Menu strony
Białko

Jak duży wpływ na sportowców ma białko serwatkowe?

Białko jest jednym z priorytetowych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednak szczególne znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują długofalowy, głęboki trening wytrzymałościowy. Jest wymagane przy zwiększaniu masy i rozwijanu mięśni. Białka gwarantują odpowiedni bilans azotowy umożliwiając maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
Trening na dworze

Jak duży wpływ na sportowców ma białko serwatkowe?

Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich sportowców, ale największe znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, mocny trening wytrzymałościowy. Jest konieczne przy powiększaniu masy i formowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie właściwy bilans azotowy pozwalając na maksymalną stymulację anabolizmu i odbudowę mięśni.
siłownia

Jak zbudować ładną masę mięśniową, czyli same treningi to bez wątpienia za mało

Piękna masa mięśniowa to marzenie każdego początkującego ćwiczącego. Osób trenujących na siłowni jest coraz więcej. Każdemu zależy na tym, aby sylwetka pozbawiona była tłuszczyku, a mięśnie doskonale widoczne.

Najpopularniejsze suplementy

Droga do upragnionej sylwetki to generalnie trzy kluczowe kwestie. Po pierwsze, dobry jadłospis. Nie można lekce sobie ważyć istoty prawidłowego menu. Jeśli twoim celem jest wzrost masy mięśniowej, musisz przyjmować pokarm ponad bilans kaloryczny. Osoby, które redukują tłuszcz, powinny wcinać poniżej zapotrzebowania dziennego. Menu atlety powinno zawierać białko, dobre tłuszcze i wolno przyswajalne cukry.
salon fryzjerski

Każdy, kto pragnie wyglądać olśniewająco, musi regularnie trenować i budować świetną sylwetkę

Jeśli chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów albo polepszyć wygląd swojej sylwetki, to musimy zapisać się na siłownię. Warto wtedy wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń.