Menu strony
Medycyna
suplementy diety

Szansa dla mężczyzn

Preparat Permen został stworzony dla mężczyzn, którzy z powodu nadmiernej pracy, nieuważnego odżywiania się, braku wysiłku fizycznego, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej przyjemności ze swojego życia płciowego.
gładkie nogi

Skóra doskonała, czyli medycyna estetyczna jest w stanie zdziałać cuda

Problemem wielu kobiet może być brak jędrności skóry. Rozchodzi się nie tylko o pojawiające się na twarzy zmarszczki, ale generalnie cellulit, który sprawia, że panie niechętnie zakładają krótsze spódniczki czy spodenki. Na szczęście obecnie z cellulitem można walczyć dzięki medycynie estetycznej, a końcowe efekty będą znakomite.
palomar

Pomysły na wiosnę - unicestwić przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
Pokrzywa

Najsmaczniejszy syrop pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe soki!

Pokrzywa to nie tylko zielsko. Od stuleci używana jest z szacunkiem ze względu na właściwości medyczne i wartości odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera dużo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych korzystnych w wielu chorobach. Od dawna używana jest w medycynie naturalnej.
Lekarz

Lekarze w Krakowie

Wiedza lekarska zrobiła całkiem duży krok w minionych dekadach. Cofnijmy się do początku wieku, kiedy wszak jeszcze nie znano ani natury bakterii i wirusów, ani skutecznych leków, zdając się w leczeniu schorzeń tylko na farmaceutów poruszających się zwykle trochę z zawiązanymi oczami, lub fachowców, którzy w zależności od zdolności przemawiania i znajomości mogli rozpowszechniać w światku lekarzy bardzo niegodne zabiegi, zdobywając przy tym sławę, chwałę i majątek. A nawet w drugiej połowie minionego wieku całkiem popularna była lobotomia. Ludzie uznali lobotomię, mimo że zabijała.
psycholog

Psychiatria jest jedną z najbardziej wymagających gałęzi leczenia

Psychiatria to jedna z bardziej charakterystycznych gałęzi medycyny. W przeciwieństwie do większości innych dziedzin medycyny odnosi się bowiem nie do sfery fizycznej i ciała ludzie, ale do ich aspektów psychicznych, czyli wewnętrznych. Psychiatra jest lekarzem, którego zadaniem jest dbanie o kondycję psychiczną ludzi. W odróżnieniu od psychoterapeutów lekarze ci w leczeniueliminowaniu różnorodnych schorzeń psychicznych są uprawnieni do przepisywania środków leków jest w sumie najbardziej rozpowszechnionym sposobem leczenia chorób psychicznych. Jednym z etapów leczenia psychiatrycznegi jest także leczenie prowadzone w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym, gdzie pacjenci znajdują się pod stałą opieką profesjonalistów.
klik

Weryfikacja rynku pracy – jakie zawody są najczęściej poszukiwane

Obserwując z uwagą sytuację na rynku pracy, można zaobserwować, iż istnieje pewna grupa profesji, które są obecnie pilnie poszukiwane. Jest wiele sektorów, które zgłaszają o sporym zapotrzebowaniu na wybrane profesje.
Uśmięchnięty bobas

Rehabilitacja chorób malucha

Schorzenie u dziecka jest dla każdego rodzica jednym z najtrudniejszych doświadczeń. Dzieci bowiem często nie są w stanie wskazać na konkretne dolegliwości lub poskarżyć się osobom dorosłym, zwłaszcza jeżeli nadal nie mówią.
terapia czynnikami wzrostu

Terapia czynnikami wzrostu - co to jest i kiedy się ją stosuje

Terapia czynnikami wzrostu jest aktualnie coraz bardziej znana i słynna. Zanim jednak przejdziemy do kluczowego tematu tego artykułu i odpowiemy sobie na pytanie czym jest terapia czynnikami wzrostu, zastanowimy się nad tym, czym tak właściwie są czynniki wzrostu. Czynniki wzrostu to oczywiście nic innego, jak białka, jakich dominującą funkcją jest aktywizowanie procesów naprawczych oraz regeneracyjnych tkanek, jakie powstają w wyniku przeróżnych uszkodzeń. Czynniki wzrostu są więc odpowiedzialne za migrację komórek do miejsc, które zostały uszkodzone, gdzie się rozmnażają i różnicują.
Pobieranie krwi

Służba zdrowia we Wrocławiu

Służba zdrowia w stolicy Dolnego Śląska jest na dobrym poziomie. Jest sporo przychodni mających umowy z NFZ, działa także bardzo dużo prywatnych gabinetów. Niestety, dokładnie tak jak w każdym innym mieście, w ramach NFZ na wizyty należy czekać, czasem dość długo. Jeżeli chcemy coś zrobić od ręki, bezpieczniej jest polegać na prywatnych ośrodkach.
1 2 3