Menu strony
Student
Co po maturze? Szkoła policealna!

Nauka we Wrocławiu


Wybranie dobrej uczelni w Polsce nie bywa rzeczą łatwą. W dużej ilości placówek zajmujących się tego edukacją studentów łatwo popaść w dezorientacje. Czy lepiej iść na politologię do Warszawy, a może wybrać opcję zarządzanie Wrocław? Dużo zależy tu od indywidualnych potrzeb studenta,a także od jego własnych możliwości.
terapia

Zawód z przyszłością – psycholog. W jakich miejscach poszukiwać zatrudnienia ?

Dość często słyszy się o tym, iż absolwenci studiów społeczno-humanistycznych nie znajdą zatrudnienia w miejscach, w których chcieliby pracować lub w miejscach, jakie zgodne są z ich wykształceniem. Pomimo tego zarówno psycholodzy, jak i osoby po socjologii, kulturoznawstwie czy historii sztuki, odnajdują się w jakiś sposób na rynku pracy.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!

Wyjątkowe studia podyplomowe

Jakie studia podyplomowe, Kraków proponuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w Internecie, na stronach www poszczególnych uczelni. Bogata oferta, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się sporym zainteresowaniem wśród młodych oraz starszych. Innego rodzaju uczelnie, oferujące studia gastronomiczne, także mogą się pochwalić szeroką gamą specjalizacji do wyboru. Studia podyplomowe mają do zaoferowania wykłady oraz ćwiczenia na wysokim poziomie. Największa baza zajęć do wyboru usatysfakcjonuje również najbardziej wymagających oraz spragnionej wiedzy młodzieży.