleństwo pojawi się na świecie, to czas ogromnych przygotowań. Szkrabowi konieczny jest własny pokój, a już na pewno łóżeczko, w którym będzie spędzało większość czasu w początkowym etapie życia. Poza kołyską, butelkami, oliwkami, wózkami i kocykami zakupić trzeba też ubranka, z których część zabierzemy już do szpitala. Co powinno być w takiej wyprawce, by w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za następnymi śpiochami albo czapeczką?
Mata piankowa – puzzle

Maty i kołyski dla niemowląt. Zabawne maty dla dzieci

Maty edukacyjne to zabawki edukacyjne, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Nazywane są matami edukacyjnymi, jako że znakomicie pobudzają różne zmysły maluszka zarówno słuchu, dotyku jak i wzroku.