Menu strony
Apteka
Pieniądze

Kupuj leki taniej

Chcesz wydawać mniej na leki? Teraz możesz oszczędzić nawet do kilkuset złotych rocznie, korzystając z portalu www.LepszyLek.pl. To pierwszy w Polsce internetowy portal umożliwiający znalezienie najtańszego leku z tym samym składnikiem w aptece.
tabletki

Jak zidentyfikować zgagę i jakim sposobem ją leczyć?

Zgaga jest subiektywnym odczuciem pieczenia w przełyku. Może następować w toku kilku chorób i także na skutek wykorzystywania pewnych używek czy spożywania pokarmów. W wielu przypadkach wiąże się z prowadzeniem niezdrowego sposobu funkcjonowania, nie wykazując podłoża chorobowego. Wskazane jest aby wiedzieć, w jakim momencie może sugerować chorobę, a kiedy wystarczy zadbać o krzepki styl życia i żywienia.
zakupy

Jak być dobrym nabywcą?

Sporo osób decyduje się obecnie na zakup określonych towarów jedynie dlatego, że podobną potrzebę wzbudziła obejrzana reklama w telewizji bądź internecie. Jest to rzeczywiście duże niebezpieczeństwo. Już teraz społeczeństwo nazywa się mianem społeczeństwa konsumpcyjnego, ponieważ skupia się na kolejnych zakupach, również gdy konkretne towary wcale nie są im potrzebne. W jaki sposób w takim razie być świadomym konsumentem? Jak kupować, żeby nie obudzić się z uszczuplonym kontem bankowym?
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Są choroby, z którymi nie biegniemy od razu do lekarza. Usiłujemy poradzić sobie we własnym zakresie wykorzystując dostępne bez recepty preparaty. Trzeba jednakże uważać decydując się na nie. Przeczytajmy uważnie wszelkie ulotki, róbmy próby alergiczne, by nie wyszło, że zakupiony środek nam szkodzi zamiast pomagać.
apteka

Czym się różni apteka internetowa od tradycyjnej? Czy opłaca się robić zakupy w aptece przez internet? Czy jest to coś bezpiecznego?

Coraz bardziej chętnie kupujemy towary w aptekach internetowych. Nie jest to dziwne, kiedy spojrzymy na rozwój handlu w sieci. Z każdym rokiem jest coraz lepiej, to znaczy, iż obroty idą w górę oraz bardzo dużo firm, które wcześniej korzystały z handlu tradycyjnego, obecnie przerzuca się na sprzedaż w internecie. Właściciele aptek stacjonarnych dość często przestrzegają, że handel lekami w sieci to nowość, dlatego też kupując w takich miejscach powinniśmy wykazać się dużą ostrożnością. Czy tak rzeczywiście jest?
Apteczka samochodowa

Najszybsza pomoc przedmedyczna

Startują urlopy, a zatem czas podróży. Pakując walizki i przygotowując auto do trasy, nie wolno zapominać o apteczce. Jej obecność może kiedyś nam albo innym ludziom uratować życie.
choroba

Po czym poznać choroby wątroby i które leki ziołowe są najlepsze na walkę z cholesterolem

Wątroba jest jednym z najistotniejszych narządów, jaki odgrywa ważną funkcję u każdego człowieka. Pomaga między innymi w detoksykacji organizmu i jest istotna w procesach termoregulacji i trawienia. Mało tego wątroba jest powiązana z drogami żółciowymi, wytwarza również ważne dla naszego organizmu białka.
apteka

Propozycja aptek internetowych - kosmetyk DX2 i Demoxoft

Dużo mężczyzn ma aktualnie problemy ze słabymi, wypadającymi włosami. Chociaż kłopot ten można chociaż nieco zniwelować, jeżeli tylko będziemy stosować dobre środki do włosów. W aptekach online odszukamy obecnie efektywny i zalecany szampon przeciwko wypadaniu włosów - DX2. Szampon ten perfekcyjnie chroni przed nadmiernym wypadaniem, dodatkowo wzmacnia osłabione cebulki włosów.
Uśmiechnięta kobieta

Korzyści ze stosowania oleju arganowego kosmetycznego

Olej arganowy wytwarzany jest z orzechów arganii żelaznej - jest to drzewo będące gatunkiem endemicznym Maroka. Kobiety ze wszystkim stron świata pokochały olej arganowy. Dzisiaj wykorzystywany jest on nie tylko w kuchni, ale także w kosmetologii.
leki i preparaty

Latopic zapisywany okazuje się być przy atopowym zapaleniu skóry

Na różnorakie schorzenia posiadamy różne medykamenty. W aptece będzie wiele przeróżnych medykamentów oraz preparatów diety, które przeznaczone będą na różnorakie schorzenia.
1 2