Menu strony
Morze
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już za pasem. Kiedy zwyczajne problemy nas przygniatają, brakuje dobrej mocy i opanowuje nas obezwładniające nieróbstwo, to jasny sygnał, iż odpowiedni czas pomyśleć o zasłużonym urlopie. Nim jednak jeszcze raz odwiedzimy słoneczną Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie Wybrzeże.
Wyprawy wędkarskie

Turystyka wędkarska - sport i hobby

Wędkarstwo to jeden z ukochanych sposobów na spędzanie wolnego czasu przez rodaków, zwłaszcza panów. To nie tyle zainteresowanie, ale również filozofia życia. Ludzie znajdują ogromną rozkosz w tym, by móc w ciszy pomedytować nad wodą. Jest to bardzo relaksujące zajęcie.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z nadzieją czekamy na letnie miesiące. Marzymy o urlopie i leniwych chwilach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
Plaża nad Bałtykiem

Świetne miejsce na urlop w Jarosławcu- jak zorganizować udany wyjazd

Perfekcyjne rozwiązanie na wyjazd na wakacje - to morze. Nasz Bałtyk jest idealną opcją. Oczywiście w okresie wakacyjnym będzie wielu chętnych na spędzanie czasu na plażach nad Bałtykiem, więc wcześniej powinniśmy zainteresować się noclegiem.

Gdzie na wczasy? Najlepiej nad polskie morze? A które miejsca są najbardziej obiecujące? Sprawdź!

Wielu z nas już na pewno oczekuje z niecierpliwością za latem, tym okresem, gdy można zupełnie bezkarnie odpoczywać na słońcu. Naturalnie, nie w sposób ciągły, ale bez wątpienia przez wiele dni, które wybierzemy na urlop.
plaża

Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Nasze lato nie zachwyca, potrafi nawet poważnie działać na nerwy. Zmarznięci potrzebujemy wakacji zagranicą. Właśnie last minute jest dobrym sposobem na trafiony urlop. Niezależnie od pory roku ciepłe kraje doskonale znajdują się w sferze naszych marzeń. Ponad połowa Polaków spędza wakacje w u nas, chociaż bardzo często spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – ściągają każdego roku znowu więcej turystów.
Morze, Mielno

Wakeboard- nowa moda wśród sportów wodnych

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z fanów wymienionych sportów powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie zawiedziony.
Kołobrzeg

Masz hotel? Wypromuj się w Internecie

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy mieszkania do wynajęcia powinny zastanowić się nad promowaniem się w internecie. W obecnych czasach ogromna większość ludzi właśnie w ten sposób szuka kwater na urlop. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
Morze, Mielno

Odpoczynek nad morzem

Grzybowo to pełna uroku wieś, która nastawiona jest na przyjmowanie turystów. Ma ku temu doskonałe warunki, gdyż leży ona nieopodal morza. Od morza Grzybowo dzieli zaledwie trzysta metrów. Grzybowo pensjonaty mogą się poszczycić dużym zainteresowaniem turystów również z racji tego, że bardzo prosto do niego potrzeć. Położone jest ono jedynie 600 kilometrów od znanego ośrodka morskiego, jakim jest miasto Kołobrzeg.
Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Na wakacje czekamy cały rok. Marzymy o najdalszych stronach świata. Niestety, przez to, że ograniczają nas pieniądze lub czas, zazwyczaj wybieramy sprawdzone oferty. Przeważnie przewodzi wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy tekraje oraz mamy świadomość, że spędzimy tam wspaniały urlop.
1 2