Menu strony
Trasy
sztuczne ognie

W jaki sposób spędzamy sylwestra?

Są takie chwile w roku, kiedy bardzo zależy nam na tym, aby się dobrze pobawić. Do takiej można zaliczyć bez wątpienia Sylwester. Ta noc jest tak ważna z kilku powodów. W pierwszej kolejności żegnamy się ze starym rokiem. To idealny moment, by zastanowić się, co udało nam się uczynić w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeżeli myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Podróże z dzieckiem

Co musisz kupić przed wyjazdem na wakacje

Jeżeli organizujesz aktywne wakacje pełne włóczęg i wrażeń, musisz bezwzględnie przed startem odwiedzić porządny sklep górski. Co tam warto zakupić? Po pierwsze, porządne buty – to podstawa górskich włóczęg. Bez dobrego obuwia nie powinieneś w ogóle wychodzić na trudny teren.
samolot

Najbardziej popularne trasy przelotów

Mimo iż ogólnie lubimy poznawać cały świat i śmiało da się stwierdzić, iż cele naszych wypraw są ograniczane praktycznie jedynie przez dostępne środki finansowe, z pewnością jest kilka takich tras, które cieszą się największą popularnością.