Menu strony
Gry

rozwijające gry edukacyjne dla dziewczynek

Gry edukacyjne są stałym elementem w prawidłowym rozwoju malucha. Dzięki ich zaletom edukacyjnym wpływają na rozwój zdolności do logicznego i strategicznego myślenia oraz poszerzają wyobraźnię. To także świetna okazja, by spędzić więcej czasu z maluchem, a także doskonały pretekst by zainteresować je konkretną dziedziną wiedzy, zaoferowaną na przykład przez rodzica. To także doskonała okazja by już od najmłodszych lat uczyć dzieci rozmów o grze i jej wątkach, zainteresować wiedzą o kulturach innych krajów. Plusem gier edukacyjnych jest również oderwanie od czasu poświęconego przed telewizorem lub komputerem.

Co aktualnie oferują graczom konsole?

Każdego miesiąca producenci wprowadzają na rynek ulepszone urządzenia do gier. Rosnąca popularność w różnych przedziałach wiekowych daje się zauważyć po liczbie sprzedanych konsol w każdym miesiącu. Wyparte już jakiś czas temu tradycyjne gry planszowe, takie jak chińczyk lub warcaby, z pewnością wrócą do łask. Obecnie jednak zauważalna jest tendencja rosnąca, jeśli chodzi o popularność Playstation 3 i dostępnych gier. Producenci nieustannie pracują nad poprawianiem jakości i udoskonalaniem funkcji w swoich konsolach. Sprzęty do grania mają za zadanie zwłaszcza dostarczać przyjemności z gry, a więc pełnić funkcję rozrywkową.
AGD

Zabawa źródłem właściwego rozwoju oseska

Każdyrodzic chce posiadać brzdąca, który dobrze się rozwija, a dodatkowo jest zdolny i mądry. Czasem brak nam propozycji, w jaki sposób wesprzeć rozwój naszego malucha.
śpioszki


Właściwe artykuły zabawkowe dla ośmio i dziewięcioletnich dziewczynek.

Dokonując wyboru zabawki dla dziewczynki mającej 8-9 lat powinniśmy pamiętać, że nie wszystkie nasze pomysły przypadną takiej młodej pannicy do gustu. Dlatego warto pomyśleć o upominku, który nie okaże się dla niej zbyt nudny i dziecinny.
telewizor

Najbardziej interesujące rozwiązania – najnowsze gry na konsole

Obecnie rynek zdominowany został przez rozmaitej maści gry na PS3, na Xbox 360 lub – mniej popularne – gry na 3DS (przykłady). Patrząc aktualnie na różnego typu gry na Xbox360 zauważyć daje się niezwykła ich różnorodność. Sprzęty przenośne sukcesywnie wypierają klasyczne gry planszowe, kiedyś będące w cenie. Od jakiegoś czasu ma miejsce spór o to, którego producenta konsola jest zaliczana do najlepszych na rynku.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy nowy rodzic powinien zdecydować, jak właściwie wychować potomka. To przecież niesamowicie odpowiedzialne zadanie – w czasie wielu lat wychowania kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasem niestety nie ma chęci i łatwiej dać zabawki i włączyć berbeciowi tv, lecz takie rzeczy nie powinny zdarzać się regularnie. Warto z mocno podkreślić, że oglądanie audycji telewizyjnych nie tylko nie stymuluje umysłu dzieciaka, lecz też jest odpowiedzialne za cofanie się w rozwoju!
Wirtualne gry

Piraci, roboty i lokatorzy – czyli granie online

Zbiorowisko kosmicznych maszyn, łupienie statków przez piratów, czy może symulator życia codziennego w kilku wymiarach? Praktycznie już teraz obserwujemy i bierzemy udział w coraz bardziej realnych wersjach gier. Czy taka tendencja się utrzyma?
SPA

Planszówki - doskonały pomysł na spędzenie imprezy oraz genialny pomysł na prezent pod choinkę!

Zazwyczaj większości osób gry planszowe kojarzą się jedynie z najmniejszymi dziećmi, jeżeli zaś ktokolwiek słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych osób, najprawdopodobniej sądzi, że to jakaś rozrywka dla emerytów i nie warto zawracać sobie tym głowy.
1 2