Menu strony
Student
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!

Wyjątkowe studia podyplomowe

Jakiego rodzaju studia podyplomowe, Kraków oferuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w sieci, na stronach internetowych wielu uczelni. Oferta wielu kierunków, skierowana do przyszłych studentów, zawiera kierunki takie jak komunikacja społeczna – co cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych i starszego pokolenia. Innego rodzaju uczelnie, proponujące studia gastronomiczne, również mogą się poszczycić sporo specjalności do wyboru. Studia podyplomowe proponują wykłady i ćwiczenia na najwyższym poziomie. Rozbudowana baza ćwiczeń do wyboru zachęci nawet bardzo wymagających i żądnych wiedzy młodych ludzi.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Nauka we Wrocławiu


Wybór dobrej uczelni w Polsce nie bywa rzeczą łatwą. W natłoku placówek zajmujących się takiego edukacją studentów łatwo popaść w dezorientacje. Czy lepiej iść na politologię do Warszawy, a może wybrać opcję zarządzanie Wrocław? Sporo zależy tu od indywidualnych pragnień studenta,jak również od jego własnych możliwości.
terapia

Zawód z przyszłością – psycholog. W jakich miejscach poszukiwać zatrudnienia ?

Dość często słyszy się o tym, iż absolwenci studiów społeczno-humanistycznych nie znajdą zatrudnienia w miejscach, w których chcieliby pracować lub w miejscach, jakie zgodne są z ich wykształceniem. Pomimo tego zarówno psycholodzy, jak i osoby po socjologii, kulturoznawstwie czy historii sztuki, odnajdują się w jakiś sposób na rynku pracy.