Menu strony
Namiot
samolot

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacyjnych wojaży. Duża liczba z nas już ma zaplanowane miejsce, do którego się wybierze i z niecierpliwością oczekuje dnia wyjazdu. Pomysłów na spędzenie urlopu jest tak dużo, jak ludzi

Po trudnym roku aktywności zawodowej bardzo często pełnym stresującej atmosfery, wielu zarwanych nocach każdemu z nas przyda się chwila wypoczynku. Nic tak nie odbudowuje sił i nie przywraca ochoty do pracy jak czas słodkiej laby. Czasami takie lenistwo przez parę dni potrafi czynić cuda. Zero obowiązków, brak pośpiechu, piękna pogoda - czy jest coś, co lepiej wpłynie na zmęczony organizm. Chyba nie, dlatego duża liczba z nas już obecnie oczami wyobraźni widzi swój urlop i wyobraża sobie zakątek , do którego uda się po odpoczynek.
Podróże z dzieckiem

Co musisz kupić przed wyjazdem na wakacje

Jeżeli organizujesz aktywne wakacje pełne włóczęg i wrażeń, musisz bezwzględnie przed startem odwiedzić porządny sklep górski. Co tam warto zakupić? Po pierwsze, porządne buty – to podstawa górskich włóczęg. Bez dobrego obuwia nie powinieneś w ogóle wychodzić na trudny teren.
Górska wyprawa

W góry!

Nadchodzą cieplejsze dni, a zatem najlepsza pora, by wyrwać się z kieratu i udać się na zbawienny urlop. Dni wolne w maju w tym roku będą pogodne, warto więc już teraz zaplanować sobie wyjazd. Niestety, na kilkadziesiąt dni przed terminem raczej ciężko dostać wolne noclegi. Lecz istnieje świetne wyjście z tej sytuacji – dlaczego by nie udać się pod namiot? Lub na wędrówkę po górach, z pobytami w schroniskach? O ile podoba się ci taka opcja, powinieneś teraz udać się do fachowego sklepu, żeby nabyć porządne akcesoria turystyczne.