Menu strony
Łóżeczko
bobas

Fajnie gdy przedmioty mają szansę rosnąć razem z pociechą

Czasem rodzice zastanawiają się nad kupieniem jakiegoś urządzenia dla dziecka, ale równocześnie myślą sobie, że to mimo wszystko niepotrzebny wydatek, gdyż maluch przecież błyskawicznie z niego wyrośnie. Nie mniej należy powiedzieć, że są takie przedmioty, które przynajmniej do kilku lat mają możliwość zmieniać się razem z naszą pociechą, a co się z tym wiąże, mamy szansę być pewni, iż będzie to naprawę świetny wydatek, który nieraz zezwoli nam na lepszą opiekę nad naszym maluchem.
Dzieci

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlaka? Dowiedz się, jakie ubranka należy kupić

Oczekiwanie, gdy maluch się urodzi, to okres wielkich przygotowań. Szkrabowi konieczny jest własny pokój, a już z pewnością łóżeczko, w którym będzie spędzało większość czasu w początkowym etapie życia. Poza łóżeczkiem, butelkami, oliwkami, wózkami oraz kocykami zakupić należy też ubranka, z jakich część weźmiemy już do szpitala. Co musi znajdować się w takiej wyprawce, aby przez pierwsze tygodnie nie biegać za dodatkowymi śpiochami albo czapeczką?
stykówka - zabawki

Każda matka, która czeka na przyjście na świat potomka, jest nieziemsko szczęśliwa

Bycie w ciąży oraz czekanie na rozwiązanie wydaje się być cudownym okresem dla niejednej przyszłej mamy.


Każda matka, która czeka na przyjście na świat potomka, jest nieziemsko szczęśliwa

Jeżeli na świat ma przyjść dziecko, to jego mama i tata są z pewnością zachwyceni.
Mata piankowa – puzzle

Maty i kołyski dla niemowląt. Zabawne maty dla dzieci

Maty edukacyjne to zabawki, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Pełnią one doskonałą funkcję zabawek edukacyjnych, jako że ich zadanie polega na pobudzeniu zmysłów malucha zarówno wzroku, słuchu jak i dotyku.
Wyprawka niemowlaka

Wyprawkowe dylematy, czyli parę zasadniczych rad zakupowych.

Kupowanie wyprawki dla dziecka jest poniekąd niezwykle trudne, ale jednocześnie stosunkowo pasjonujące. Każda kobieta w ciąży raduje się bowiem zmianami w życiu i pragnie podarować przyszłemu dziecku wszystko, co najlepsze. Szykowanie wyprawki oraz kolekcjonowanie konkretnych produktów daje przyszłej mamie wiele satysfakcji oraz daje możliwość nastawienia się na wielkie zmiany własnego życia. Na pewno każda kobieta w ciąży pragnie podarować własnemu dziecku same najlepsze produkty, kupuje je również dla siebie, bo ma wtedy pewność, iż otoczyła własne dziecko odpowiednimi oraz najpiękniejszymi artykułami.
narożnik wypoczynkowy

Meble jak też inne akcesoria dla niemowląt

Pierwsze miesiące życia niemowlęcia to okres bardzo istotny i trudny zarówno dla samego dziecka, jak i członków rodziny. Szczególnie w przypadku pierworodnego dziecka, matka uczy się, jak poprawnie zapewniać mu dobre zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Okres niemowlęcy kończy się w raz z pierwszym rokiem życia.