Menu strony
Zabiegi
usuwanie niebezpiecznych odpadów

Na czym polega dermatoskopia? Jakie osoby powinny z tego skorzystać? Co warto wiedzieć w tym temacie?

Znamiona barwnikowe bez problemu można zauważyć, jednak nie zawsze znaczą, iż czeka nas coś złego, że mogą powodować czerniaka złośliwego. Jeżeli chcemy się o tym przekonać i odpowiednio wcześniej powstrzymać raka, dobrze wykonać dokładniejsze badania, a tego rodzaju wykonać jesteśmy w stanie dermatoskopem.


Na czym polega dermatoskopia? Jakie osoby powinny z tego skorzystać? Co warto wiedzieć w tym temacie?

To badanie całkowicie bezinwazyjne, nie ma więc potrzeby wykonania zabiegu chirurgicznego, nie występuje określona fizyczna ingerencja w ciało pacjenta.
Tortilla z chudym schabem

Masaż to niesłychanie pomocny zabieg, jeżeli chodzi o bóle kręgosłupa; w Warszawie bez problemu odnajdziemy świetnych specjalistów

Żyjemy w niesłychanie stresujących czasach. Mnóstwo osób ma siedzący tryb życia, niewłaściwie się odżywia i nie ćwiczy. Wszystko to źle wpływa na ich ciało.
Pacjentka

Fala uderzeniowa - nowatorski zabieg leczniczy

Terapia Falą Uderzeniową z ang. SWT, jest nowoczesną, wysoce skuteczną metodą terapii. Fala uderzeniowa stosowana w rehabilitacji jest rodzajem terapeutycznej fali akustycznej aplikowanej na zewnątrz ciała o bardzo dużej energii.
płaski brzuch

Jakie zabiegi odchudzające powinno się w dniu dzisiejszym stosować?

Każdy z nas dobrze wie, że posiadanie atrakcyjnej sylwetki jest obecnie przez nas bardzo pożądane. Chociaż przywykło się mówić, że to nie nasz wygląd zewnętrzny jest najistotniejszy, to jednak jest on w stanie pokaźnie wpłynąć na wiele aspektów naszego życia powszedniego.
Gładkie pośladki

Jak wyleczyć cellulit?

W nowoczesnych ośrodkach cellulit zwalcza się obecnie za pomocą zabiegów UltraSlim oraz mezoterapii. UltraSlim to przełom w redukcji cellulitu. Mezoterapia zaś jest już klasyczną metodą na pozbycie się "pomarańczowej skórki".
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często powodują takie reakcje. Najczęściej większość z nich to mit, który należy obalić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
zabieg

Medycyna estetyczna gwarantuje same korzyści - poznaj zabiegi, jakie są teraz modne

Wybór mającego ogromne doświadczenie fachowca, jaki profesjonalnie od wielu lat zajmuje się rozszerzaniem usług w zakresie medycyny estetycznej, wyjątkowo ułatwią nam Katowice. To właśnie tam odnajdziemy wielu ekspertów, którzy swoim imponującym i długoletnim doświadczeniem przyćmią niejednego profesjonalistę z innego miasta. Usługi związane z dziedziną jak medycyna estetyczna Katowice opanowały do doskonale już dawno temu.
Twarz bez zmarszczek

Który zabieg zakupić, by konsekwentnie polepszyć swój wygląd?

Sposobów polepszenia wyglądu jest dużo. Jednak obecnie Cavilipo to najlepszy sposób w walce z tłuszczem i cellulitem. Fale ultradźwiękowe sprawiają, że następuje rozproszenie tłuszczu i pozbycie się go drogami limfatycznymi. Jeśli zatem w ekspresowym i skutecznym tempie chcesz pozbyć się paru centymetrów w konkretnej partii swojego ciała to zdecydowanie Cavilipo jest na to najlepszym sposobem.
osoba w okularach

Z jakich powodów warto zdecydować się na nowoczesny laserowy zabieg, który w znaczącym stopniu może odmienić nasze życie

Zdecydowana większość Polaków uskarżających się na intensywny ból zęba w pierwszej chwili woli zapisać się na wizytę w prywatnym gabinecie, niż pójść do sąsiedniej publicznej przychodni. Demotywują przede wszystkim odległe terminy, niepewność standardu przeprowadzonej usługi, aż wreszcie strach przed bólem. O takich samych preferencjach możemy również mówić w przypadku pozostałych chorób. A poza tym część zabiegów w ogóle nie jest finansowana przez NFZ, zatem nolens volens pacjenci są zmuszeni zapłacić za kurację albo zabieg z własnych środków.
dentysta

O czym warto wiedzieć, gdy szukamy dobrego stomatologa?

Duża część ludzi posiada niemiłe doświadczenia wiążące się z dentystą. Niestety jest to taki specjalista, do którego powinna chodzić każda osoba, niezależnie od wieku.
1 2 3