Menu strony
Morze
Plaża nad Bałtykiem

Świetne miejsce na urlop w Jarosławcu- jak zorganizować udany wyjazd

Świetne rozwiązanie na wakacyjny wypad - to morze. Nasz Bałtyk jest świetną możliwością. Oczywiście w czasie wakacji jest wielu chętnych na spędzanie czasu na nadbałtyckich plażach, więc z pewnym wyprzedzeniem warto zacząć interesować się noclegiem.
Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Na wakacje czekamy cały rok. Marzymy o dalekich zakątkach globu. Natomiast, przez to, że stopują nas finanse lub czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zazwyczaj przewodzi wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy te miejsca oraz jesteśmy pewni, że przeżyjemy w tych miejscach udany urlop.
Kołobrzeg

Masz hotel? Wypromuj się w Internecie

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy mieszkania do wynajęcia powinny pomyśleć nad promowaniem się w internecie. Obecnie zdecydowana większość ludzi właśnie w taki sposób poszukuje kwater na urlop. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem oczekujemy na ciepłe dni. Marzymy o wczasach i leniwych dniach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to niezwykle popularny sposób na wypoczynek.

Gdzie na wczasy? Najlepiej nad polskie morze? A które miejsca są najbardziej obiecujące? Sprawdź!

Wielu z nas już z pewnością wygląda z utęsknieniem za latem, tym czasem, gdy można zupełnie beztrosko wygrzewać się na słońcu. Naturalnie, nie ciągle, ale z pewnością przez kilkanaście dni, które pragniemy na urlop.
Wybrzeże na Majorce

Gdzie należałoby wyruszyć na urlop: nad polskie morze czy na Majorkę?

Wakacje są najbardziej wytęsknionym czasem dla każdego studenta i pracownika. Z wytęsknieniem oczekuje się czasu, kiedy w gronie rodzinnym można wyruszyć do miejsca, gdzie cały dzień będzie można wypocząć. Jest to nie tylko czas zadedykowany rodzinie, ale w pierwszej kolejności okres ucieczki od znojów dnia codziennego.
Morze, Mielno

Wakeboard- nowa moda wśród sportów wodnych

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych sportów powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie rozczarowany.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już blisko. Kiedy zwyczajne sprawy nas przytłaczają, brakuje pozytywnej energii i osłabia nas obezwładniające lenistwo, to jasny sygnał, iż odpowiedni czas pomyśleć o słusznym wyjeździe. Zanim jednak znowu odwiedzimy słoneczną Grecję, lub Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie Wybrzeże.
plaża

Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Nasze lato nie porywa, może nawet poważnie denerwować. Zmarznięci szukamy odpoczynku w cieple. Rzekomo last minute jest najlepszym sposobem na idealny urlop. Niezależnie od pory roku wyjazdy zagraniczne idealnie znajdują się w sferze naszych marzeń. Spora grupa Polaków wybiera urlop w kraju, chociaż coraz częściej spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – przyciągają każdego roku znowu więcej turystów.
Wyprawy wędkarskie

Turystyka wędkarska - sport i hobby

Wędkarstwo to jeden z ukochanych sposobów na spędzanie wolnego czasu przez rodaków, zwłaszcza panów. To nie tyle zainteresowanie, ale również filozofia życia. Ludzie znajdują ogromną rozkosz w tym, by móc w ciszy pomedytować nad wodą. Jest to bardzo relaksujące zajęcie.
1 2