Menu strony
Plaża
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wycieczki last minute. To genialna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.
dominikana

Czemu warto wybrać się na Dominikanę? Kiedy opłaca się pojechać w tamten rejon?

Zawsze w momencie gdy za oknem mamy gorszą pogodę zaczynamy marzyć o wyjazdach do dalekich krajów. Najlepiej tam, gdzie jest gorąco, jest słonecznie, oprócz tego jest morze i plaża. Ma to być dla nas swego rodzaju odskocznia od tej szarości. Przeglądając oferty biur podróży można natknąć na dosyć oryginalny, lecz już coraz bardziej zyskujący na popularności kierunek. A może by tak wybrać się na Dominikanę? Dominikana jest położona na wyspie Haiti w basenie Morza Karaibskiego. Jest to kraj niemal 7 razy mniejszy niż Polska, ale zachwycający roślinnością i pięknymi plażami.
ratownik

Woda to niebezpieczny żywioł

Kiedy wyruszamy w góry, zaznaczymy iż gdzieś blisko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichkolwiek kłopotów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną świadomość, że odpowiednie osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, możemy mieć wypoczywając nad wodą. Co więcej, ta świadomość jest jeszcze większa, bo tu praktycznie ratownik jest w zasięgu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż wybierzemy właściwy typ plaży.
Grecja

Wakacje w Austrii oraz Grecji, czyli gdzie należałoby pojechać

Dużo ludzi z okazałym wyprzedzeniem planuje swoje wakacje. To niesłychanie właściwy pomysł, w szczególności jeśli planujemy kupić wakacje z biura podróży. Niemało biur podróży oferuje tańsze oferty wakacyjne, jeśli wykupimy je przed sezonem. Wcześniejsze zaplanowanie urlopu też może nam wyjść na korzyść, bo będziemy mieć pełne przekonanie, iż nic nie zaszkodzi nam w wyjeździe na długo wyczekiwane wczasy.
morze

Rozpoczynają się wakacje - zobacz, gdzie będzie tanio nad polskim morzem!

W okresie wakacji wielu z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w najwyższym stopniu modnych mieścin, narażamy się na wysokie wydatki. Powinno się wziąć pod atencję mniejsze ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, natomiast też mniej wydamy za zakwaterowanie jak również wyżywienie.
Hiszpania

Wyjazdy last minute: Włochy, Turcja, Bułgaria, Hiszpania

W sieci z dnia na dzień pojawia się większa liczba ogłoszeń, dotyczących interesujących, tanich wyjazdów zagranicznych na tak zwany ostatni moment. Rewelacyjnie przygotowane propozycje wyjazdów, takie jak przykładowo wczasy w Hiszpanii, cieszą się stale znaczną popularnością. Osoby zainteresowane tego typu wycieczkami zachęcone są zwykle głównie przez pozytywne doświadczenia z lat wcześniejszych. Niemożliwe staje się możliwe!