Menu strony
Recepta
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Są dolegliwości, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Usiłujemy poradzić sobie na własną rękę wykorzystując dostępne bez recepty preparaty. Należy jednakże uważać dokonując wyboru. Nie zapominajmy, żeby czytać uważnie wszystkie ulotki, róbmy próby alergiczne, żeby nie okazało się, że wybrany preparat nam szkodzi zamiast pomagać.
Pieniądze

Kupuj leki taniej

Chcesz wydawać mniej na leki? Teraz możesz oszczędzić nawet do kilkuset złotych rocznie, korzystając z portalu www.LepszyLek.pl. To pierwszy w Polsce internetowy portal umożliwiający znalezienie najtańszego leku z tym samym składnikiem w aptece.
Leki

Leki sprzedawane bez recepty są jednym z najczęściej reklamowanych produktów i każdy jest w stanie je zakupić również online

Kiedy oglądamy telewizję bądź słuchamy audycji radiowych, to wcześniej czy później do naszych uszu dotrze przerywnik w postaci reklamówek. I bez cienia wątpliwości można rzec, że niektórzy panowie zamiast pójść do lekarza chcą leczyć się samodzielnie.
lekarsrwa

W jaki sposób stosować lekarstwa nabywane bez przepisu doktora aby były one skuteczne?

Lekarstwa sprzedawane bez recepty, alias OTC, są powszechnie dostępne. Nie tylko w aptekach można je kupić bez najmniejszego problemu. OTC jest to skrót od angielskich słów - Over the Counter. Pod tą nazwą chowają się leki, które można przyjmować bez dozoru doktora. Pośród farmaceutyków sprzedawanych bez recepty odnajdziemy farmaceutyki przeciwbólowe, proszki usypiające i inne.
suplementy i witaminy w aptece

Leki o których chcemy wiedzieć więcej i są bez recepty i możesz przeczytać o nich w sieci

Od zawsze człowiekowi towarzyszyły różne choroby i nieprzyjemne dolegliwości. Przy tym stosunkowo szybko rozwija się także medycyna, czyli nauka dotycząca zwalczania tych rozmaitych chorób. Wraz z tym rozwojem opracowywano coraz to nowe leki na różne choroby. Aktualnie przemysł farmaceutyczny jest w dużym stopniu rozwinięty, a ludzie w aptekach wydają ogromne sumy.