Menu strony
Zęby
Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?

Walcz z kamieniem nazębnym…

O potrzebie konsekwentnego usuwania kamienia nazębnego mówi się dużo. Dlaczego jest to tak kluczowa sprawa? Bo kamień nazębny może stać się przyczyną wielu poważnych zagrożeń z jamą ustną (np. próchnica). Kamień nazębny, który mocno trzyma się przy brzegu dziąseł, powinien zostać możliwie jak zniszczony.

Jakim sposobem uniknąć najczęstszych problemów z zębami?

Na pierwszy ząbek swojego dziecka rodzice czekają z utęsknieniem. A gdy się już pojawi, jest to zawsze wielkie święto. Następnym istotnym zdarzeniem w życiu dziecka jest pojawianie się stałych zębów. I choć ciągle się o tym prawi, organizuje się ogólnokrajowe akcje informacyjne na dany temat, to ciągle dużo dzieci w naszym kraju ma duże kłopoty z zębami.
Aranżacja gabinetu stomatologicznego

Dbaj o swe zęby, nie można odkładać tego na potem, bo może być za późno!

Zadbane zęby są naprawdę istotne, tak i dla zdrowia ich właściciela, jak także dla jego samopoczucia i pewności siebie. Uzębienie poddaje się licznym zabiegom upiększającym, które mają niwelować niedoskonałości i korygować ukształtowanie, jednak zabiegi te nie mogłyby się odbyć, gdyby nie wcześniejsze doprowadzenie zębów do porządku i wyleczenie wszelkich ubytków.

Gdzie odnaleźć dobrego stomatologa i wykonać implanty?

Zadbane i zdrowe zęby, to znaczący pierwiastek naszej aparycji. Doskonały uśmiech ewidentnie dodaje gracji oraz polepsza samopoczucie, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z pełnym uśmiechem, z pomocą przychodzi implantologia. Jest to obecnie najlepsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.
Białe zęby, ale czy zdrowe?

Zdrowie zębów gwarantuje lekarz stomatolog

Dbanie o zęby zalicza się do szczególnie istotnych czynności, mających na celu zachowanie higieny w ustach. Już dzieciom w przedszkolu wpajane jest to, jak znacząca jest higiena i jak trudno jest leczyć zepsute jeszcze w dzieciństwie zęby. Jeżeli chodzi o specjalizację lekarską taką jak stomatolog może się szczycić niesamowicie bogatą bazą lekarzy. W stolicy Dolnego Śląska kurują żeby nawet pacjenci z innych rejonów Polski, ponieważ stomatolog cieszy się dużą popularnością i ogólnym prestiżem na tle całej Polski.
dentysta

Którego ortodontę

Najbardziej przyjazne usługi dentystyczne i ortodontyczne w Wałbrzychu.
Gabinet dentystyczny w Wałbrzychu w ramach stomatologii zachowawczej, trudni się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem kanałowym, a także stomatologią estetyczną, leczeniem zmian na błonach śluzowych jamy ustnej oraz leczeniem maluchów.
zdrowie - migawka

Masz kłopoty z zębami? Odszukaj stomatologa w stolicy!

W obecnych czasach, spora część rodaków ma uregulowaną składkę zdrowotną. Jest ona o tyle istotna, że umożliwia nam darmowe leczenie u większości specjalistów. Wejście w posiadanie takich uprawnień nie jest skomplikowane. Należy się ono studentom, ludziom zatrudnionym na etat, emerytom. Z powodu ogromnej liczby zainteresowanych poszczególnymi specjalistami, udanie się do nich w szybkim terminie jest nieprawdopodobne. Jest to odczuwalne zwłaszcza w dużych miastach jak stolica, gdzie przebywa sporo studentów. Jednym z najbardziej obleganych specjalistów jest stomatolog.
Tabletki - młody jęczmień

W jakiej cenie implanty Radom ma możliwość nam zagwarantować?

Czasem jest tak, że dbamy o swoje zęby, chcemy robić wszystko, żeby wyglądały jak najlepiej, ale mimo wszystko rozpoczynają one wypadać.
aparat

Aparat ortodontyczny – fakty i mity

Noszenie aparatu ortodontycznego to nie wyłącznie proste zęby, to także zdrowie. Wiadomo, że estetyka jest niezmiernie istotna, wspaniały uśmiech aż przyjemnie wyeksponować, jednakże mało ludzi zdaje sobie sprawę, że to właśnie czynnik zdrowotny ma tutaj pokaźne znaczenie. Aparat to bowiem efektywny sposób na higienę zębów, a to skutkuje brakiem próchnicy czy parodontozy. Co dodatkowo warto wiedzieć o aparacie ortodontycznym?
1 2 3