Menu strony
Plaża
morze

Rozpoczynają się wakacje - zobacz, gdzie będzie tanio nad polskim morzem!

W okresie wakacji wielu z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w najwyższym stopniu modnych mieścin, narażamy się na wysokie wydatki. Powinno się wziąć pod atencję mniejsze ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, natomiast też mniej wydamy za zakwaterowanie jak również wyżywienie.
dominikana

Czemu warto wybrać się na Dominikanę? Kiedy opłaca się pojechać w tamten rejon?

Zawsze wtedy gdy za oknem mamy gorszą pogodę zaczynamy myśleć o wyjazdach do odległych krajów. Najlepiej tam, gdzie jest gorąco, słońce świeci, oprócz tego jest morze i plaża. Ma to być dla nas taka odskocznia od tej szarości. Sprawdzając oferty biur podróży można natknąć na dosyć oryginalny, lecz już coraz bardziej popularny kierunek. A może by tak wybrać się na Dominikanę? Dominikana jest położona na wyspie Haiti w basenie Morza Karaibskiego. Jest to kraj prawie siedem razy mniejszy niż Polska, ale zachwycający roślinnością i malowniczymi plażami.
Grecja

Wakacje w Austrii oraz Grecji, czyli gdzie należałoby pojechać

Multum osób z szerokim wyprzedzeniem planuje swoje wakacje. To niesłychanie właściwy pomysł, szczególnie jeżeli planujemy wykupić wakacje z biura podróży. Niemało biur podróży proponuje tańsze oferty wakacyjne, jeśli wykupimy je przed sezonem. Wcześniejsze zaplanowanie urlopu również zdoła nam wyjść na korzyść, bo będziemy mieć pewność, iż nic nie zaszkodzi nam w wyjeździe na długo wyczekiwane wczasy.
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wakacje last minute. To świetna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że idealna oferta ukaże się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy lecieć na wakacje.
ratownik

Woda to niebezpieczny żywioł

Jeżeli wyruszamy w góry, powiemy że gdzieś niedaleko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichś kłopotów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną gwarancję, iż dobre osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, możemy mieć odpoczywając nad wodą. Co więcej, ta gwarancja jest jeszcze większa, gdyż tu praktycznie ratownik jest w pobliżu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż weźmiemy właściwy rodzaj plaży.
Hiszpania

Wyjazdy last minute: Włochy, Turcja, Bułgaria, Hiszpania

W sieci z dnia na dzień pojawia się większa liczba ogłoszeń, dotyczących interesujących, tanich wyjazdów zagranicznych na tak zwany ostatni moment. Rewelacyjnie przygotowane propozycje wyjazdów, takie jak przykładowo wczasy w Hiszpanii, cieszą się stale znaczną popularnością. Osoby zainteresowane tego typu wycieczkami zachęcone są zwykle głównie przez pozytywne doświadczenia z lat wcześniejszych. Niemożliwe staje się możliwe!