Menu strony
Namiot
Górska wyprawa

W góry!

Zbliżają się ciepłe dni, a więc doskonała pora, by urwać się z pracy i udać się na kilkudniowy urlop. Dni wolne w maju w tym roku zapowiadają się pogodnie, warto więc już teraz zaplanować sobie wolne. Niestety, na parę tygodni przed majem raczej ciężko odnaleźć wolne noclegi. Lecz jest rozwiązanie sytuacji – czemu by nie udać się pod namiot? Bądź na włóczęgę po górach, z noclegami w schroniskach? Jeśli odpowiada ci taka opcja, musisz teraz pójść do specjalistycznego sklepu, żeby nabyć dobre akcesoria turystyczne.
Podróże z dzieckiem

Co musisz kupić przed wyjazdem na wakacje

Jeśli organizujesz aktywne wakacje pełne włóczęg i emocji, musisz bezwzględnie przed startem odwiedzić porządny sklep górski. Co w takim miejscu trzeba nabyć? Przede wszystkim porządne buty – to podstawa górskich włóczęg. Bez odpowiedniego obuwia nie powinno się w ogóle wychodzić na ciężki teren.
samolot

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacyjnych wojaży. Duża liczba z nas już ma zaplanowane miejsce, do którego się wybierze i z niecierpliwością oczekuje dnia wyjazdu. Pomysłów na spędzenie urlopu jest tak dużo, jak ludzi

Po trudnym roku pracy zawodowej zwykle pełnym nerwowej atmosfery, wielu nieprzespanych nocach każdemu z nas przyda się chwila odpoczynku. Nic tak nie regeneruje sił i nie przywraca ochoty do pracy jak okres słodkiej laby. Czasami takie nicnierobienie przez kilka dni potrafi czynić cuda. Zero obowiązków, brak pośpiechu, cudowna pogoda - czy jest coś, co korzystniej wpłynie na wyeksploatowanych organizm. Na pewno nie, dlatego wielu z nas już teraz oczami wyobraźni widzi własny urlop i wyobraża sobie miejsce , do którego wyruszy po odpoczynek.