Menu strony
Kremy
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Istnieją dolegliwości, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Robimy coś by zaradzić im we własnym zakresie wykorzystując popularne środki. Należy jednak uważać dokonując wyboru. Czytajmy uważnie wszystkie ulotki, róbmy próby alergiczne, by nie okazało się, że wybrany środek nam szkodzi zamiast pomagać.

Dlaczego ważny jest demakijaż

Perfekcyjny makijaż to podstawa. Nie każdy jednak ma świadomość, że także odpowiedni demakijaż jest tak samo istotny, jak używanie kremów do pielęgnacji. Zanieczyszczona niezmytym albo niedokładnie zmytym makijażem cera jest zaniedbana i ma większe skłonności do zaskórników i innych dolegliwości. Pomimo tego aż 60 % kobiet nie robi demakijażu albo robi to niewłaściwie. Doskonały tonik do twarzy to zdecydowanie podstawowy kosmetyk na toaletce kobiety, która w ten sposób może pragnąć zadbać o swoją urodę.
bepanthen krem

Dlaczego warto używać produktów Bepanthen?

Maści marki Bepanthen łagodzą podrażnienia, ochraniają i przyspieszają proces regeneracji skóry. Bezpośrednio po nałożeniu kosmetyku Bepanthen na skórę, dekspantenol przenika w jej głąb, działając na wszystkie warstwy, jednocześnie formuła produktów Bepanthen pozwala oddychać skórze. Kremy Bepanthen można stosować u dorosłych oraz dzieci.
maszynka do golenia

Skuteczne golenie - jak to osiągnąć

Współczesny mężczyzna ma sposobność kupna wielu akcesoriów takich jak ałun, które pomagają utrzymać schludny wygląd. Co musi wylądować na półce obecnego mężczyzny?
usta

Medycyna estetyczna daje ci nowoczesne narzędziami, dzięki którym będziesz jeszcze ładniejsza

W dzisiejszych czasach wiele zainteresowania poświęca się wyglądowi zewnętrznemu, jak także dążeniu do perfekcyjnej urody. Nowoczesna medycyna estetyczna stała się sprzymierzeńcem kobiet i mężczyzn, którzy pragną zadbać o wspaniałe ciało, nieskazitelną skórę, jak także ulepszyć to, co stworzyła matka natura. Korekty w klinikach medycyny estetycznej cieszą się coraz większym powodzeniem, stały się także łatwiej dostępne, a coraz częściej także dostępne w promocyjnych warunkach cenowych.