Menu strony
Gry
osoby grające w gry planszowe

Ostatnimi czasy gry planszowe robią prawdziwą furorę, sprawdź Scrabble , a także Osadników z Catanu

Paręnaście lat temu wszystkie dzieciaki czy to w miasteczku czy na wsi spędzały swój wolny czas wspólnie. Na ogół spotykali się w umówionym miejscu oraz do nocy wymyślali najróżniejsze przyjemności. Niestety czasy się zmieniły i obecnie dzieci najchętniej spędzają wolny czas przed ekranem komputera.
chłopiec

Jak spędzać wspólnie czas z naszymi maluchami

Dzieciństwo jest czasem, kojarzącym się zwykle z wesołą zabawą i brakiem kłopotów. Przywodzi na myśl również opiekę i troskę opiekunów, która powinna być w tym czasie obecna. Obecnie jednak jest wiele przypadków, kiedy rodzice nie opiekują się swoimi dziećmi. Często bierze się to z ich obowiązków zawodowych; gdy oboje rodzice pracują, dziecko pozostawiają w żłobku, przedszkolu lub na oku opiekunki. W rzeczywistości czas spędzany z własnymi dziećmi jest bardzo ważny i ma wielki wpływ na rozwój dziecka i jego przyszłość. Dlatego nawet najbardziej zapracowani opiekunowie powinni mieć czas dla swoich dzieci, czasami nawet kosztem swojej kariery zawodowej. Wielu ludzi bowiem w późniejszym czasie żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z pociechami. Form takiego spędzania czasu jest duża liczba.
Gra Grand Theft Auto 5

Obecnie jest proponowanych wiele darmowych gier

Jeżeli lubimy zrelaksować się przy przeróżnego typu grach, które zabierają nas w odmienny świat, to z pewnością musimy namyślić się, czy świetne dla nas nie okażą się gry strategiczne, gdzie trzeba będzie wykazać się wiedzą i przewidywalnością. Jeśli chcemy walczyć w odległej galaktyce, zdobywać kolejne planety i zarządzać nad nimi wszystkimi, to odpowiednia ma szansę się dla nas okazać gra Mechrage.
konsola X-box 360

Co wiecie o konsolach?

Branża gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest ogromną branżą przemysłu rozrywkowego, która posiada swoich słynnych twórców, najlepsze marki, swoje targi najnowszych produkcji, prestiżowe nagrody... Jest to obecnie tak ogromna branża, jak cały rynek filmowy z jego studiami hollywoodzkimi i najsłynniejszymi producentami.
SPA

Planszówki - doskonały pomysł na spędzenie imprezy oraz genialny pomysł na prezent pod choinkę!

Zazwyczaj większości osób gry planszowe kojarzą się jedynie z najmłodszymi dzieciakami, jeśli zaś ktokolwiek słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych osób, najprawdopodobniej myśli, iż to jakaś rozrywka dla emerytów i nie warto zawracać sobie tym głowy.
Reasturacja

Czego dzieci mogłyby nauczyć się w przedszkolu i na co zwracać uwagę gdy dziecko siedzi przed komputerem?

Obecnie wychowanie dzieci jest bardzo wielkim wyzwaniem. W zdobywaniu wiedzy dziś dużą rolę pełnią aplikacje komputerowe. Rodzice pragną, aby chwile spędzone przy komputerze przez ich dzieciaki były dobrze wykorzystane, a zabawa żeby była bezpieczna.


Czego dzieci mogłyby nauczyć się w przedszkolu i na co zwracać uwagę gdy dziecko siedzi przed komputerem?

Żeby dziecko spędzało mądrze czas przy laptopie, należy dobrać gry we właściwym przedziale wiekowym.
Bałtyk

Przeróżne formy firmowych spotkań integracyjnych dla firm

Właściciele różnych przedsiębiorstw organizują spotkania integracyjne dla nowych pracowników. Wiedzą oni bowiem bardzo warto, iż jedynie dobrze zintegrowani pracownicy są potrafili warto ze sobą współpracować w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków.


Przeróżne formy firmowych spotkań integracyjnych dla firm

Tą dobra atmosfera w firmie będzie bardzo istotna, bowiem zezwala ona na to, że rywalizacja pojawiająca się pomiędzy pracownikami będzie tylko zdrową rywalizacją wynikającą z takiego, że wszyscy pracownicy chcą warto robić zlecane sobie zadania i wspinać się po stopniach kariery.
Wirtualne gry

Piraci, roboty i lokatorzy – czyli granie online

Nawałnica kosmicznych maszyn, łupienie statków na morzu, czy może symulator codziennego życia w kilku wymiarach? W pewnym sensie już dziś obserwujemy i bierzemy udział w coraz lepszych wersjach gier. Czy taka tendencja się utrzyma?
AGD

Zabawa źródłem właściwego rozwoju oseska

Każdyopiekun chce mieć brzdąca, który dobrze się rozwija, a do tego jest pojętny i inteligentny. Czasami brakuje nam propozycji, jak wesprzeć rozwój naszego milusińskiego.
higiena

Co można podarować chłopcu w wieku od 7 do 13 lat?

Masz syna w wieku szkolnym, jakiego rozpiera werwa? Nie masz pojęcia w jaki sposób go okiełznać? Spróbuj go zmęczyć zabawą na powietrzu.


Co można podarować chłopcu w wieku od 7 do 13 lat?

Wiemy, iż nie jest to proste, pomimo to chcemy zaproponować Ci kilka prostych rozwiązań.
1 2