Menu strony
Namiot
samolot

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacyjnych wojaży. Duża liczba z nas już ma zaplanowane miejsce, do którego się wybierze i z niecierpliwością oczekuje dnia wyjazdu. Pomysłów na spędzenie urlopu jest tak dużo, jak ludzi

Po trudnym roku aktywności zawodowej zwykle pełnym stresującej atmosfery, wielu nieprzespanych nocach wszystkim z nas należy się chwila odpoczynku. Nic tak nie regeneruje sił i nie przywraca chęci do pracy jak okres słodkiej laby. Czasem takie lenistwo przez kilka dni potrafi czynić cuda. Brak obowiązków, zero pośpiechu, cudowna pogoda - czy jest coś, co korzystniej wpłynie na wymęczony organizm. Raczej nie, dlatego wielu z nas już teraz oczami wyobraźni widzi swój urlop i wyobraża sobie miejsce , do którego wyruszy po wypoczynek.
Górska wyprawa

W góry!

Niedługo słoneczne dni, a zatem doskonała pora, by wyrwać się z pracy i wyjechać na zbawienny urlop. Dni świąteczne w maju w tym roku mają być ładne, warto zatem już dzisiaj zaplanować sobie wolne. Niestety, na kilka tygodni przed terminem raczej trudno dostać dostępne noclegi. Lecz jest świetne wyjście z tej sytuacji – dlaczego by nie pojechać pod namiot? Lub na wędrówkę po górach, z pobytami w schroniskach? Jeżeli pasuje ci taka opcja, musisz teraz wybrać się do dedykowanego sklepu, żeby nabyć porządne akcesoria turystyczne.
Podróże z dzieckiem

Co musisz kupić przed wyjazdem na wakacje

Jeśli organizujesz aktywne wakacje pełne włóczęg i emocji, musisz bezwzględnie przed startem odwiedzić porządny sklep górski. Co w takim miejscu trzeba nabyć? Przede wszystkim porządne buty – to podstawa górskich włóczęg. Bez odpowiedniego obuwia nie powinno się w ogóle wychodzić na ciężki teren.