Menu strony
Kultura
zespół

Grupy muzyczne

Nie znajdzie się chyba człowieka, który nie ceniłby chociaż od czasu do czasu posłuchać muzyki. W muzyce są tak rozmaite gatunki, że każdy może wyłowić coś dla siebie. Fanatycy koncertów muzycznych podróżują po całym globie, aby zdołać zobaczenia na scenie ulubionego zespołu. Często zawierają na występach nowe znajomości, zapoznają ludzi o takich samych upodobaniach i umawiają się na kolejny wyjazd.
seniorzy

Ostoja spokoju i wyciszenia dla starszych

Unowocześnione placówki opieki dla starszych osób pozwalają na odnalezienie promyków słońca w późnym wieku. Znajdują się w urokliwych miejscach w Warszawie, gdzie relaks i odnalezienie nowych pasji jest gwarantowane. Pełna radości starość jest możliwa i może być całkowicie wyzbyta samotności. Rekomendowany przez wielu dom opieki nad seniorami charakteryzuje się tak znaczną liczbą poleceń z różnych powodów. Aktualna oferta ośrodka opiekuńczego jest niezwykle rozbudowana, co wzbudza zainteresowanie w szerokich kręgach.
Pianino klasyczne

Najchętniej wybierane instrumenty ?

Muzyka od dawna towarzyszy ludziom w ich codziennym życiu, była formą komunikowania się, ale również wyrażaniem uczuć i emocji. Przez dziesięciolecia ludzie nauczyli się projektować coraz to doskonalsze instrument muzyczne, a także opracowali zasady kompozycji utworów muzycznych.