Menu strony
Biznes
Port Władysławowo

Postępowe sposoby promocji dla małych, średnich przedsiębiorstw oraz korporacji

Aktualnie wyścig po nowego odbiorcę przybiera niespotykanego wcześniej tempa. Nowocześnie zorientowani konsumenci mają dziś dostęp do wielu opcji względem kupna konkretnego produktu czy usługi.
Apteka

W jaki sposób franczyza może wpływać na obecny rynek farmaceutyczny w Polsce.

Nie ma praktycznie dzielnicy, na jakiej by nie było przynajmniej jednej apteki, a często będzie ich dużo więcej. Czy w takiej ilości są potrzebne, to inna rzecz, lecz jeśli w tak dużej liczbie działają, to zapewne im się to będzie opłacać. I rzeczywiście, otworzenie swojej apteki cały czas jest świetnym pomysłem na prowadzenie biznesu, szczególnie jeżeli wejdzie się do jakiejś sieci franczyzowej.
plac zabaw i przedszkole

Otwarcie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz realizację marzeń

Przed kilkoma laty powróciłam z kilkuletniej emigracji - studiowałam i pracowałam w Norwegii, co spowodowało, że po powrocie do Polski posiadałam spore pieniądze i wykształcenie. Postanowiłam w takim razie otworzyć pod Warszawą przedszkole. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po dziadkach duży dom.

Zagraj w gry planszowe

W ostatnich latach gry planszowe strategiczne, logiczne czy rodzinne zdobywają oprócz serc dzieci również nieraz serca dorosłych. Wspólnie budują mocarstwa, zabijają potwory, współzawodniczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.